İkiz Alev Fiziksel Benzerlikler

İkiz alevlerin çok ortak noktası vardır. İkiz alev yolculuğunun çalışması için ikiz alevlerin benzer görünümleri, kişilik özelliklerini ve önceliklerini paylaşması gerekir.

Çoğu insan ikiz alevler tarafından paylaşılan fiziksel benzerlikler ile karıştırılır. Bu insanlardan biriyseniz, bu fiziksel benzerliklerin neden var olduğunu anlamanıza yardımcı olalım.

İkiz Alevler Benzerdir

İkiz alevlerin fiziksel olmayan birçok açıdan benzer olması sezgisel bir anlam ifade ediyor. Benzer fikirleri olan insanları sevenler ve ortakları olarak tercih etmenin bariz sebeplerden dolayı uzun bir geçmişi var.

Fiziksel olmayan benzerlikleri kolayca kabul ederken, aynı şekilde fiziksel benzerlikleri de kabul etmiyoruz. Bu benzerliklerin aynı süreçten geldiğini göstererek bu kavramı paramparça edelim.

İkiz alevler bir ruh enerjisi imzasını paylaşır. Bu bir metafor veya bir sembolizm parçası değil, kelimenin tam anlamıyla gerçek.

Tekil bir ruhun ifadesi olarak ortaya çıkarlar.

Bununla birlikte, her iki ikizin de kendine özgü ruhu vardır. Evet, bu evrenin çoğu eğiliminde olduğu gibi bir paradoks.

Bu farklı ruhlar aynı şeylerdendir ve bunun için sınırlı yollar vardır.

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, aynı ruhtan sahte iki ruh arasındaki benzerlikler her zaman farklılıklarından dolayı ağır basacaktır.

Bunu kişilik benzerlikleri ve ikiz alevimizle ortak olan diğer şeyler için kabul ediyoruz. Ancak, bunun fiziksel benzerlikleri nasıl etkilediğini sık sık düşünmüyoruz.

Gerçek şu ki, ikiz alevler genellikle çok, çok benzer görünüyor. Bu gerçek, ikiz alev enkarnasyonunun şaşırtıcı doğası ile bir şekilde gizlenmiş olsa da. Aynı yaşta ya da benzer yaşta olan ikiz alevler, fiziksel benzerlikleri nedeniyle kardeşleri ya da kuzenleri ile karıştırılma eğilimindedir.

Ancak ikiz alev ilişkilerinin çoğu ünlü olarak önemli bir yaş farkına sahiptir. Fiziksel benzerlikler yaş farkına göre daha az görünür hale getirilir.

Ancak ikiz alevler arasındaki fiziksel benzerliklerden ve ikiz alev ilişkinizin yaş aralığı olduğundan şüpheliyseniz,

Aynı yaşta ikinizin fotoğraflarını bulun

Fotoğrafları bulabileceğiniz kadar farklı zamanların bulun.

İkiz alevler birbirlerine benzemeyen hayatlarına başlar. Zaman geçtikçe ve enerjiler değiştikçe, bu farklılıklar kaybolur ve her iki ikiz de giderek daha fazla görünmeye başlar.

İkiz Alevler Neden Benziyor?

İkiz alevler her zaman birbirine benzemez. Doğru olan, ikiz alevlerin zaman geçtikçe ve enerjilerini paylaştıkça, birbirine daha çok benzemesidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Hepsinin sonunda, ikiz alevler onları içine alan ve kelimenin tam anlamıyla bir olan haline dönüşüyor – ki bu da her şeyin olabileceği kadar benzer.