3.Boyut Bedeninden 5.Boyut Işık Bedenine Geçme

Yükselen bedenimle yükseliş yolumuzu ve sürecimizi seçmiş olanların kolektif “bedeni” ile bağlantı kuruyorum.Bu evrensel vücut deneyimi, bu insan vücudu gemisi ve Tapınağı, hepimizin kabul ettiği bu etli form, hayatımızın etrafında dolaşmamızın aracı ile bağlantı kuruyorum.

Yine de, bu vücut değişiyor. Büyüyor. Daha yükseğe kalibre ediyor, daha yüksek titreşiyor. Karbondan kristalin haline geçiyor. Bu geçiş ve uyanış 4D (astral vücudun entegrasyonu) ve 5D içine 3D bağlantılı olmaktan dönüşüyor.

Bu büyük bir süreç, türümüzün evrimsel döngülerinde bir işaretleyici olarak büyük bir anlaşma. Ruhlarımız astral benliğimizle uçabilir (şimdi rüya benliğimizi ya da dördüncü boyut bilincinin bir yönü ya da katmanında bedenin ötesinde benliğimizi çağırıyorum), ancak bedenlerimiz gelemedi.

Ruhlarımız, özellikle yakın ölüm deneyimleri ve ayahuasca vb. sırasında 5D bilincine dönüşebilir. Yine de, vücut ‘geride kaldı’ çünkü frekansı çok yoğun, ruhun titreşimiyle ‘birlikte gelmek’ için ilkel bir şekilde bağlı.

Yine de şimdi……şimdi vücut da artıyor. Geliyor, geride kalmak istemiyor. Bedenin o anda söylediği bu, “beni bırakmayın! Seninle gelmek istiyorum!”Boyutsal kaymalar bilinçteki kaymalarla ilgilidir, aynı zamanda, dış gerçekliğiniz olarak yaşadıklarınızda bir kayma vardır. 4D bilinçli durumları ve vücudun içini daha yüksek bir şekilde deneyimlemek yeni bir deneyimdir ve çoğunlukla meditasyon yaparak ve vücudun birlikte geldiği ve uyanış deneyimlerini “tuttuğu” çok boyutlu yolculuklarda köprülenmiş gibi görünmektedir.

Vücudumuzla olan 3D ilişkilerimizde bedenlerimiz oluruz. Böylece her semptom, her deneyim, her duygu, her düşünce, içlerinde mahsur kalmış görünüyor.

Tüm bu tuzaklanma ve fiziksel seviyedeki sabitleme rahatsızlık, hastalık, yaralanma, sağlıksızlık, negatiflik, fazla kilolu olma, cinsellik sorunları, bağımlılıklar yaratır. Vücudun içindeki bu bilinç hapsi, herhangi bir nefes alma, serbest bırakma, herhangi bir enerji hareketi, herhangi bir temizleme, bedenin ötesindeki herhangi bir olaya izin vermez.

Vücut diyor ki, ” bu yaklaşımdan bıktım. Çok daha fazlası olabilirim. Ben de senin ruhunla uçmak istiyorum. Çakraların gibi kristal olmak istiyorum. Ben sağlıklı olmak istiyorum, canlı ve toksik olmayan olmak istiyorum. Çoklu boyutları deneyimlemek istiyorum.

Yıldızlara seyahat etmek istiyorum. İlahi Kaynaktan ve ruhsal ilhamdan gelen yaratıcı enerjilerde akmak istiyorum. ”

Evet, bu yükselen vücut çok istiyor. Bedenin bu isteğini ve arzusunu bizimle birlikte yükselmek istediğini hissedebiliyorsak, bu yüksek frekanstan bedenlere öz sevgi ve öz bakım ile karşılık verebiliriz. Bu, yükselen bedenlerimizin “alışkın olduğumuzdan” farklı bir şekilde uyku yoluyla dolacağı ve “uyku” kalıplarının kesileceği anlamına gelir. Bazen vücudumuzun Kalibrasyon ve kristalizasyon işlemi için çok ihtiyacı olacak.

Bazen bedenlerimizin bilinci yeniden başlatmak, bilinçli zihni kapatmak ve yeni bir frekans uygulamak için ‘çarpışma nap’larına ihtiyaç duyabilir. Bu değişikliklere izin vermek için günümüzde ve gecelerimizde daha fazla esneklik; aklımızın rahatlamasına ve onlara teslim olmasına izin vererek akarken, onlarla birlikte hareket edebildik.

Yükselen vücut da gıda ihtiyaçlarının etrafında değişiyor. 3D vücut konfor aradı. Konfor genellikle onun için iyi olmayan, sağlıklı olmayan, sindirimi zorlaştıran ve vücudun hayati olmadığı hissini veren gıdalar anlamına geliyordu.

3D benliğimiz tarafından yönetilen 3D gövdesi daha sonra rahatsızlık ve hastalığa neden olan, ruh frekanslarımızla uyumsuz olan ‘seçimler’ yaptı. 3D bedeni ruhtan kesildiği için (tamamen ama yeterli değil), zehirli yiyeceklere iten, vücudumuzu titreşimsel enerji frekansını düşük tutan “koşullu” dünyada “tek başına” idi.

4D vücut, 4D özüne geçerken ve öğrenirken, kendisini neyin sağlıklı ve neyin olmadığına, bilinçli neyin neye yaramadığına dair eğiterek uyanıyor. Bu, genellikle artık canlıların / hayvanları yememeyi seçen bir ruhtur, çünkü ruh artık onun ölüm frekanslarını uzlaştıramaz.

Yemek için gereken yakıt, 3D vücudun mantrasıdır.4D ve 5D gövdesi, daha yüksek titreşimli aşk frekansları enerjisinde gittikçe daha fazla çalışacağından muhtemelen daha az yiyeceğe ihtiyaç duyacaktır.

Vücut artık uyuşmak istemiyor. “Daha fazla kimyasal istemiyor. Artık işlenmiş gıdalar yok. Bir laboratuvarda üretilen daha fazla ilaçlar yok. Bunun etrafında geçiş olup olmadığımızı ve sabırlı olup olmadığını anlıyor gibi görünüyor.

Vücut, özellikle ruhumuzun doğasından ve onu iyileştirmek için enerjiye erişimlerimizden yeteneğimizi uyandırmamızı istiyor. Enerji hediyelerimizi hatırlayarak ve çakralarımızla bağlantı kurarak, onları temizleyerek, fiziksel bedenimiz kadar gerçekçi hale getirerek, sağlıklarına yoğun bir şekilde özen göstererek, bedenimize, özellikle 4D geçişinde ve bazı astral frekansların vücuda bilinçli entegrasyonunda yardımcı olabiliriz.

Vücut tarafından sunulan hiçbir şey mutlak değildir. İzlemeniz gereken ‘kurallar’ yoktur. Yükselen bedenin istediği en önemli şey, sizinle iletişim ve bağlantı, göz ardı edilmemek, direnmemek ve savaşmamaktır.

3D ağrı gövdesindeki iyileşmemiş değersizlik, vücutla ilgili olarak kendini suçlayan bir frekans yaratır. İçsel çalışma yoluyla bu temel değersizliği iyileştirmek vücut için daha iyi şeyleri seçmeye ve kendisiyle sevgiye dayanan bir ilişki kurmaya değecek frekansları serbest bırakır. Ayrıca, kendini cezalandırmayı ve kritik öneme sahip frekansları tutan tarafınızla bağlantı kurmak ve onu iyileştirmek, bu süreci büyük ölçüde değere dayalı temellere de çevirebilir.

Yükselen bedeninizle bağlantı kurmak sizi onunla duygusal rezonansa sokar ve bu yüzden ona derin öz sevgi, bakım ve farkındalık ile güven içerisinde müzakere edin ve yönlendirin. Evrenden bir hediye olarak genel sürece güvenin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Vücut sevgiyle tutulmak ve ruhunuzun bildiği ve olduğu sonsuz Sevginin frekanslarına gelmek istiyor. Görünüşe göre bu süreci denemeye başlıyoruz.