Duygularınızı Gerçekten Nasıl Yönetirsiniz

Çoğumuz bir bütün olarak duygularımızla mücadele ederken, onları kontrol altında tutmaya yardımcı olmak için yapabileceğimiz bazı şeyler var. Elbette, ciddi zihinsel sağlık sorunları olanlar bunun istisnasıdır ve sonuç olarak bazen dışarıdan yardıma ihtiyaç duyarlar, eğer belirli şeyleri kabul edemezseniz ve hissettiğiniz şeyleri nasıl işleyeceğinizi bilmiyorsanız Kendinizi biraz daha iyi tanımanız gerekebilir.

Burada, duygularınızı nasıl kontrol altında tutabilirsiniz ondan bahsedeceğim. Bu şeyler benim için iyi çalışıyor ve aynı zamanda hayatımdaki birçok insanda iyi çalışıyor gibi görünüyor.

Duygularınızı Yönetmek İçin Uygulayacağınız 5 İpucu:

1. İçindeki Her Şeyi Büyütmeyi Bırakın.

Bir şeyin kötü hissettirmesi, onu doğru şekilde işlememeniz gerektiği anlamına gelmez. Kötü şeyleri daha da büyütümek, sonunda kendinizi daha kötü hissetmenize neden olur ve bunu yapmamalıyız. Bazı şeyleri içinizde ne kadar çok büyütürseniz, onun o kadar fazla birikmesine izin verirsiniz. Böylece her şey söylendiğinde ve yapıldığında o kadar kötü patlarsınız.

2. Cevabı Bulana Kadar Neden Böyle Hissettiğinizi Kendinize Sorun.

Kendinizi kötü hissediyorsanız, bunun bir nedeni vardır ve işlerin özüne inmeniz gerekir. Neden kendinizi kötü hissettiğinizi anlamıyorsanız bunun üzerinde çalışmalısınız.

3. Hayatınızdaki Olumlu Anları Takdir Edin.

Önünüzdeki iyi şeyleri takdir etmek için bir dakikanızı ayırın ve başarılarınızın derinleşmesine izin verin. Bunu ne kadar çok yaparsanız, genel olarak o kadar pozitif olursunuz.

4. Bunaldığınızı Nasıl Anlayacağınızı Ve Bu Olduğunda Ne Yapmanız Gerektiğini Öğrenin.

Tabağınızda çok fazla yığın varsa ve parçalanmak üzere olduğunuzu hissettiğinizde, onu toplayabileceksiniz. Kendinize bir mola verin ve işlemek için kendinize bir dakika verin. Duygularınızı anlamasanız bile, onları hissetmek için kendinize izin vermelisiniz.

5. Vücudunuza İyi Bakın.

Bütün gece ayakta kalmayın ve her zaman çok çalışmayın. İhtiyacınız olan dinlenmeye istekli olun ve sağlıklı yiyecekler yemeyi düşünün. Bedenlerimiz önemlidir ve eğer bedeninize bakmıyorsanız, zihninize de dikkat etmiyorsunuzdur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Biliyorum, bunlardan bazıları kulağa küçük gelebilir ama hayatınızda büyük farklar yaratabilirler. Onları ne kadar çok kucaklar ve onlara karşı çalışırsanız, duygularınızla o kadar çok başa çıkabilecek ve genel olarak daha olumlu kalabileceksiniz. Bunlar zaman alır, ancak onlara gerçek bir şans vermek istiyorsanız uzun vadede size yardımcı olabilirler.