Feng Shui’nin Yardımıyla Sevgiyi Ve Refahı Çekin

Feng Shui, yaptığın her şeyde denge bulmaya ve çok olumlu bir titreşim getirmeye çalışır.

Hayatını uyumlu hale getirmek için uygulayabilir ve bunu yaparak dengeyi, refahı ve her şeyden önce sevgiyi çekebilirsin. Kendine iyilik, sevgi ve refah getirmek için gerçekliğini dönüştürmek senin elinde.

Bir oturma odasındaki açık alanlar, dingin renkler ve mobilyaların düzenlenmesi, ‘bir evi’ daha samimi, koruyucu ve sevgi dolu bir ‘ev’ haline getirir.

Evini tasarlarken sıfırdan başlayamıyorsan, önemli dönüşümler yapacaksın. Yin ve yang arasındaki dengeyi bulmak için her şey renkler, malzemeler ve şekillerle geliştirilebilir veya nötrleştirilebilir.

Yatak her zaman odanın ortasında yer alır ve yatağın ayakucuna koruyucu olarak bir sandık ya da kilim yerleştirilmesi Feng Shui’de bu dinlenmeye, uykuya ya da samimiyete davet eden enerjik sette çok önemlidir.

Her zaman şatafatlı renklerden kaçın. Beyaz renk banyo ve çocuk odaları için daha iyidir. Evin diğer bölümlerinde toprak tonları kullanabilirsin.

Yaptığımız her şeyde denge ve uyumu koruyarak, en asil duyguları yanımıza çekmek için vazgeçilmez nitelikler olan güvenlik ve özgüveni ifade ediyoruz ve aşktan daha asil ne var?

Bu basit ipuçlarıyla alanını vurgulayacak ve onu aile uyumunun, neşenin ve sevginin hüküm sürdüğü merkeze dönüştüreceksin.

Girişler geniş, ferah ve aydınlık kısacası seni içeri girmeye davet eden bir alan olmalıdır. Sürekli vakit geçirdiğin odanın ortasında, yürümeni engelleyecek devasa mobilyalar veya masalar olmamalı.

Ayrıca, mümkün olduğu kadar ve sahip olduğumuz alana bağlı olarak, televizyonun sık bulunduğumuz yerden ayrı olması gerekir. Eğer evimizin merkezine alırsak sohbet olmaz, her şey “TV seyretmek” olur.

Evine gelen misafirin banyoyu kullanması gerekebilir ve bu nedenle banyoyu neşeli renkler, duvarlarda temizliği ifade eden beyaz boya ile dekore etmeli, klor, amonyak ve benzeri dezenfektanların güçlü kokularından kaçınmalısın.

Banyonu temizledikten sonra, kokulu mumlar veya fesleğen ya da hafif kokulu nane gibi bitkiler kullanabilirsin.

Banyona kim girerse kendini iyi hissetmeli, detaylı, zarif ve temiz bir insan olduğunu anlamalıdır.

Erkek ya da kadın olman farketmez, temizlik ve kişisel hijyen eşyalarını nasıl düzenlediğin, nasıl bir insan olduğunu açıkça gösterecek, kişiliğinin sevgi ve hayranlık uyandıran samimi yönlerini ortaya çıkaracaktır.

Misafirini rahat ettirmek için köşeleri sivri olan veya basamak ortasına yerleştirilmiş masalardan kaçın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Uzun koridorlar bir köşede aynalar ve bitkilerle yumuşatılır, kanepeler ve koltuklar ön kapıdan uzağa bakmamalıdır çünkü bu güvensizlik hissi yaratır.