Platin’in Büyülü Özellikleri

Platin, mücevher severler arasında oldukça değerli olan bir metaldir. Bu metal, olumsuzluktan yoksun özel bir enerjiye sahiptir. Aynı anda hayatın çeşitli alanlarında daha iyi olmamıza yardımcı olur.

Enerji ve fiziksel özellikleri bakımından platin hakkında faydalı bilgiler bulmanın zamanı geldi.

Platin’in Temel Özellikleri

Platin, insanlar üzerindeki etkisinde evrenseldir. Gerçek şu ki, bu metal kendi içinde iki elementi birleştiriyor. Su ve Hava. Bu, ruhsal gelişim, düşünme, sezgi, akıl ve insan yaratıcılığından sorumlu olan üst çakralar üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir.

Bu metal, yaratıcı insanların en iyi arkadaşı olarak adlandırılır, çünkü enerjisi bizde coşku ve yaratıcı düşünceyi uyandırabilir. Platin, genel olarak iş ve yaşam üzerinde yalnızca olumlu bir etkisi olan, standart dışı bir bakış açısının ortaya çıkmasına neden olur.

Platin altıncı hissi keskinleştirir. Özellikle beklenmedik ve hoş olmayan şeylerin olabileceği zor bir gün seni bekliyorsa. Platin bu zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Yardımı ile sık sık engellerin üstesinden gelebilirsin. Platin yüzükler toksik insanları tanımlamana, geleceği tahmin etmene ve daha seçici olmana yardımcı olacaktır.

Platin takılar ayrıca meditasyon ve ruhsal uygulamalara da yardımcı olur. Bu metalin enerjisi, kendini bilincine kaptırmanı sağlar. Düşünceleri uyumlu hale getirir ve en iyiye olan inancını kaybetmene izin vermez.

Platin, sınavlara hazırlanmaya, yeni bilgi ve beceriler kazanmaya yardımcı olur. Öğrenciler, entelektüel faaliyet alanındaki insanlar ve büyük miktarda bilgiyi hızlı bir şekilde ezberlemesi gereken herkes için daha sık kullanılmalıdır. Platin takılar, özellikle göğse takıldığında hafızayı geliştirir.

Ayrıca platin sağlığı ve esenliği iyileştirebilir. Tüm durumlar için evrensel bir yardımcıdır.

Platin’in Diğer Metallerle Ve Taşlarla Uyumluluğu

Platin, bir katalizör metali olarak adlandırılabilir. Altın ve gümüşün insanlar üzerindeki faydalı etkilerini arttırır. Altın söz konusu olduğunda, platin gelişme sürecini hızlandırır, motivasyon ekler ve gümüşten daha güçlü bir tılsım haline gelir, çünkü platinin etkisi, insan aurasıyla daha iyi etkileşime girer.

Bu nedenle, platinin herhangi bir metalle, ahşap, seramik, cupronickel
( bakır – nikel alaşımı ) vb. Takılarla ideal bir şekilde birleştirildiğini güvenle söyleyebiliriz. Tılsım taşlarına gelince, platin evrensel taşların en iyi arkadaşıdır, çünkü etki türleri çok benzerdir. Platin, seçici olan altın veya gümüşün aksine tüm minerallerle iyi gider.

Your Page Title

Ayrıca platin tembellik ve ilgisizlikle savaşmaya yardımcı olur. Özel ritüellerle birlikte etki gerçekten inanılmaz olacak. Hiçbir şey yapmak istemiyorsan ve canlılık seni terk ettiyse, artık ne yapacağını biliyorsun.