Astral Seyahate Yeni Başlayanlar için 7 Basit ipucu

1. Sağlık

Astral seyahati denemeye başlamadan önce sağlığınızın iyi olduğundan ve enerji dolu hissettiğinizden emin olun; Sahip olduğunuz enerji miktarı, bedeninizden dışarı çıkma yeteneğinizi, fiziksel bedeninizin dışında ne kadar kalacağınızı ve seyahatiniz sırasında hangi frekansa ulaşabileceğinizi belirler.

2.Gevşeme

Tam bir rahatlama durumuna girebilmelisiniz. Her kas grubunu bilinçli olarak gevşeterek vücudunuzu yukarı veya aşağı doğru çalıştırın. Tüm gerginliğinizi serbest bırakın ve vücudunuzun daha esnek ve hafif olduğunu hissedin.

En önemlisi zihninizi rahatlatın.Sakin ve huzurlu hissedin ve rahatsız edici düşüncelerin sadece içeri girip çıkmasına izin verin. Nefesinize odaklanın, nefesinizin vücudunuza girmesini hissedin, sonra yavaş yavaş nefesinizi verin.

Meditasyon, vücudunuzu tamamen rahatlatmanın, zihninizi sakinleştirmenin ve sizi Astral Seyahat için fiziksel ve zihinsel olarak hazırlamanın harika yollarından biridir.

3.Farklı Yöntemler Deneyin

Herkesin astral seyahate çıkabilme yeteneği vardır, ancak çoğu insan bunu yapmak için farkındalık, inanç veya anlayışa sahip değildir.

Bazı insanlar astral seyahat sırasında, bir ipi çekip, yukarı tırmanmayı hayal eder; “iç bedeniniz”, daha fazla tırmanırken ve ipi ilerletirken “fiziksel bedeninizden” çekilir.

Diğer tüm hisleri görmezden gelin ve sadece ipi tutup yukarıya doğru hareket etmeye odaklanın. Bunu yaptığınızda rahat olmalısınız. Daha yükseğe tırmanırken, titreşimlerin başladığını hissedeceksiniz. Devam edin ve böylece bedeninizi aşağıda bırakacaksınız, kendinizi yukarı çıkarken bulacaksınız.

Diğer insanlar, astral seyahatin nasıl yapıldığını öğrenmelerine yardımcı olmak için başlangıçta görselleştirme tekniklerini kullanırlar. Vücudunuzu tamamen rahatladıktan sonra, kendinizi vücudunuzda yüzerek görselleştirin.

Bunun olacağına inanın, bu olayın duygularını yoğun bir şekilde yaşayın. Daha sonra titreşimler başlayacaktır. Kendinizi fiziksel bedeninizden serbest kalana kadar yüzerek hayal etmeye devam edin.

Başka bir yöntem sabit ve taşınmaz bir nesneyi hayal etmektir. Bunu zihninizde görün ve bu nesneye uzanıp, vücudunuzdan kurtulmak için onu yakalayacağınızı düşünün.

Çekiminiz daha güçlü hale geldikçe, sonunda ona ulaşana ve vücudunuzun dışında olana kadar kendinizi nesneye daha yakın hareket ettirmeniz gerekir.

4. Korkmayın

Vücudunuzu terk etme korkusu, yapamayacağınızı anlamanızın önemli bir nedeni olabilir. Tüm korkularınızı serbest bırakmalısınız.

Seyahat sırasında, astral vücudunuz ve fiziki bedeniniz, gümüş kordon olarak adlandırılan bir Enerji akışıyla bağlantılıdır. Bu yüzden yolunuzu kaybedemezsiniz.

Ayrıca, seyahat işlemi sırasında kısmi bir felç olur. Yeni başlayanlar bundan korkmamalıdır.

5.Farklı Zamanlarda Deneyin

Astral seyahat için daha iyi ayarlanmış bir zaman ve saat yoktur, ancak çoğu insan gece ya da sabahın ilk saatlerini tercih eder.

Yeni başlayan bir kişi olarak, kendinizi gece derin bir rahatlama haline sokmak, muhtemelen sizi uyumaya gönderebilir ve bu sayede astral seyahate çıkamayabilirsiniz.

6. Proje

Bir astral seyahatin kendiliğinden gerçekleşmesi mümkündür. İnsanların çoğunluğu için olsa da, kasıtlı olarak kendilerini projelendirmeye çalışmalıdırlar. Titreşim seviyeleri, insanların bilinçli olarak farklı alemleri keşfetmelerine izin vermek için arttırılır.

7. Dönüş

Seyahat, birkaç saniyeden birkaç saate kadar sürebilir. Sonuç olarak, bilinç, geride bıraktığı bedene geri dönmelidir. Vücudunuza yeniden girmek için bedeninize odaklanın ve içeriye doğru çekildiğinizi hayal edin.

Your Page Title

İki benliğiniz tekrar birleştiğinde, muhtemelen biraz başınız dönecektir. Bu gayet normal bir durumdur ve birkaç dakika sonra tamamen normale döneceksiniz.