Bilinçaltınız Sayesinde Sorunlarınızı Çözebilirsiniz

Zor bir yaşam durumunu çözmenin çok eski ve etkili bir yolu var. Her birimizin kullanmayı unuttuğumuz gizli bir kaynağı vardır. Bu bizim bilinçaltımızdır. Yine de eski zamanlardaki insanlar bunu nasıl yapacaklarını biliyordu. Bilinçaltını duydular, ruhu dinlediler ve tüm faktörlere göre hareket ettiler. Öyleyse, bir sorununuz varsa ve bunun için bir çözüm yoksa, bu yöntemi kullanın, bilinçaltınızı size yardımcı olması için serbest bırakın.

Bu yöntemi uygulamak için, uyumadan önce gözlerinizi kapatın. Bu dönemlerde bilinçaltımız en aktif durumdadır. Herhangi bir kendi kendine hipnoz ve otomatik eğitimin bu dönemlerde gerçekleştirilmesi gerektiğini unutmayın. O zaman onlardan gerçek bir iş beklenebilir. Kendinizi rahatça konumlandırın (tercihen yüzüstü pozisyonda), gözlerinizi kapatın. İyi ve hoş bir şey hakkında olumlu düşünmeye başlayın.

Böylece, ruh ve bilinçaltı ile aynı duygusal arka plana uyum sağlarsınız. Beyin buğulanmaya ve kapanmaya başlar. Ve bu dönemde, ağrılı sorunun çözümünün siyah küpün içinde olduğunu hayal etmeniz gerekir. Küpü ellerinizde tutuyorsunuz. Küp her yönden tamamen kapalı. Şimdi sadece siyah küp üzerine konsantre oluyorsunuz, onu ellerinizde çeviriyorsunuz, soğuk pürüzlü yanlarını hissediyorsunuz, uçurumun rengine benzeyen rengine yakından bakıyorsunuz ve onu açmaya çalışıyorsunuz. Problemi unutun, sadece küpün nasıl açılacağını düşünün, çünkü çözüm onun içinde yatıyor.

Her gece uyumadan önce bu egzersize devam ederseniz, güzel bir sabah, küpün size yenik düştüğünü ve açıldığını fark edeceksiniz. Ve içinde ne olduğunu hatırlayacaksınız. Bu, bu durumda sizin için en kabul edilebilir çözümdür. Unutmayın – bilinçaltı aceleye getirilemez, sadece sizin isteklerinize göre çalıştırılamaz. Ama aynı zamanda, beğenseniz de beğenmeseniz de her zaman işe yarar. Sorun çalışıp çalışmadığı değil, duyup duymadığınızdır. Bu yöntem ona dokunmaya ve duymaya yardımcı olur.

İç dünyanıza daha sık dönerseniz, gelecekte bunu hareket halindeyken bile her durumda yapabilirsiniz, gözlerinizi göz kırpmadan biraz daha uzun süre kapatabilirsiniz. Ve sonra gözlerinizi kapatma tekniğini kullanmadan tamamen sürekli bir dinleyiciye dönüşeceksiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bilinaçaltınızı dinleyin ve onunla iletişime geçin. Size her zaman en makul ve en karlı seçeneği sunar. Her zaman sizi düşünür ve yardım etmeye çalışır. Onu sadece dinlemeniz gerekiyor.