5 – 11 Temmuz 2021 Haftası Aşk Hayatında Neler Olacak

Hayatın aşk alanı çoğu zaman ruh halimizi ve özgüvenimizi etkiler. Karşı cinsle başarılı olmak veya bir ilişkide bazı şeyleri düzene sokmak için buradaki tavsiyelere uymaya çalış.

5’ten 11’e kadar olan süre, kesinlikle kötü veya elverişli olarak adlandırılamaz. Çoğu şey ne kadar enerjinin olduğuna bağlı olacaktır. Her zaman nasıl enerjik kalacağına dair tavsiyelere uymaya çalış. Bu, işte ve evde sorunları çözmene, ayrıca zaman ve enerjinin bir kısmını aşka bırakmana yardımcı olacaktır.

Koç Burcu

Aşk küresi Koç için son derece önemli olacak. Karşı cinsle başarı, işteki başarını büyük ölçüde etkileyecektir. Koç’un aşk mutluluğunun birçok rakibi olacak, bu nedenle kötü insanlara karşı tılsımlar kullanmalı ve toksik bireylerle daha az iletişim kurmalısın.

Boğa Burcu

Mutluluğun gelişimi çok seviyeli ve zor bir süreçtir. Mutluluğu yalnızca sevgi veya para yardımı ile bulmak imkansızdır, bu nedenle hayatında uyumu bulman çok önemlidir. Boğa için ana tavsiye harekete geçmektir, ancak bunu tüm cephelerde aynı anda yapmalısın. Aşktan bir kült yaratmaya gerek yok.

İkizler Burcu

İkizler bu hafta birçok insanla tanışma fırsatı bulacak. Bu, şu anda uyanık olan herkes için mükemmel bir haber. İkinci yarının rolü için aynı anda birkaç kişi başvurursa, numerolojik aşk kodu mükemmel çifti seçmene yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu

5’ten 11’e kadar olan dönemde yengeçlerin birçok şeyi ve endişesi olması beklenir, bu nedenle güç sahibi olmaları için enerji harcarken son derece dikkatli olmaları gerekir. Özel bir meditasyon, zor bir günün ardından yorgunluktan kurtulmana yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Hala yalnız olan Aslanlar, aşk için en iyi ritüellerden ve tılsımlardan faydalanmalıdır. Her şey “sev ve sevileceksin” yasasına uyacak. Bu hafta duygularını göstermekten korkma. Açıklık, sevgiye karşılık sevgi almanın en iyi yoludur.

Başak Burcu

Başaklar daha karizmatik ve çekici hale gelecekler, bu nedenle bir ruh eşi bulmak veya mevcut ilişkilerini yeni bir seviyeye taşımak için çok umut verici bir zaman onları bekliyor. Hâlâ yalnız olan herkes, insanları anlamayı öğrenmelidir.

Terazi Burcu

Yıldızlar ve gezegenler bu insanların tarafındadır, bu yüzden deniz kenarında havayı beklememelidirler. Harekete geçmemiz ve kararlı bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Sevgiyi çekmek için uygulayacağın teknikler, mutluluğu daha hızlı bulmana ve bir ruh eşi bulmana yardımcı olacaktır. En önemli şey, planları son saniyede değiştirmemektir. Daha sonrası için önceden planlanladığın bir randevuyu erteleme.

Akrep Burcu

Aşık Akrepler için her şey güllük gülistanlık olacak, ancak sadece iyi bir ruh halindeyseler. Mevcut ilişkileri güçlendirmek için, sevilen birine sık sık yardım elini uzatmak gerekir, ancak bunu abartıya dönüştürmemek gerek.

Yay Burcu

Yıldızlar ve gezegenler Yay burcundakilerin çakralarını açacak. Bu insanlar daha üretken ve çekici hale gelecekler. Gerçek bir başarı şansına sahip olacaklar. Karşı cins onlara ve mizah anlayışlarına deli olacak. Bir insanın aşık olması için onu güldürmen gerekir. Bu, bir başkasının kalbine giden en kısa yoldur.

Oğlak Burcu

Oğlaklar, ruhsal uygulama için ideal bir zamana sahiptir. Evren, Oğlakların ondan ne istediğini duyacaktır. Yakın zamanda aşk hayatları daha iyiye doğru değişecektir. İlişki içinde olanlar ise partnerine daha fazla dikkat etmelidir. 5’ten 11’e kadar planlanmamış sürprizler yapmakta fayda var.

Kova Burcu

Düşüncelerin çekim yasası, Kova’nın hayatı daha iyi hale getirmesine ve bir ruh eşi bulmasına yardımcı olacaktır. Yıldızlar yanlarında, bu yüzden şimdi aşk arayışına konsantre olmaları gerekiyor. Zaten bir ilişki içinde olanlar ise sevdiklerine biraz özgürlük vermeleri gerekiyor.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, haftaya zorlu bir başlangıç ​​yapacak. 5 ve 6 Temmuz’da sevilen biriyle kavga etmeleri mümkündür. Olumsuzluğu en aza indirmek ve mutlu bir gün geçirmek için sabah meditasyonu yapabilirsin. Ayrıca daha önce ihanete uğrayan Balıklar dikkatli olmalı. Acı deneyimin tekrarı mümkündür.