Eve Zenginliği Çekmek İçin Para Suyu Nasıl Hazırlanır

Eve para çekmek isteyen herkes bunu suyla yapmaya çalışmalı. Kanıtlanmış ritüeller birçok finansal problemi çözmede yardımcı oldu.

Para suyu, finansal bolluğu çekmek için kullanılır. Etkinliği, ritüellerden ve uygulamalardan faydalanmış olan insanlar tarafından doğrulanır.

Para Çekme Ritüeli 1

Zeminlerin temizlenmesi için bir kova suya bozuk para koymanız gerekli. Enerjilerini yenilemek için bu paraları su ve tuzla yıkayın. Ardından parayı temiz su dolu kovaya koyun ve en az yarım saat burada beklemesine izin verin. İstenirse birkaç damla limon, paçuli yağı veya sandal ağacı ekleyebilirsiniz.

Zemin temizliğini yaparken en uzak odadan başlamak ve giriş kapısının önünde bitirmek en iyisidir. Aynı zamanda, para sorunlarınızdan mahrum kalacağınızı ve yüksek sesle para çekeceğinizi düşünün:

“Paralı zeminlerle suyu yıkarım, evime parayı çekerim. Ben yıkıyorum, temizliyorum, servete giden yolu serbest bırakıyorum ”.

Daha sonra kalan suyu bir toprağa dökebilirsiiniz içinde kalan paraları da cüzdanınızda taşıyabilirsiniz.Böylece parasal enerji her zaman yanınızda olur.Ayrıca hazırlamış olduğunuz bu tür su sadece zeminleri değil, tüm yüzeyleri de temizleyebilir: kapılar, pencereler, duvarlar gibi.

Para Çekme Ritüeli 2

Ev bitkileri evin refahını ve mutluluğunu kendine çekebiliyor, bu yüzden ezoterikçiler evde iyi şans yakalayacak en az bir çiçek yetiştirmeyi öneriyorlar. Ev bitkilerini sulayın böylece finansal problemler hayatınızdan kaybolacak.

Temiz paraları sürahiye koyun ve içine suyu doldurun. Akşamları pencere kenarına koyun. Kabı ay ışığını görecek şekilde yerleştirmeye çalışın ve şu cümleleri söyleyin;

Your Page Title

“Ay parayı yakıyor, onlara enerji veriyor. Dolunay gelecek, cüzdanımdaki para artacak.. Çiçekleri para ile suluyorum, evime parayı çekiyorum ”.