Koruyucu Meleklerin Seni Uyarmaya Çalıştığının 6 İşareti

Etrafta kimsenin olmadığından emin olmana rağmen, birinin seni izlediği hissine kapıldın mı? Zihinsel olarak kendine sorduğun sorulara ne sıklıkla cevap alıyorsun? Bu sorular büyük olasılıkla bir psikoterapist veya psikiyatrist tarafından sorulacak ve aslında bazen şizofreni, fobiler ve bir kişinin nöropsişik durumundaki her türlü sapma semptomlarıyla örtüşmektedir. Ancak tüm bunlar ile koruyucu Meleklerin mesajları arasında küçük bir fark var – maddi olarak hissedemeyeceğimiz daha yüksek güçler.

1. Rüyaların Unutulmaz Ve Çok Etkileyici

Ruh dünyası mesajları genellikle rüyalar aracılığıyla iletir. Hayatında değişiklikler meydana geliyorsa, bir rüyada bir işaret alabilirsin. Bu bir senaryo, kesinlikle dikkatinden kaçmayacak bir sembolizm olacak. Sevindiğin bir rüya gördüysen, sıradan rüya kitaplarında açıklamalar aramamalısın.

Uyuduğunda, astral dünya kullanılabilir hale gelir. Tüm inançların gerçekte kalır ve diğer alanlarda daha alıcı olursun. Diğer dünya varlıkları (bunlar başka birinin dünyasına giren ataların, dine bağlı olarak inanç sembolleri, bir rüyada yeniden yaşayacağın önemli olaylar veya dünyevi enkarnasyonlarında senin için çok değerli olan insanlar) hatırlanacak görüntülerde görünecektir. Tüm yapman gereken, bunun bir işaret olduğunu anlamaktır.

2. 5 Duyun Güçlendirilir

Gerçek dünyanı koku, dokunma, tat, görme ve ses yoluyla deneyimlersin. Gerçek olmayan öyle bir sinyal verecektir ki, bu kokunun veya sesin bu yerde olamayacağını, belirli bir çiçeğin veya çimenin kokusu, bir mumu veya belirli bir kişinin parfümü olabileceğini anlayacaksın. Ayrıca kulaklarında çınlıyor olabilir. Çevresel görüşünle şekilleri ve hareketlerini fark edebilirsin. Korkma ama dinlemeye devam et, açık ol ve soru sorarken gözlemle.

3. Elektronik Ve Elektrik Hurdaya Dönüyor

Koruyucu Meleklerden gelen işaretler bu şekilde ifade edilebilir. Biz maddeden yaratıldık ve elektrik, dünyalarımız arasında bir bağlantı olabilen dalgalardır. Araban çalışmıyorsa, kontakta her şey yolunda olmasına rağmen, Koruyucu Melekler şu anda gitmene izin vermiyor olabilir. Radyoda çalan şarkıyı daha iyi dinle, çağrışımsal algı gezinmene yardımcı olacaktır veya seni önemseyen birini veya bu tür gecikmelerin nedenini işaret et. Korkmana gerek yok ve benzer bir arsaya sahip korku filmlerine rağmen, unutma: vücut zaten çürüyebilir, ancak seni dışarıdan koruyan bir kişiye bağlayan enerji sonsuzdur.

4. Açıklanamaz Bilgiyi Hissediyorsun

Cevaplayamadığın bir soru birden gün ışığı gibi netleştiyse – bu aynı zamanda dışarıdan bilgi akışının müdahalesinin de bir işaretidir. Seni koruyan biri, akışın sana ifşa edilmesini sağladı ve daha önce kafana bile girmemiş olanı anladın, aydınlandın, kendin keşfettin. Bu, ruh rehberlerinin ve sevdiklerinin endişesidir. Telepati veya içten gelen, seni bir şey yapmaya iten bir arzu, sezgi ne istersen onu söyle, ama ne zaman yardım istersen, bu güç sana ipuçları şeklinde yardım sağlayacaktır. Sadece dinle.

5. Ciltte Üşüme

Rastgele gerçeğe karşılık gelen bir şey söylediğimizde, bu çok korkutucu bir varsayım olsa bile, teninde donma veya sırtında bir üşüme, tüylerin diken diken olacağını söylerler. Bu aynı zamanda, seninle etkileşime girmeye hazır olan süptil dünyanın yanında olduğunun bir işaretidir.

Your Page Title

6. İşaretlerin Gözüne Çarptığı Gerçeğine Kendini Kaptırırsın

Hiç bir şey hakkında düşündün mü ve yanlışlıkla karşıdan gelen arabada çalan bir şarkı veya cümle şeklinde bir cevap aldın mı? Öteki dünyanın gönderdiği işaretlerin tesadüfleri, seni sadece doğru yolda olduğuna ikna eder. Duygularına karşı daha dikkatli ol, etrafındaki dünyayı dinle, etkileşime geç. Böylece onun sana ulaşması çok daha kolay hale gelecektir.