Bolluk Meditasyonu: 21 Günde Hayatınızı Nasıl Değiştirirsiniz

Uzun zamandır kanıtlanmıştır: hayatı değiştirmek, tam olarak 21 gün sürer. Sadece üç haftalık bir meditasyonla yaşamınıza gelecek değişiklikler uzun sürmeyecektir.

Kesinlikle herkesin hayatını değiştirebileceği meditasyon, bolluk yasasına dayanır. Yaşamımız büyük oranda ne düşündüğümüze, ne hakkında konuştuğumuza ve ne hissettiğimize bağlıdır. Meditasyon, bilinci arındırmayı, kısıtlamaları kaldırmayı, psikolojik blokları, birikmiş olumsuzlukları, korkuları, kızgınlıkları ve kompleksleri ortadan kaldırmayı amaçlar. 21 günlük pratikle fikrinizi değiştirirsiniz, kendinizi mutsuz eden her şeyden kurtarırsınız.

Meditasyon Kuralları

Meditasyon, bilinçliliğin ve bilinçaltının olumlu bir algıya ve faydalara uyum sağlayacağı şekilde düzenlenmiştir. 21 gün boyunca olumlu düşünme, mutlu bir insanın düşüncesine dönüşür. Çalışmanın çoğu, doğru düşünme alışkanlığını geliştirmeyi ve istenen gücü düşüncenin gücüyle çekmeyi amaçlamaktadır. Tek şart: meditasyon, 21 gün boyunca ve daha sonra haftada 2-3 kez kesinti olmadan günlük olarak yapılmalıdır.

Evren bize sürekli fırsatlar sunar. Kelimenin tam anlamıyla 3 haftada bilinciniz yeniden inşa edilecek. Daha önce sizden gizlenmiş refah yolları tekrar açılacaktır.

Bolluk Meditasyonu: 21 Günde Hayatı Değiştirmek

İlk aşama: 5-7 dakika sürer. Burnunuzdan nefes alın, tüm gücünüzü nefesinize odaklayın. Yüksek sesle ve mümkün olduğunca sık nefes almalısınız. Havanın ciğerlerinizi nasıl doldurduğunu hissetmeniz önemlidir.

İkinci aşama: 5-7 dakika sürer. Bu aşamada, içinizde biriken her şeyi dışarı atmanız gerekir. Bağırın, gülün, koşun, ağlayın-iç durumunuzu ifade edin.

Üçüncü aşama: 7-10 dakika sürer. Ayağa kalkın, kollarınızı yukarı kaldırın ve bolluğu hayatıma çekiyorum diyerek zıplamaya başlayın. Mümkün olduğunca derin ve sık nefes alın.

Dördüncü aşama: 7-10 dakika sürer. Yeni bir aşamaya geçiş sırasında bulunduğunuz konumda durun. Kendinizi ve hangi düşüncelerin sizi ziyaret ettiğini izleyin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Beşinci aşama: 5-7 dakika sürer. Yaşamınızdaki her şeye minnettarlık göstermenize yardımcı olan bir dansa teslim olun. Mutluluğu hissedin.