19 Kasım 2021 Dolunay’da Bizi Neler Bekliyor?

Bu gün Boğa burcunda parçalı ay tutulması yaşanacak. Bu, bugünkü Dolunay’ın normalden çok daha tehlikeli olacağı anlamına geliyor. Bu yazıda bizi bugün nelerin beklediğinden bahsedeceğim.

Bu gün Kasım ayının en tehlikeli günlerinden biri. Bugün rahatlayamaz ve akışa devam edemezsin. Kimsenin senin yerine karar vermesine izin verme. Hayatını kendi ellerine almaya çalış.

Artan Saldırganlık

İnsanlar arasında genel saldırganlık düzeyinde bir artış farkedilecektir. Bu Dolunay sırasında sorunları barışçıl bir şekilde çözme gücünü bir şekilde bulabilecek olan insanların o küçük kısmı çok daha mutlu olacak. Kavgalara ve hesaplaşmalara değil, ailelerine, dinlenmelerine, işlerine zaman ayırma fırsatına sahip olacaklar.

Bu Dolunay’da, ulaşımda, kuyruklarda hoş olmayan rastgele toplantılar bizi bekliyor. İnsanlar boyun eğmeyecek. Biri seni rahatsız ediyorsa, görmezden gel. Evet, özgüvenin zarar görebilir, ancak bunu saldırganlıkla desteklediğinde olabilecek en kötü şey olduğuna inan.

İkiyüzlülüğün Ve Dedikodunun Ortaya Çıkışı

Bu Dolunay’da Ay tutulması nedeniyle, dedikodularda önemli bir artış meydana gelebilir. Sen ikna olana kadar başkalarının sana söylediklerine inanma. Gerçeklere güven, çünkü birçoğu kendi çıkarları için gerçeği çarpıtmak isteyecektir.

İnsanlar daha sık yalan söyler ve rol yapar. Herkes gerçeği süslemek isteyebilir, ama yapmamak daha iyidir. İnandırıcılığını kaybedebilirsin.

Alışveriş Zorlukları

Ay tutulmaları, bir şey satın almak istediğimizde, ancak sağduyu dışında değil, sadece kendimizi memnun etmek için insanları sözde duygusal satın almalara kışkırtır. Böyle bir israf yapmamaya çalış.

Bugün yapabileceğin en fazla şey planlı ve pahalı olmayan satın alımlardır. Yiyecek, ev eşyaları, bazı çok önemli küçük şeyler satın alabilirsin.

Daha fazla çalışmaya çalış, daha az tembel ve cesareti kırılmış ol. Para kazan ama batırmak istemiyorsan harcamak için acele etme.

Kötü Ruh Hali

Ay tutulmaları duygusal sorunlara neden olur. Bugün geçmişten bazı hoş olmayan olayları yanlışlıkla hatırlaman, finansal ve aşk alanındaki hatalar ve kayıplar için kendini suçlamaya başlaman mümkündür.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Astrologlar, kendini geçmişin düşüncelerine ve bitmiş bir aşk için nostaljiye kaptırmamanı şiddetle tavsiye eder. Böyle bir günde, sadece şu anda olanlara odaklanmak en iyisidir.