Evrene Nasıl Sorulur?

Evrenden Yardım İsteyin…

Günümüzde, strese, problemlere ve zor durumlara çok alışkınız, bazen yardım istemeyi unutuyoruz. Eski zamanlarda insanlar bunu çok iyi biliyorlardı. Evren bize her zaman yardım etmek için orada. Sorun olmak zorunda değil, sadece bir dilek, ihtiyacımız olan herhangi bir şey olabilir. Evrenden hayatımızı değiştirmesi konusunda farklı yöntemler var.

Evrene Nasıl Sorulur-Yöntemler

Yüksek Sesle Sorun:

Söylediğimiz her kelimenin bir titreşimi, bir frekansı var. Bir kelime veya cümle söylediğimizde, evrende dolaşmaya başlar ve işleri yoluna sokar. Aynı dileği birçok kez tekrarlarsanız, evren bize istediklerimizi elde etmemize yardımcı olacak değişiklikler yapmaya başlayacaktır. Evrene nasıl sorulacağı yöntemi kolaydır. Cümleyi oluşturun (“yeni bir arabam var”, “büyük bir evim var”, “hayalimdeki işte çalışıyorum”, “sağlıklıyım”, vb.). Olabildiğince sık tekrarlayın. Ve ardından değişikliklerin gelmesini bekleyin.

Niyetinizi Belirleyin:

Sadece isteğinizi veya ihtiyacınızı düşünebilirsiniz. Meditasyon yaparken niyetinizi belirleyebilirsiniz. Meditasyon yaparken frekansınız daha yüksektir. Yani bu durumda belirlediğiniz her niyet, konuştuktan sonra daha güçlü olacaktır. Kolay bir nefes meditasyonu, dikkatli olma durumu kullanabilirsiniz. Görselleştirme, niyetinize daha fazla güç verecektir. Bu, evrene gönderilen bir mektup gibidir!

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yapılacaklar Listesi:

Bu, Evren’den yardım isteme yolunun çok eğlenceli bir yoludur. Bir kağıt ve bir kalem alın. Şimdi sayfayı ikiye bölmek için bir çizgi çizin. Sol taraf, daha iyi bir yaşam için yapmanız gerekenleri içerecektir. Veya ihtiyacınız olan yada istediğiniz hedeflere ulaşmak için. Ve sağ taraf evren içindir. İhtiyacınız olanı evrene yazın. Mümkün olduğunca gerçekçi ve açık olun. Samimi olun ve bu anın tadını çıkarın. İstediğiniz şeylerin her detayını yazın. Yazmanız gerekmeyen tek şey, nasıl almak istediğiniz. Sadece evrene ihtiyaç duyduğunuzu söylemelisiniz, onu hayatına nasıl getireceğini söylemeyin. Evren bunu çözecektir.