Epifiz Bezi Nasıl Açılır

En derin sezgi, zeka ve ruhsal aydınlanma durumlarımıza girebilmemiz için, Epifiz Bezinizin kilidini açmak ve etkinleştirmek gerekir.

Eski kültürler ve mistikler tarafından yaygın olarak “üçüncü göz” olarak adlandırılan epifiz bezimiz beynimizin merkezinde sağ ve sol hemisferlerimiz arasında yer alır ve nörotransmiterler üretmekten sorumludur.

Epifiz Bezinizi Nasıl Çözer Ve Detoksifiye Edersiniz

Doğal biyolojik yapımızın bir sonucu olarak, epifiz bezi kan-beyin bariyeri tarafından korunmaz ve bu nedenle kan dolaşımına giren zararlı toksinlere karşı ekstra bir savunma hattına sahip değildir.

Sentetik florür ve sentetik kalsiyum gibi spesifik toksinlerin, özellikle epifiz bezi için bir afiniteye sahip olduğu, nörotransmiterlerimizi üretme, güneş, ay ve yıldızlardan ışık fotonları alma yeteneklerini zayıflattığı gösterilmiştir.

Bununla birlikte, sentetik florür ve sentetik kalsiyum ile organik florür ve organik kalsiyum arasındaki farkı ayırt etmek önemlidir. Sebzeler ve diğer organik gıdalar gibi bitki kaynaklarından alınırsa, kalsiyum ve florür sağlıklı temel minerallerdir.

Kişinin epifiz bezini aktive etmeye başlamadan önce, sentetik florür, sentetik kalsiyum, farmasötik ilaçlar ve yukarıda belirtilen diğer toksinler gibi çalışmasını engelleyen toksik kimyasalları çıkarmak gerekir.

Musluk suyu içiyorsanız, bunu doğal kaynak suyu veya karbon filtreli su gibi daha saf ve daha güvenli seçeneklerle değiştirmeye bakın.

Epifiz Bezi Nasıl Aktive Edilir Ve Açılır

Epifiz bezinin aktifleşmesini engelleyen safsızlıkları gidermeye başladıktan sonra, epifiz bezinin işleyişini ve yeteneklerini uyarmak ve büyütmek için çalışan uygulamaları uygulamaya başlayabilirler.

Bir kişinin hayatı boyunca yapabileceği harika bir uygulama meditasyondur. Meditasyon eylemi, yaşam gücü enerjisini iletmekten ve üretmekten sorumlu olan beynimizin ve vücudumuzun çakra sistemini uyarmak için çalışır. Meditasyon, özellikle biyoelektrik ve sıfır nokta enerjisini epifiz bezine yönlendirir ve bilinçli yaşamımıza daha fazla netlik ve sezgi durumu gelmesini sağlar.

Meditasyondan sonra, vücudun tüm çakra noktalarının yanı sıra epifiz bezini harekete geçirmek için çalışan daha gelişmiş bir egzersiz yöntemi Kundalini Yoga’dır. Omurgamızın en alt çakrasında sarılı duran Kundalini, nihayet epifiz bezi / üçüncü göz çakrasına ulaşana kadar uygulama boyunca omurgadan daha da yükselen bir enerji dönüştürücüsüdür.

Kundalini’yi aktive ettikten ve epifiz bezine giden yolunu büyüttükten sonra, güneş ve kozmosun foton göksel enerjisini, Dünya’ya kök salmış olan fiziksel bedenin enerjisiyle birleştirebilir.

İskelet sistemimizin kemiklerinin çekirdeğinde teknik olarak piezoelektrik kristaller olması nedeniyle Kundalini enerjisi omurganın kristal kemiklerinden yükselip akarak 33 vertebra noktasını tek tek harekete geçirerek üst omurganın en üst seviyelerindeki taç ve epifiz bezi enerji noktalarına ulaşır.

Epifiz Beziniz İçin Beslenme

Gıda kategorisinde, beynimizin epifiz bezini hızlandırmak ve detoksifiye etmek için birçok seçenek mevcuttur. Temel olarak, diyetinize mümkün olan en yüksek derecede organik sebzeleri dahil etmesiniz.

Organik yemek, kendini pestisitlerden, herbisitlerden, mantar ilaçlarından, zihinsel ve fiziksel sağlığımıza zarar verebilecek diğer zararlı kimyasal yüklü maddelerden korumak için bir tampon ekler.

Epifiz bezinizi spesifik olarak destekleyebilecek ve açmanıza yardımcı olabilecek yiyecekler çiğ kakao çekirdekleri, yeşil bitkiler ve sebzeler, yabani hasat edilmiş kaynak suyu, pancar, elma sirkesi.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bugün epifiz bezinizi harekete geçirmeye başlayın ve yüksek benliğinizin uykuda olan ve uyanmaya çağıran seviyelerine dokunun.