Başkalarına Yaptığınız Herşey Her Zaman Size Geri Dönecektir

Karma: O, hesaba katılması gereken tarafsız, özür dilemeyen bir güçtür. Herkes sonunda hak ettiğini alır; Zaman sınırı yoktur.

Başkalarına nasıl davrandığınıza çok dikkat edin çünkü o her zaman sizi ısırmak için geri gelecektir.

Kelimenin genel anlamıyla, insanların arkasından iş çevirmek, onlara yalan söylemek ve duygularını incitmek ilk akla gelen şeylerdir diyebiliriz. Bize bu eylemlerin kabul edilemez olduğu öğretildi. Bu tür olumsuz davranışlara katılmamak söylenmemiş bir kuraldır.

Ancak son derece dikkatli olmanız gereken şey, iyi insanlara, size karşı nazik ve sevgi dolu olanlara nasıl davrandığınızdır.

Başkalarına Nasıl Davrandığınız Konusunda Neden Her Zaman Dikkatli Olmalısınız?

Bazı insanlar, size dersler vermek, empati göstermek ve en çok ihtiyacınız olduğunda sizi yükseltmek için hayatınıza girer. Bazı insanlar sadece geçici olmak içindir. Ancak bu, size zarar verecekleri anlamına gelmez. Bu basitçe, Evrenin size bir şekilde yardımcı olmaları için onları hayatınıza getirdiği anlamına gelir.

Her gün kendinize şunu sormalısınız: Biri bana benim onlara davrandığım gibi davransaydı, yine de kendimden memnun olur muydum? Empati gerçekten uzun bir yol kat ediyor. Kendinizi mutlaka onların yerine koyun. Sözlerinizi bir kağıda yazın ve kendinize tekrar okuyun. Adil görünüyorlar mı?

Başkalarına nasıl davrandığın sizin karmanızdır.

Zulüm, tam olarak bunu hayatınıza çekmekten başka hiç bir amaca hizmet etmez.

Biriyle çelişen kişilikleriniz olabilir veya onları aşmış olabilirsiniz – bunda yanlış bir şey yok.

Mükemmel bir insan olmak zorunda değilsiniz.

Ancak, sözlerinizin ve eylemlerinizin başkalarını nasıl etkileyebileceğine dikkat etmelisiniz ve bunun bir kısmı, büyük ölçüde kendi kendini yansıtmayı içerir. Yaptığınız her incitici eylemin geri dönüp sizi aynı şekilde incitebileceğini anlamalısınız.

Ve hayatta daha nazik seçimler yapmaya başladığınızda, size aynı şekilde geri dönmeye başlayacaktır.

Your Page Title

Nezaket göstermenin hiçbir maliyeti yoktur.