Auranı Olumsuzluklardan Korumaya Yardımcı Olacak 7 İpucu

Bir kişinin aurası çok güçlü olabilir, ancak onu korumak için en üst düzeyde sorumlulukla yaklaşmak yine de önemlidir. bu yazıda, auranı kötü niyetli kişilerin saldırılarından ve olumsuz olaylardan nasıl koruyabileceğinden bahsedeceğim. En aktif ve enerjik insanlar bile olumsuz etkilenebilir. Bu burada açıklanan ipuçlarının istisnasız herkes için geçerli olacağı anlamına gelir.

1.Negatif İnsanlarla Daha Az Konuş

Auramız sadece bir düşman tarafından değil, aynı zamanda iyi bir arkadaş tarafından da yok edilebilir. Örneğin, bu kişi yaşamın sonsuz ıstırap ve denemeler olduğuna derinden ikna olmuş olabilir. Auramızı yok eden, bizi şanstan, en iyiye olan inançtan, aşkta ve işte başarıdan mahrum eden olumsuzluğuyla istemeden bizi suçluyor.

2.Tılsım Kullan

Gümüş takılar, dışarıdan enerjin üzerindeki etkiyi önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olacaktır. Bu takılar seni her türlü kötülükten ve güçten koruyacaktır. En güçlüsü bu metalden yapılmış bilezikler ve yüzüklerdir.

3.Ahşap Ve Seramikten Yapılmış Takılar

Ahşap ve seramik iki ek güçlü koruyucu malzemedir. Gümüşten biraz farklı çalışırlar. Birincil görevleri, bir kişiyi enerji vampirlerinin, manipülatörlerin ve diğer toksik insanların olumsuz etkilerinden korumaktır.

4.Daha Sık Doğada Vakit Geçir

Ormana, denize ya da sadece şehir dışında yürüyüşe çıktığında, bunun enerjin üzerinde çok faydalı bir etkisi vardır. Sadece daha iyi ve daha temiz olmakla kalmaz, aynı zamanda başka faydalı özellikler de kazanır. Örneğin, böyle bir dinlenmeden sonra, kendini olumsuzluklardan uzaklaştıracaksın.

5.Duş Al

Bir kişi her gün duş aldığında, sıcaklık değişimlerinin neden olduğu strese alıştıkça aurası güçlenir.

6.Çatışma Durumlarından Kaçın

Evet, bazen onlardan kaçınmak imkansızdır, ancak küfür etmemek ve tartışmamak için bir fırsat varsa, onu kullanmak daha iyidir. Bu, özellikle bizi sevmeyen kişilerle olan ilişkilerde önemlidir. Düşmanların saldırılarına dikkat etmemeye çalış. Böylece zamandan, emekten ve sinirlerden tasarruf edeceksin ve enerjin güçlü kalacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7.Düzenli Olarak Dinlen

Bir kişi hiç dinlenmediğinde, kendini enerjiden mahrum ederek aşırı zorlar. Bazen bu, kaybedilen enerjinin geri yüklenememesi nedeniyle üretkenlik sıfıra düştüğünde tükenmişliğe yol açar.