İkiz Alevler Arasında Karma – Karmik Borcunuzu Dengeleyin

Karma, en temel haliyle, sebep-sonuç dersidir. Bu, karma hakkında konuşma biçimimizden biraz farklı çünkü karma hakkında konuştuğumuzda, karmik borçtan bahsediyoruz.

Karma, “Her eylem için eşit ve zıt bir tepki olduğunu” belirten Newton’un Üçüncü Yasasına uymaktadır.

Ancak Newton fiziğinin aksine, karma’nın bu reaksiyonu derhal üretmesine gerek yoktur. Sonuç olarak, karmik borçla çalışan bir sekmemiz var – ikiz alevler arasında bile.

Karmik Borç

Karma, yalnızca evrenin ahlaki olarak kendisini dengeleyeceğini belirtir. Birine karşı zayıf davranın; Birisi sırayla size kötü davranacak. Bu nedensellik zinciri, karmik borcumuz olduğu anlamına gelir.

Hepimiz onunla doğarız. Hepimizin ruhlarımıza karşı karmalarını temizlemek için bize iyi işler yapması gereken ruhlar var ve hepimiz bunu diğer ruhlara da borçluyuz.

Çünkü hiçbirimiz Dünya’da ilk hayatımızı yaşamıyoruz. Hepimiz daha önce burada bulunduk, birçok kez, birbirimizle etkileşim kurduk ve insanların yaptığı gibi yaptık.

Ne yazık ki, insanlar kötü şeyler yapıyor. Zayıflık, kötülük ya da cehalet yoluyla olsun, hiç birimiz ömür boyu karmaya yol açmayacak şekilde hareket edemeyiz.

Neredeyse her ilişkinin, en özel ilişki de dahil olmak üzere karmik borcu vardır.

İkiz Alevler ve Karma

Birçok insan, yanlış bir şekilde, ikiz alevler arasında karma olmadığına inanmaktadır.

“Sonuçta, “iddia edebilirler,” İkiz alevler sadece aynı ruhun iki yarısıdır! Bir ruhun yarısı karmayı aynı ruhun diğer yarısına nasıl borçlu olabilir?!”

Bu iddiayı yapmak yanlış olur. İkiz alevler tek bir ruhu paylaşmaz. Anlayamadıkları şey, bunların değişmez yarıya sahip olmadıklarıdır.

Her ruh tamamlanmıştır ve böylece her ruh bütündür. İkiz alev ilişkisi, iki ruh arasında gerçekleşir, bu iki ruh aynı madalyonun sadece iki yüzü olsalar bile.

İkiz Alevler Arasındaki Karmik Borç

İkiz alevinizle karşılaştığınızı hayal edin. Bu, onlarla ilk tanıştığınız zaman değil.

Zamanın başlangıcından beri.

Bunun ne kadar uzun olduğunu düşünün. Birlikte kaç hayat geçirdiniz? Yaşadığınız maceralar, paylaştığınız aşk, birlikte yaşadığınız keder.

Aranızda bunların olması sizi şaşırttı mı?

Şaşırtmamalı…

Bu yüzden karmanın ikiz alevler arasında olmadığı fikri üzerine düşmeyin. İkiz alevler arasında, varolan en eski ortaklıklardan bekleyebileceğimiz gibi, iki ruh arasında olduğundan daha fazla karma vardır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bunu yaparsanız, iyileşme süreci başlayamaz. O eski yaralar iltihaplanacak, soyulacak. Ve yakında, Eğer hala hiçbir şey yapılmazsa, büyüyen, sonsuz bir yığına sadece daha fazla karma eklediğinizi göreceksiniz.