Psişik Yeteneklerinizi Engelleyebilecek 5 Şey

Psişik yetenekleri geliştirmeye gelince, çoğu insan psişik yeteneklerini geliştirmek için neler yapabileceklerine odaklanır. Ancak, birçoğu aslında süreci yavaşlatan şeyler yapıyor. Pek çok kişinin bilmediği psişik yetenekleri engelleyebilecek 5 şey vardır. Bu 5 şeyden kaçınarak doğal olarak daha psişik olacaksınız.

Psişik Yeteneklerinizi Engelleyebilecek 5 Şey

1. Sigara, Kahve, Alkol Ve Şeker Gibi Zehirli Maddelerin Kullanılması.

Bu maddeler genellikle insanlar tarafından kötüye kullanılır. Bu maddeleri ölçülü kullansanız bile, sağlıksız alışkanlıklar ile aşırı hoşgörülü davranışlar arasında ince bir çizgide yürüyorsunuz. Bağımlılığa teslim olduğumuzda, negatif duygusal bağların muhtemelen aurik alanımıza bağlanmasına izin veriyoruz, bu da enerji sızdırmamıza ve titreşimlerimizi düşürmemize neden oluyor. Zihin değiştiren maddelerin etkisi altında okumak, meditasyon yapmak veya iyileşmek için farklı bir duruma girmeyin!!

2. Drama Ve Dedikoduya Katılmak Titreşimlerimizi Azaltır.

Başkaları hakkında olumsuz bir şekilde konuştuğumuzda, bir başkasının ruhuna zarar veriyoruz. Bu bir alt bilinç aktivitesidir. Kırıcı sözleri bir başkasına yönelterek, alt düşünce formlarına bağlı sözlere ve duygulara katılarak bilincimizi yükseltmekten uzaklaşıyoruz.

Drama ve dedikodudan uzak durun. Başka bir ruhu incitmek için aynı odada olmanız gerekmediğini biliyor muydunuz? Kelimeler enerjidir; duygular enerjidir. Aynı odada olmak, bizden farklı bir yerde olmakla aynı etkiye sahiptir. Sonuçlar aynıdır.

3. Negatif Egonun Kontrolden Çıkmasına İzin Vermek, Sezgisel Olarak Gelişmenizi Kesinlikle Durduracaktır.

Burada başkalarını gözetlemek gibi psişik yeteneklerinizi etik olmayan bir şekilde kullanmaktan bahsediyoruz. Kontrol ihtiyacınız dışında başkalarını etkilemek için yeteneğinizi kullanmaya ve psişik yeteneklerinizi göstererek başkalarını bir araya getirmeye çalışmayın.

4. Manevi Uygulamalarınız İçin Güvenli Ve Korumalı Bir Çalışma Ortamı Yaratmamak.

Meditasyon, okumalar ve şifalar gibi. Temizlenmez, kendimizi ve mekanlarımızı enerjik olarak temiz tutmazsak, istenmeyen enerjinin içeri girmesi için kapıyı açık bırakabiliriz.

5. Sınır Koymamak Ve Sınırlarınızı Bilmemek Her Zaman Tehlikeli Bir Şeydir!

Hasta, yorgun veya gerçekten sağlıksız bir duygusal yerdeyken herhangi bir psişik çalışma yapmak, psişik yeteneklerinizi anında kapatacaktır. Kendimizi psişik olarak açmaya her niyet ettiğimizde psişik sıcaklığımızı almamız, kendimize ve sınırlamalarımıza karşı dürüst olmamız önemlidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek eğlenceli, faydalı, önemlidir ve her birimiz için bir hediyedir. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, lütfen bölgenizi araştırarak veya güvenilir bir tanıdıktan tavsiye isteyerek bir öğretmen veya akıl hocası arayın.