Çekim Yasasının Sizin İçin Çalıştığını Gösteren 11 İşaret

En rahat olduğumuz gerçeği zihnimize çekeriz. Hayatınızdaki olumlu sonuçları düşünmeye devam ederseniz, olumlu olayların gerçekleşmesi daha olasıdır.

Düşünce, gerçekliğin hareket eden gücüdür – onsuz, harekete geçmeyiz ve eylem olmadan hiçbir yere varamayız. Düşünce, algıladığımızı tanımlayan ve ona sonucu tanımlayan ayırt edici özellikler veren şeydir.

Çekim Yasasına göre yaşamaya karar verdiyseniz ve niyetlerinizi arzu edilen bir gerçekliğin yaratılmasına doğru koyduysanız, işte bunun işe yaradığını gösteren 11 işarete bakabilirsiniz.

1. Daha Sakin Hissetmek

Bir tür dış tetikleme veya rahatlatıcı bir masaj gibi belirli bir sebep olmadan daha sakin hissediyorsanız, bu amacınıza ve Evrenin titreşimine uyum sağladığınız anlamına gelir.

İçsel huzur duygusu, yapmak için doğduğunuz bir şeyi yapmanın bir sonucudur, bu nedenle hedeflerinize ulaşmamış olsanız bile, bu sakinlik duygusu doğru yolda olduğunuzun ve uyum içinde olduğunuzun bir işaretidir.

2. Üşüme Veya Tüylerin Diken Diken Olması

Üşüme ve tüylerin diken diken olması, titreşimsel bir değişime işaret eden olumlu bir işarettir. Kendinizi iyi hissettiğiniz sürece, bu deneyim, bilinçli ve bilinçaltınızın çevrenizdeki önemli bir şeyle aynı hizaya geldiğine işaret eder.

Bunu, özellikle başarılarınızda önemli bir rol oynayacak birini gördüğünüzde veya hedefinize ulaşmak için konfor bölgenizden çıktığınızda yaşayacaksınız.

3. Baş Harflerinizi Kalıplarda Fark Etme

Baş harflerinizi araba plakaları, işaretler, su desenleri, tabelalar gibi rastgele yerlerde görmek Evren ile bağlantınızın güçlendiği anlamına gelir. Bu, onaylamalarınızın ve görselleştirmelerinizin sıklığını artırmanız gerektiğinin bir işaretidir.

4. Gökkuşakları

İşaretler her yerde bulunabilir ve böyle bir işaret, varış noktanıza yaklaştığınızı garanti etmek için görünen gökkuşağıdır. Gökkuşağı özellikle, daha önemli bir bloğu ya da meydan okumayı geçmeyi başardığınızda ortaya çıkar.

5. Bulut Oluşumları

Doğanın bir başka güzel işareti, sizin için özel anlam taşıyan bulut oluşumlarını fark etmektir. Yıldızlar, kalpler, anlamlı şekiller ve hatta uğraştığınız şey bile olumlu bir sinyali temsil eder.

6. Yinelenen Sayılar

Telefonunuzun ekranında, dijital saatlerde, hatta araba plakalarında ve sokak tabelalarında görünmeye devam eden herhangi bir sayı deseni, Çekim Yasası ile senkronize olduğunuzu gösterir. Bu numerolojik kalıplara bakmak, nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size biraz fikir verecektir.

Örneğin, tekrar eden bir 9:11 kalıbı, sizin için toksik hale gelen eski rutinlerden ve alışkanlıklardan kurtulabileceğiniz ana ulaştığınızı gösterir; 21:21 kişisel gelişiminize işaret ederek kendini tanıma ve denge ile bağlantılıdır.

7. Yinelenen 1’ler

1 sayısını içeren sayı kalıpları (1, 11, 111 gibi) özellikle tekrar ediyorlarsa önemlidir. Nümerolojide 1 numara, yeni başlangıçlar, kendi gerçekliğinizi yaratma gücü ve özerklik kavramlarıyla ilişkilidir.

8. Tekrarlanan 11:11

11 sayısı, numerolojideki en önemli sayılardan biridir. 11:11’i görmek, genellikle sizin için her şey hizalandığından, harekete geçmek için ideal zamanda olduğunuz anlamına gelir. Bu sayıyı görmek, Çekim Yasasının sizin için bir yol açtığının ve ilerlemeye başlamanız gerektiğinin güçlü bir işaretidir.

9. Déjà Vu Deneyimi

Déjà vu, deneyimlediğiniz anda olan her şeyin, daha yakından dikkat etmeniz gereken bir tür kalıba işaret ettiğinin bir işaretidir. Déjà vu belirli bir kişi veya yer ile ilgiliyse, o zaman doğru ilerlediğiniz gerçekliğin gerçekleşmesi sürecinde önemli bir rol oynayabilir.

10. Artan Telepati

Birini düşündüğünüzde, aynı anda sizi düşündükleri ortaya çıkıyor – ve bu, özellikle büyümenizde çok önemli bir role sahip görünen insanlarda, çoğu zaman bir tesadüf olarak adlandırılamaz.

Bu telepatik deneyimler, hedefinize en çok yaklaşan düşünceleri gerçekleştirmek için Evrenin gerçekliği bükme biçimidir.

11. Fiziksel Olarak Gerçekleşen Düşünceler

Çekim Yasasına göre yaşadığınızda eşzamanlılıklar daha belirgin ve daha yaygın hale gelebilir. Ne düşünürseniz düşünün, aniden gerçek olur ve yüzünüze vurur. Bu özellikle küçük şeylerde belirgindir, örneğin çikolata istiyorsanız, bir arkadaşınızın sizin yanınıza gelirken çikolata getirmesi gibi.

Niyetinizi belirlemek ve düşüncelerinizi yaşamınızda gerçekten istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz şeye odaklamak, Çekim Yasasını hareket halinde tetiklemek için çok önemlidir. Ancak, bu niyetlerin çok mümkün olduğuna ve bunları başarabileceğinize inanmak, çabaladığınız gerçekliği gerçekleştirmeye başlamak için Yasayı besleyen şeydir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Çekim Yasası, size uzak bir yerden odaklanması gereken bir dış güç değildir. O, sizin içinizden sürülen ve sahip olduğunuz bir güçtür. Kilidini açmak, ne kadar güçlü olabileceğinize ve bu güçle neler başarabileceğinize inanmaya başlamak demektir.