Evrenin 5 Değişmez Yasası

Evrenin belirli yasaları olduğuna inanabilirsiniz veya inanmazsınız. Ancak bu yasalar hala çalışıyor. Eğer hayatınıza olumsuz bir dönem girdiyse, bunu düşünün, belki de Evren size bir işaret verir ve davranışınızı değiştirmeniz gerekebilir.

1.Çekim yasası

Sürekli olarak düşündüğümüz şey kesinlikle gerçekleşiyor. Her zaman kötü şeyler hakkında, örneğin, tedavi edilemez bir hastalık hakkında düşünürseniz, er ya da geç hayatınıza gelir.

Sonuç: sadece olumlu şeyler hakkında düşünün, olumsuzluklara odaklanmayın.

2.Zaman veya Ritim Yasası

İstediğimiz kadarıyla her şeyin bir zamanı vardır. Hayatımızda olan her şeyin kendi ritmi vardır. Gerçekten belirli bir olaya hazırlanırsak, Evren bunu bize gönderir.

Sonuç: Eğer bir şeyi gerçekten çok fazla istiyorsanız, ama istediğiniz şey henüz gerçekleşmediyse bunun daha zamanı gelmemiştir.

3.Algı Yasası

Dünyayı algılama, her bireyin bireysel bir özelliğidir. Biri dünyayı pembe gözlüklerin prizmasından görüyor, biri siyah. Ama dünya, herkes için aynı. Hepsi size bağlı.

Sonuç: Çevrenizdeki dünyanın nasıl görüneceği sizin elinizde. Daha harika anlar fark etmeye çalışın.

4.Ayna Yasası

Etrafımızı saran insanları hak ediyoruz. Veya başka bir şekilde, etrafımızdaki insanlar ayna yansımamızdır. Yakınımızdaki insanlar sayesinde gerçekte kim olduğumuzu anlayabiliriz. Sevdiklerimizi kızdıran karakter özellikleri bizim kusurumuzdur.

Sonuç: Eğer çevrenizde rahat değilseniz, onları nasıl hakettiğinizi düşünün. Kendinizi değiştirin.

5.Kalkınma Yasası

Karşılaştığımız zorluklar arttıkça deneyimimiz de artar. Sadece kendimiz üzerinde çalışma ve çeşitli engelleri aşma koşullarında gelişiriz.

Sonuç: Yaşam sıkıntısı yaşıyorsanız, Evren’e onlar için teşekkür edin. Bizi öldürmeyen şey bizi güçlendirir.

Your Page Title

Unutmayın, bir hayat var ve onu amaçsızca yaşayan yıllarda rahatsız olmayacak şekilde yaşamalısınız. Geçmişte yaşamayın, burada ve şimdide yaşayın.