Hızlı Para Ritüeli

Herkesin her zaman paraya ihtiyacı vardır, ancak onu çabucak elde etmek istiyorsan, hızlı para için basit ritüele bir göz atmalısın. Bu uygulama mümkün olan en kısa sürede finansal servet çekmene yardımcı olacaktır.

Para enerjidir ve sayılar parasal enerji için en iyi mıknatıstır, bu nedenle buradaki ritüel numeroloji ile ilişkilidir. Bu ritüel büyük hırslarını ve arzularını gerçekleştirmek için fırsatlar bulmana yardımcı olacaktır.

Hızlı para ritüeli en iyi sabah yapılır – bir kişinin güç ve enerji dolu olduğu en iyi zamanında. En iyi Ay’ın büyüme evresinin başlangıcında, Yeni Ay’dan hemen sonra yapılır.

Ritüel haftada bir defadan fazla yapılmamalı. Maksimum finansal şansa ihtiyaç duyduğun günlerde, örneğin maaş alma veya müşterilerle anlaşma zamanında yapmalısın.

Ritüel için sadece bir kaleme ihtiyacın var.

Para Ritüeli “Sekiz”

Nümerolojide 8 sayısı para için bir mıknatıstır. Bu, tüm sayıların en ‘somut’ sayısıdır. Finansal akışları yöneten, insanlara şans ve yeni fırsatlar veren odur.

Ritüeli gerçekleştirmek için eline bir Sekiz çizmen ve şu cümleyi üç kez söylemen gerekir: “Sekiz bana doğru yolu öğretiyor. Sekiz bana para getiriyor. Kendimi başarıya çağırıyorum çünkü zengin olmaya layığım.”

Para henüz gelmediyse ve elindeki Sekiz yıprandıysa, tekrar uygulamana gerek yok. Ritüelin bir diğer önemli notu ve koşulu ise 8 rakamını kendi elinle çizmen gerektiğidir. Solaksan, sekizi sol elinle sağ eline çiz. Sağ elini kullanıyorsan, sekizi sol elinle çizmen gerekir.

Gereksiz sorulardan kaçınmak için küçük bir sayı ve göze çarpmayan bir yere çiz. Kimsenin neden Sekiz çizdiğini bilmesine gerek yok.

Your Page Title