İyi Karma Oluşturmanın 6 Basit Yolu

Karma, basit bir deyişle, yaptıklarınızın bir sonucudur. İyi enerji verirseniz, tamamen size geri döner, aynısı negatif enerji için de geçerlidir. Birçok insan, otopilotta yaşar, düşüncelerinin gerçeği etkilediği gerçeğine dikkat etmez. Günümüz dünyasında huzursuzluk, insanların düşünceleriyle daha fazla ilgilidir. Savaşlar, kavgalar, şikayetler ve genel mutsuzluk, eyleme dönüşen bir düşünce ile başlar.

Bu negatif enerjiye karşı koymak için birlikte pozitif bir karma oluşturabiliriz ki böylece hayatımızda iyi şeyler ve insanlar ortaya çıkabilsin ve tüm gezegene yayılan titreşimsel enerji akışı ortaya çıksın. İyi karma oluşturmak, iyi bir insan olmaya çalışmak kadar kolaydır. Bu fikir hala belirsiz görünüyorsa, o zaman pozitif karmayı yaşamınıza yönlendiren aşağıdaki ipuçlarını unutmayın.

İyi Karma Oluşturmanın 6 Yolu:

1.Doğruyu Söyleyin

Her yalan söylediğinizde, önemsiz bile olsa, kendinizi diğer insanları aldatma ve gizli niyetlere mahkum ettiniz. Bir gün sizi yalanda yakalarlarsa bir daha kimse size güvenmez. Eskiden söylendiği gibi “dürüstlük en iyi politikadır” ifadesi bugün hala geçerlidir. Gerçeği söylerken, dürüst ve güvenilir insanları dünyanıza çekersiniz. Ek olarak, daha iyi hissedersiniz, yalan söylemeye gerek kalmadan gerçekten yaşadığınızı fark edersiniz. Yalanlar elbette ki ortaya çıkıyor, bu yüzden en başından beri doğruyu söylemek daha akıllıcadır.

2.Hayatta Bir Amacınız Olsun

Hayatta ne yaparsanız yapın, iyi ve net niyetlerle yapın. Hedeflerinize ulaşmaktan ve başkalarına kendini gerçekleştirmede yardımcı olmaktan korkmayın. Her türlü çabayı gösterin ve dünyaya gerçek benliğinizi gösterin. Evren, size enerjinizle eşleşen insanları ve deneyimleri gönderecektir.

3.İnsanlara Yardım Edin

İnsanlara yardım ederek, iyi bir karma elde edersiniz, çünkü diğerlerinin de gerekirse size yardımcı olmaları olasıdır. Başkaları için yaşayan bir hayat boşa gitmez. Hayatın kargaşasında diğerlerine yardım etmek için eşsiz yeteneklerinizi ve niteliklerinizi kullanın. Yardımlarınızı takdir edecekler, ve onların hayatlarına bir iz bırakacaksınız. Başkalarına yardım ederek kendinize yardım ettiğinizden bahsetmiyorum bile. Hepimizin bu hayatta bir hedefe ihtiyacı var ve başkalarına yardım etmek bu hedefin bir parçası.

4.Meditasyon Yapın

Her şey çöktüğünde, sadece kendinizi çekin ve zihninizi sakinleştirin. Düşüncelerinize dikkat edin ve olumlu kaldıklarından emin olun. Sınırın altındaysanız, o zaman kötü enerjiyi çekme olasılığınız daha yüksektir, çünkü Evren enerjisinin geçişi için kafanızdaki ve kalbinizdeki boşluğu temizlemediniz. Yüksek benliğinizle bağlantı kurmak ve kafanızı serbest bırakmak çok önemlidir, böylece sizde en iyisini itip pozitif enerjiyi yayabilirsiniz.

5.Sempati Ve Nezaket Gösterin

Başkalarından sempati ve nezaket istiyorsanız, bunu başkalarına vermelisiniz. Hayat, aldığınızda ve verdiğinizde döngülerden oluşur. Ne kadar çok verirseniz o kadar çok alırsınız. Her gün zor savaşlarda savaşmak zorundayız, ancak nezaket ve sempati göstermeyi unutmamalıyız. Nezaketle etraftaki insanlara yardım etmeye çalışın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

6.Büyük Resmin Görüntüsünü Kaybetmeyin.

Hayat, kontrolsüz ve zorlu olaylar trenine benziyor olsa da, kendinizi yanılsamalarla sınırlandırmayın ve bu hayata neden geldiğinizi kendinize hatırlatın. Hepimiz buraya geçmiş karmamızı iyileştirmek ve kendimizin en iyi versiyonu olmak için geldik. Bunu her gün uyandığınızda hatırlayın. Düşünceleriniz ve eylemleriniz iyi ya da kötü şeyler ve olaylar isteyen bir kişiyi temsil ediyor mu? Saf sevgi dünyasından geldiğinizi ve bu enerjinin somutlaştırılması olduğunuzu unutmayın. Bu şekilde olumlu olayları ve insanları hayatınıza çekebilirsiniz.