Kasım Ayının Mali Burç Yorumu – Bu Ay Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Kasım ayında, birçok burç ilerleme şansına sahip olacak. Finansal burç yorumu ile, sadece finansal işleri planlamak değil, aynı zamanda diğer alanları yönetmek de daha kolaydır, çünkü diğer alanlardaki yeteneklerimiz bazen finansal refaha bağlıdır.

Koç Burcu

Para toplamak sadece sonsuz bir iş değil, aynı zamanda doğru tutumdur. Koç’un artık para çekmek için psikolojik uygulamaları kullanması gerekiyor. Bu Burç halkının harcamalarını mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde planlamaları önemlidir. Beklentilerin her zaman gerçeğe karşılık gelmeyeceği gerçeğine hemen uyum sağlamalısın. Venüs’ün 8 Kasım’da Oğlak burcuna geçişi, Koç’un bir ay önceden çalışmak ve finansal sorunları çözmek için güç ve enerji kazanmasına yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu

Para harcamak için en tehlikeli zaman tutulma olan 19 Kasım’dır. Bugün planlanmamış ve büyük masraflar gerektirebilir. Ayrıca, ayın ikinci yarısı endişe ile dolu olabilir. Boğa, özel meditasyon yardımı ile onu yenmeyi başarırsa, bu insanlar gelirlerini ve işte üretkenliklerini önemli ölçüde artırabilecekler. Geçmişten gelen çözülmemiş sorunlar varsa, bunların mümkün olan en kısa sürede çözülmesi gerekir. Aksi taktirde para sorunları yaşayabilirsin.

İkizler Burcu

Kasım ayında mümkünse kredilerin geri ödenmesi ve varsa borçların geri ödenmesi gerekiyor. Ayın başında imkanların dahilinde yaşamak, ayın ortasında ve sonunda verimli ve hızlı bir finansal sıçrama yapmana yardımcı olacaktır. Genel olarak Kasım, iş iletişimi ve iş değişikliği için çok iyi bir zaman olarak adlandırılabilir. Yıldızlar ve gezegenler İkizlerin tarafındadır, bu yüzden para tılsımları kullanabilirsin. Evren bu ay isteklerini duyacak. Finansmanla ilgili herhangi bir işlem başarılı olacaktır, ancak kendiliğinden hareket etmemek daha iyidir.

Yengeç Burcu

Yengeçler promosyonları, indirimleri ve satışları takip etmeli ve ayrıca satın almak istedikleri şeylerin incelemeleri için İnternet’i kontrol etmelidir. Ayrıca Kasım ayında iş arkadaşlarına, müşterilere ve patronlara yüksek sesle sözler vermemek daha iyidir. Astrologlar yalnızca uygulanabilir ve çözülebilir görevler belirlemeni tavsiye eder. Halihazırda başarılmış olanla yetinmeye gerek yoktur. Sorunları görünce geri adım atmazlarsa, Kasım ayında birçok Yengeç’in hedefleri gerçekleşmeye başlayacak. Nefes teknikleri Yengeçlerin kendinden emin, sakin ve korkusuz olmalarına yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Şu anda, Aslanların sağa sola para harcamayı geçici olarak durdurması gerekecek. Mümkün olduğunca üretken olmak ve daha fazla para çekmeye başlamak istiyorsan, zenginlik çakrası olan Manipura’yı uyandırman gerekecek. Finans ve iş dünyasındaki aslanlar, tatsız bir kaza sonucu yoldan çıkabilirler. Bu nedenle, özellikle büyük miktarda para veya itibarın tehlikede olduğu konularda, kalpleriyle değil, akıllarıyla düşünmeleri gerekir. Aslanların yetenekleri, finansal akışı çekmelerine yardımcı olacak.

Başak Burcu

Başaklar değişimden korkmamalı. Finansal şans, olayların ufkunun ötesinde bir yerde gizlidir, bu nedenle astrologlar önündeki kapıları mümkün olduğunca açmanı tavsiye eder. Yeni bir şeyler denemen ve başarıya inanman gerekiyor. Neyse ki, yıldızlar ve gezegenler bu insanlarla yarı yolda buluşacak. Başak’ın zor bir mali durumdan kurtulmasına ve iş ya da işteki konumlarını güçlendirmesine yardımcı olacaklar. Kasım 2021 dinamik ve hareketli olacak.

Terazi Burcu

Terazi’nin davranışlarını ve bilincini analiz etme zamanı. Finansal başarını engelleyen bazı yanlış düşünceler veya korkular olabilir. Kasım ayında evini ve iş yerini temiz tutman gerekiyor ama bunu doğru yapmalısın. Ayrıca, astrologlar Kasım ayında zamanında dinlenmeyi tavsiye ediyor. Birçok Terazi, finansal ve iş hedeflerini gerçekleştirmek için kendilerinden imkansızı talep ederek dinlenmeyi tamamen unutabilir. Sağlığından ödün verirken parayı ön planda tutmamaya çalış.

Akrep Burcu

Olumsuz duygular, Akreplerin mali durumunu olumsuz etkileyebilir. Akıllarında, kazançlarını olumsuz etkileyecek bir yoksulluk programı başlatacaklar. Akreplerin, parayla olan ilişkilerini yeniden düşünmeleri gerekir. Maliyetlere çok dikkat et. Bu insanları finansal zorluklara sürükleyen harcamalardan kurtulmanın zamanı geldi. Maksimum üretkenlik ve istikrar için astrologlar, Akreplere evrenin denge yasalarını takip etmelerini tavsiye eder.

Yay Burcu

Uzmanlar bu insanlara zengin olmalarını engelleyen her şeyden kurtulmalarını tavsiye ediyor – örneğin kötü alışkanlıklar veya kaçınılabilecek plansız harcamalar. Evin genel temizliği bu kişilerin kafasında ve bütçesinde işleri düzene sokacaktır. Ayrıca Yaylar bu ay kendilerini beladan koruyan tılsımları kullanmalıdır. Astrologlar, borç para vermemeni ve ayrıca zamanını boş yere harcamamanı tavsiye eder.

Oğlak Burcu

Birkaç hoş olmayan nitelik, Oğlakların Kasım ayında başarıya ulaşmasını engelleyecektir. Onlardan kurtulmanın zamanı geldi, böylece para onlara bir nehir gibi akmaya başlayacaktır. Astrologlar, kendin üzerinde çalışmanı ve sorumluluğu diğer insanlara veya kadere yüklememeni tavsiye eder. Ay sonunda ufukta beklenmedik kazançlar görünebilir. Ani bir kâr, çok büyük bir sipariş, zam veya sıkı çalışma için bir ikramiye olabilir. Finansal araçlar Oğlakların profesyonel büyümeye yatırım yapmaları önerilir. Ayrıca evin için bir şeyler satın alabilirsin.

Kova Burcu

Kasım ayında, yıldızlar ve gezegenler, özellikle 19’unda tutulma sırasında ve ondan sonraki birkaç gün boyunca haritalarını karıştırabilir. Kasım ayında da yeni harcama kalemleri ortaya çıkabilir. 24 Kasım’da Merkür’ün Yay burcuna geçişinden sonra, finansal bir sakinlik dönemi başlayacak. Kovaları bir çok süpriz bekliyor. Şimdiden yılbaşı hediyeleri için küçük bir miktar ayırmanın zararı olmaz.

Your Page Title

Balık Burcu

Yıldızlar ve gezegenler Balık burcundadır. İş ve alışveriş için çok uygun bir ay olacak. Para, düşüncenin gücüyle çekilebilir. Kazanmayı düşünmek ve her göreve odaklanmak önemlidir. Balık, işte cesarete ihtiyaç duyar. Alışverişe gelince, Kasım ayında kendini ve sevdiklerini plansız hediyelerle şımartabilirsin. Bütçenin bir kısmını romantik tarihler ve bir manzara değişikliği için harcamaya değer. Eski şeyleri tamir etmeye, seyahat etmeye ve eğlenceye para harcamak da faydalıdır.