Bugün Ay Günü 19 Eylül 2019

Ay takviminde toplanan ipuçları, bu günü mümkün olduğunca verimli bir şekilde geçirmenize yardımcı olur. Daha fazla şans çekmek istiyorsanız, buradaki tavsiyelere uymaya çalışın.

Bugün iki kat önemli çünkü bugün önemli meseleler ve her türlü iş için uygun. Bu dönemlerde, planlanmamış bir tatil için bahaneler ve sebepler aramamalısınız. Aktif ve çalışmaya hazır olmak daha sizin için daha iyi olacaktır.

Bugün, güzel duygular ve şansı çekmek için çok olumlu bir zamandır.

Bugün İyi Şans Size Neler Getirecek;

– Yükselme
– İç Analiz
– Yaratıcı Emek
– Motivasyon Arayışı
– Her Alanda Faaliyet.

Bu Günde Başarıyı Ne Korkutur:

– İleriye Gitme İsteksizliği;
– Yalan
– Kendini Başkalarından Üstün Görme
– Yalnızlık

Ay takvimi İşleri

İnsanlar genellikle evlerini dekore etme, daha iyi, daha parlak, daha keyifli hale getirme arzusuna sahiptir. Bugün, tamir, hareketli mobilya ve aksesuar alımı, mobilya temizliği ve taşınması için ideal bir gündür. Akşamları, akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı çay için arayabilir veya ziyarete çıkabilirsiniz.

Bugün Ne Giymeli

Tüm planlarınızın gerçekleşebilmesi için doğru kıyafetin seçilmesi önemlidir. Bugün renk seçimi ve stil konusunda hiçbir kısıtlama yoktur. Bugün karmaşık monoton çalışmalarla uğraşanlar için mavi vuruşlarla serpiştirilmiş siyah ve beyaz renklerin karışımı idealdir. Aşk alanında, beyaz ve sarı veya beyaz ve yeşil karışımı başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Çok fazla irade gerektiren bir işte kırmızı ve siyah harika bir ikili olacak.

Amber, Karnelyan ve Ametist bugün iş için iyi tılsımlar olarak kabul edilebilir. Metallerden yapılan takılarda, size gerekli olan özgüvenini verecekleri için altın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Finans ve İş

Bugün, planlanan sonuçların alınması ve ayrıca daha ileri eylemlerin planlanmasına başlanması gerekmektedir. Geçmiş ve gelecek bu dönemlerde kesin olarak birbirleriyle bağlantı kurarlar. Bugün, ayın etkisinde, dün, geçen hafta veya geçen yıl yaptığımız ve yapmadıklarımız hakkında düşüncelerimiz olacak. İçgörü ve öz eleştiri, gelişmek isteyen insanlara fayda sağlayacaktır.

Alışverişe gelince, sezginize güvenmek yararlı olacaktır. Bugün kendinizi ya da sevilen birisini hoş bir şeyle memnun etmek isteyebilirsiniz. Para harcamadan önce kalbinizin sesini dinlemeye değer. Başarılı bir satın alım yapmak özel bir komploya yardımcı olacaktır.

Sevgi ve İlişkiler

Partneriniz ile birlikte aşılan zorluklar ve ufak tefek sorunlar nihayetinde sizi mutluluğa ve daha büyük bir anlayışa götürecektir. Olumlu bir sonuç elde etmek için, kendinize ve başkalarına yalan söylemenize ve uzun süre yalnız olmanıza gerek yoktur. Sevdiklerinize yakın olmak çok daha rahat olmalısınız.

Romantik karşılaşmalar ve flörtler sadece kendiliğinden olduğunda iyi olacaktır. Biriyle tanışmak istiyorsanız, uzun süre konuşup düşünmenize gerek yok. Sadece arkadaş canlısı olun. Bu hem gerçek yaşam hem de sosyal ağlar ve genel olarak sanal iletişim için geçerlidir.

Ruh hali ve Sağlık

Bu günlerde tembellik ve erteleme, mutluluğun ve başarının ana düşmanıdır. Aktif kalmaya, sizi ve ilgi alanlarınızı ilgilendiren her şeye dahil olmaya çalışın.

Akşamları sevdiklerinizle sohbet ettiğinizden, duygularınızı paylaştığınızdan emin olun. Fiziksel aktivite, yürüyüş, ev eğlencesi faydalı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu gün çeşitli etkinlikler çok fazla olacaktır. Ayrıca yeni fikirlerin uygulanması için bir tür başlangıçtır. Sorunlardan kaçınmak için planlarınızdan kimseye bahsetmemeye çalışın. İyi şans ve mutluluk için düğmeye basmayı unutmayın…