Bu 4 İşaretten Herhangi Birini Yaşarsanız, Evren İle Senkronize Yaşıyorsunuz Demektir

Eşzamanlılıklar, kendilerini deneyimleyen birey için güçlü bir anlamı olan, sıradan terimlerle açıklanamayan tesadüflerdir.

İdeal zamanları ve ezici öneme sahip olmaları, hayatınızın diğer alanlarına da rezonansa girmeleri, doğal açıklamalara meydan okumalarına neden olur.

Eşzamanlılığın Matrix’in bir işareti olduğuna inanılıyor, size doğru yolda olduğunuzu ve Evrenin akışına ideal olarak katıldığınızı söylüyor.

Fakat, daha derin bir anlam getiren ve bilinçli bir girişimi çok zor olan bir yerde bulma çabası getiren senkronizasyon arasındaki farkı nasıl tanıyabiliriz?

Dikkat etmeniz gereken en yaygın 4 senkronizasyon belirtisi:

1. Şu Anda Sizi Arayacak Veya Kısa Mesaj Gönderecek Birini Düşünürsünüz.

Bu, çoğumuzun başına gelen ve basit bir tesadüf olarak görülen eşzamanlılıktır. Birini arayıp, seni düşündüklerini söylüyorlar. Ya da sadece onlar hakkında düşünürken hemen onlardan bir mesaj alırsınız.

Bunun nedeni, bu eşzamanlılığın, etrafımızdaki her şeyle olan enerjisel bağlantıya dayanmasıdır, bu da başkalarının ne düşündüğünü uzaklığa bakmadan kullanmamızı sağlar.

2. Mükemmel Zamanın Sizinle Olduğunu Hissediyorsunuz

Evrenle çalışırken, karşılığında size göre çalışacaktır. Bu, hayatınızda daha fazla senkronizasyon açar.

İyi bir zaman ve kusursuz bir akış yaşarsınız. Tam olarak doğru yerde, doğru zamanda, yapmanız gereken şeyi yapıyor gibi hissedersiniz.

3. Gizlice İstediğiniz Hediyeleri Alırsınız

Belki de kimseye söylemeden gizlice istediğin bir şey var. Bu, okumak istediğiniz kitap veya satın almak istediğiniz araç olabilir. Arkadaşınızın ya da eşinizin size bilmeden istediğinizi vermesi şaşırtıcıdır, onlar sadece hoşunuza gideceğini dünşünüyorlar.

Bir şeyleri içtenlikle arzu ettiğinizde, arzu safdır. Evren ile uyum içinde. Bu manevi manyetizma, küçük arzulardan çok daha güçlüdür.

4. En Büyük İkileminiz Veya Mevcut Gereksiniminiz İçin Size Yardım Etme Fırsatı Olan Birisiyle Tanışıyorsunuz.

Sorularınıza cevap veren birisiyle tanıştığınızda ve en azından onu beklediğinizi, bunun arzunuzu duyduğunu söylemenin evrenin yolu olduğunu bilin. Evrenin akışına tam olarak uyuyorsunuz.

Yaşamınızda daha fazla eşzamanlılık göstermek istiyorsanız, Evrenin bulunduğu yeri izleyin, kalbinizin gerçekliğinden yaşayın. Titreşiminizi arttırın, kendinize iyi bakın, sağlıklı beslenin ve en önemlisi kalbinizin sesini dinleyin.

Your Page Title

Evren, onunla yazışmalarına devam ettiğiniz sürece size rehberlik etmeye her zaman açık olacaktır.