Seni Duyabilmesi İçin Evrenden Nasıl Düzgün Bir Şekilde Yardım İstenir?

Tüm insanlar hayal kurar, ancak tüm hayaller gerçekleşmez. Evren herkesi duymaz, çünkü birçoğu ondan yanlış şekilde yardım ister. Şimdi bunu değiştirmenin zamanı geldi. Evren, izin verilene kadar yaşamlarımıza müdahale etmez. Evrenin bir şekilde yardımcı olabileceğine inanmayan insanlar var. Bu, hayallerin gerçekleşmesini engelleyen ilk ve en büyük engeldir. Hayatı daha iyi hale getirmek ve hayallerin gerçekleşmesi için, Evren’den yardım istemen ve yardımcı olacağına içtenlikle inanman yeterlidir. Çünkü çekim yasası böyle işler.

1.Elinden Geldiğince İste

Bir kişinin yeni bir şey icat etmesi veya başkalarının tavsiyelerine uyması gerekmez. Evren ile göründüğü gibi iletişim kurman gerekir. Evrenle iletişim kurmak için belirli ritüellere gerek yoktur. Bir şey elde etmek istiyorsan, sadece istemen gerekir – tamamen, kendini aldatmadan, koşul ve ültimatom olmadan. Bu en önemli kuraldır.

2.Evrene Yapılan İstekler Açık Olmalıdır.

Bir kişinin herhangi bir arzusu varsa, onu en anlaşılır dilde telaffuz etmek gerekir: “Yeni bir iş istiyorum”, “Sevdiğimle olan ilişkimin iyileşmesini istiyorum”, “Kendimi sevmek istiyorum” vb. Talep mümkün olduğunca açık ve basit olmalıdır. Tek cümleye sığdırmak daha iyi. Bu, dileğin hızla gerçekleşme şansını artıracaktır.

3.Mesajlar Olumsuzluk İçermemelidir.

Arzunun formülasyonunda “değil” ve “hayır” kelimelerinin olmaması çok önemlidir. “Bu şehirden ayrılmak istemiyorum” talebin yanlış versiyonudur. Evren olumsuzlukları yakalamaz, bu yüzden tam tersini yapacaktır. Bunun yerine, “Bu şehirde kalmak istiyorum” demek daha iyidir.

Arzu ve istekler kimseye sorun, sıkıntı ve olumsuzluk getirmemelidir. Patronundan başarısız olmasını istersen, bu olmayacaktır. Olumsuz bir mesaj yüzünden, daha yüksek güçlerle olan bağlantın zayıflayabilir.

4.Zaman Sınırları Koyma

Arzuların yerine getirilmesi mümkün olduğunca çabuk gerçekleşir. Bazen uzun bir süre beklemen gerekir, ancak bu durumda sabırlı olman ve acele etmemen gerekir. Daha yüksek güçler, yalnızca acelesi olmayanlara yardım eder, ancak alçakgönüllülükle ve sakince yukarıdan gelen işaretleri bekler. Çoğu durumda arzunun kendiliğinden gerçekleşmediğini unutma. Evren bize dolaylı olarak yardım etmeye çalışıyor, bizi doğru yöne itiyor. Bu nedenle, Evrenden bir şey istemen gerekir, ancak katlanmış ellerle oturmamalısın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Doğru Durumda Yardım İste

Her zaman sorabilirsin. Sabah, öğleden sonra, gece. Ancak bunu doğru akıl çerçevesinde yapmak çok önemlidir. Kötü ve olumsuz bir durumda daha yüksek güçlerle konuşmaya gerek yoktur. Önce dinlenmen ve yeniden inşa etmen gerekiyor.