Psişik Yeteneğinin Geliştirilmesi ve Güçlerinin Kilidinin Açılması İçin 15 Egzersiz

Pek çok insan dünyamızda görülmeyen ve çoğu insanın algısının altında yatan şeylerle ilgileniyor. Bir psişik olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsan, psişik yeteneklerini geliştirmek için biraz zaman ayırmanın zamanı gelmiş olabilir.

İşte bunu gerçekleştirmeye yardımcı olmak ve hayatı tamamen yeni bir algı düzeyinde deneyimlemene izin vermek için deneyebileceğin bazı yöntemler!

Eğer ne yapacağından emin değilsen, psişik yeteneklerini geliştirmeye başlamak gerçek bir zorluk olabilir. Neyse ki, sezgilerini geliştirmek için yapabileceğin birçok farklı teknik var!

Her gün tek bir teknik uygulamak için kendine zaman ayırmalısın. Belirli bir sırayla yapılması gerekmez, bu yüzden sana yardımcı olanları dene ve bir şey denedikten sonra işe yaramazsa başka bir şey denemeye devam et!

Senin için en kolay görünen veya en eğlenceli gibi görünen şeylerle başla. Ardından, kendine meydan okumak biraz daha zor görünen şeyleri denemeye başla. Birkaç ay geçtikten sonra, kaydettiğin ilerlemeye şaşırabilirsin.

1: 10-15 Dakika Günlük Meditasyon Yap

Vücudunun titreşimini artırmak, psişik yeteneklerini geliştirmenin önemli bir yönüdür. Bunun nedeni, ruhsal enerjinin daha yüksek bir frekansta titreşmesidir. Düzenli olarak meditasyon yapmak, rahatlamana ve enerji titreşimini artırmana izin verecektir. Zaman geçtikçe, Yüksek Benliğin, Ruhun ve başkalarının enerjisiyle daha fazla bağlantı hissetmeye başlayacaksın. Tipik meditasyonundan sıkılırsan, rehberli meditasyonları deneyebilirsin.

2: Ruh Rehberlerini Öğren

Eğer psişik yolu takip edersen, ruh rehberlerin yol boyunca her adımda sana yardımcı olmak için orada olacaklar. Bu yüzden onlarla tanışmak ve onları tanımak önemlidir – özellikle onlara güvenmeyi öğrenmelisin. Meditasyon yaparken, rehberlerinden o zaman sana kendilerini göstermelerini iste. Onlara isimlerinin ne olduğunu sor. Hiçbir şeyi filtreleme; Sadece onunla git ve gördüklerine güven.

3: Psikometri Becerilerini Uygulama

Psikometri, bir nesnenin enerjisini okumak anlamına gelir. Bu eğlenceli ve yeteneklerini uygulamaya başlamak için harika bir yöntem. Sadece bir nesneyi, özellikle metal bir nesneyi ve bir alyans gibi çok fazla enerjiye sahip bir şeyi tutarak başla ve nesnenin sahibi hakkında sezgisel olarak görüp göremediğini, algılayabileceğini veya duyabileceğini görmek için gözlerini kapat.

4: Çiçek Görselleştirme ile Baskınlığını Geliştir

Bu özellikle eğlenceli bir teknik! Gözlerini kapatarak ve odaklanarak başla. Ardından, Ruh Rehberlerini sana huzurlu güzellik görüntüleri göstermeye ve başka düşüncelerin olmamasına davet et. Zihninin dolaşmasına izin ver, görüntüler doğal olarak üçüncü gözüne gelecek.

5: Doğa Yürüyüşü Yap

Meditasyonun otururken sıkıcı olması gerekmez. Bir doğa yürüyüşü yaparak bir farkındalık meditasyonunun tadını çıkarabilirsin. Yürürken her adımına ve vücudunun hareketine odaklan. Her adımda “adım” kelimesini tekrarla. Bu, üçüncü gözünü dağınıklıktan temizlemene yardımcı olacak ve titreşimini artıracaktır. Düzenli bir doğa yürüyüşü bile son derece meditatiftir!

6: Psişik Gelişim Kitaplarını Oku

Okuma, becerilerinin daha fazla farkında olmana yardımcı olur, bu nedenle günlük psişik bir gelişim kitabının birkaç sayfasını okumak, doğal yeteneklerin hakkında daha fazla bilgi edinmene ve öğrenirken becerilerini geliştirmene yardımcı olur.

7: Bir Antika Mağazasını Ziyaret Et

Bu mağazalar enerji ile doludur. Bir antika mağazasını ziyaret et ve mağazadayken sezgisel olarak hissettiğin şeylere dikkat et! Enerji ağır mı hissettiriyor? Olağanüstü mü? Farklı nesneleri al ve ne hissettiğini gör. Belki bir isim duyarsın veya bir vizyon görürsün!

8: Bir Sembol Kitabı Yap

Genellikle, psişik bilgi bize çeşitli şekillerde gelir ve sembolik bir kaliteye sahiptir. Ruh Rehberlerin, psişik yeteneklerin geliştikçe bazı şeyleri yorumlamana yardımcı olacaktır. Beğendiğin bir günlük ve kalem al. Ruh Rehberlerini sana yardım etmeye davet ederken sessizce otur. Onlardan sana olaylar ve meslekler gibi bir sembol göstermelerini iste. Örneğin, sana bir doğum gününü temsil etmek için bir doğum günü pastası gösterebilir veya bunun yerine mutlu doğum günü şarkısını duyabilirsin. Tüm bunları sembol kitabına yaz, bu sembolü tekrar görürsen, ne anlama geldiğini hatırlayacaksın.

9: Aura Görme Becerilerini Uygulama

Herkes auraları görmeyi öğrenebilir ve psişik becerilerini geliştirmenin harika bir yolu olur. Düz renkli bir duvarın önünde bir arkadaşının durmasını sağla. Ardından, alnına (üçüncü göz bölgesi) odaklan ve arkasındaki duvara baktığını hayal et. Başlarının etrafındaki aura katmanını fark etmeye başlayacaksın.

10: Okuma Uygulaması

Bir şeyde beceri geliştirmenin en iyi yolu pratik yapmaktır ve bunun aracı bir psişik olmaktır. Okuduğun her okumada becerini, doğruluğunu ve güven artışını izle.

11: Evcil Hayvanını İzle

Evcil hayvanın sakin olduğunda, onunla oturmayı ve sezgisel olarak duygularını almayı dene. Bu, yeteneğini geliştirmene yardımcı olur.

12: Eski Aile Fotoğraflarını Okumayı Dene

Bir resim bin kelime söyler. Sezgisel yeteneklerini ve psişik armağanlarını kullanarak tüm bu kelimeleri bir resimden okuyabilir misin? Eski fotoğraflardaki insanlara bak ve onlardan hissettiğin her şeyi yaz. Bu, psişik becerilerini geliştirmenin eğlenceli bir yoludur!

13: Günlük Tut

Sık sık günlük kaydı, yüksek benliğine, ruhuna ve ruhsal yardımcılarına uyum sağlamana yardımcı olur. Biraz rehberlik yapabileceğin bir durum düşünmeye çalış. Bu konuda derle ve aynı zamanda rahatlamana ve ilahi olarak yönlendirilmene izin ver.

14: Manevi Gelişim Gruplarına Katıl

Hiç kimse, başkalarından öğrenecek bir şeyleri olmayan bir konuda yeterli değildir. Ruhsal yolculuklarında başkalarıyla tanışmak için bir ders almayı veya psişik bir gelişim çemberine katılmayı dene ve onlardan neler alabileceğini gör!

Your Page Title (#satışortaklığı)

15: Üçüncü Gözüne Odaklan

Durugörü, psişik olmakla birlikte gelen temel yeteneklerden biridir. Bunu geliştirmek için, kaşlarının hemen üstünde ve arasında bulunan üçüncü göz bölgene odaklanmak için birkaç dakikanı ayır. Üçüncü göz açıklığını hayal et. Eğer yaparsan, ışığın karıncalanmaya başladığını bile hissedebilirsin!