TAÇ ÇAKRA DENGELEME YÖNTEMLERİ

Taç çakrası tamamen ruhumuza bağlıdır. Sadece manevi çalışmaları uygulayarak dengelenebilir. Bu nedenle, taç çakranın açılması ve dengelenmesi, rekabet etme ve birlik hissi gibi birçok avantaja sahiptir. Doğru dengelenmiş bir taç çakrası ile hayatınızı ve amaçlarınızı derinden anlayabilirsiniz. Bu Taç Çakra Dengeleme Yöntemleri, koşulsuz sevgiye bağlı hissetmenizi sağlayacaktır. Taç Çakra Dengeleme Yöntemleri çakranızı açacak ve sizi manevi dünyaya bağlamasına izin verecektir.

Taç Çakra Dengeleme Yöntemleri

Aşk: Nasıl sevileceğini öğrenmelisiniz. Ama öncelikle kendinizi sevmeyi öğrenmelisiniz. Siz ve etrafınızdakiler de dahil olmak üzere her şeyin ilahi olanın bir parçası olduğunu anlamalısınız. Kendinize ve başkalarına koşulsuz sevgi göstermelisiniz.

Meditasyon: Meditasyon yaptığınızda, taç çakranızı açan yüksek benliğinizle bağlantı kurarsınız. Pratik yapabileceğiniz çok sayıda meditasyon yöntemi vardır, ancak dürüst olmak gerekirse, herhangi biri taç çakranızı dengelemenize yardımcı olacaktır. Özellikle günlük olarak uygulayabileceğiniz taç çakrası için görselleştirme meditasyonları var.

Görselleştirme: Taç çakranızın rengi mordur. Başınızı veya tüm vücudunuzu saran saf bir mor ışık hayal edin. Işığın her hücreye girmesine izin verin. Bu aynı zamanda taç çakranızı dinlendirmek ve enerjilendirmek için harika bir yoldur.

Dua: Meditasyon, dua veya tefekkür ilahi veya koşulsuz sevgiye bağlanma yolumuzdur. Herhangi bir manevi pratik taç çakrayı dengeler. Çünkü bu çakra ile ruhumuz ve ruhsal varoluş planımız arasında bir sınır vardır. Bir niyet belirlediyseniz, özgürce konuşabilirsiniz.

Egonuzu Yönetin: Ego, en büyük düşmanlarınızdan biridir. Ruhsal uygulamalarınıza meydan okuyarak sizi daima toksik düşüncelerle dolduruyor. Egodan kurtulmayı öğrenmek zorundasınız. Egonuzun ruhsal uygulamanızı sabote etmesine izin vermeyi nasıl durduracağınızı öğrenin. Böylece meditasyon veya yoga seansınız çok daha kolay olacak ve taç çakranız daha güçlü hale gelecektir.

Your Page Title

Taç çakranın diyet, egzersiz ve diğerleri gibi maddi şeylerle dengelenemeyen tek çakra olduğunu anlamalısınız. Bu Taç Çakra Dengeleme Metodlarının hepsi manevi pratiklerdir, çünkü manevi pratikler Taç Çakranızı açmanın ve uyum sağlamanın tek yoludur.