GEÇMİŞ YAŞAM BAĞLANTILARI – NEDEN KOZMİK OLARAK İÇ İÇE GEÇİYORSUNUZ

Hiç bir yerdeyken dejavu hissine kapıldınız mı? Daha önce bu yerde bulunduğunuzu hissedebilirsiniz, geçmiş yaşam bağlantıları genellikle bir uyanma çağrısı gibi ruhumuzda hissedilir.

Bununla birlikte gelen ani bir duygu dalgası da var.

Ruhunuz hayatınız boyunca tanıştığınız yerlere, olaylara ve hatta insanlarla bağlantılı hissediyor.

Ruhumuz, şu anda yaşadığımız hayatı deneyimlemek için birçok kez insan formunda enkarne olur. Enkarne bir ruh olarak, birçok kez yerleri ziyaret ettiniz ve başkalarıyla tanıştınız.

Hayatımızda sevdiğimiz ve sevmediğimiz insanlar var. Bazı yeni insanlar hayatımıza girer ve onlarla anında bağlantı kurarız.

Bu geçmiş yaşam karşılaşmasındaki tek bulmaca siz değilsiniz. Tanıdığınız herkes bunu yaşıyor. Partneriniz, aileniz, arkadaşlarınız ve diğerleri önceki yaşamınızda bir rol oynadılar.

Ruhunuz bir avatar seçti ve aynı ruhlarla tekrar karşılaşıyoruz, bu sürekli bir döngü.

Hayatınızdaki bazı insanların geçmiş yaşamlarına dair daha güçlü anıları var. Size geçmiş yaşamları hakkında bir şeyler söyleyebilirler, bu da sizi ona bağlar.

Hayatınızda karşılaşacağınız en güçlü karşılaşmalardan biri ikiz alevinizle bağlantı kurmaktır. Bu karşılaşma size en büyük duygu heyecanını verecektir.

Önemli bir rol oynadıkları için birçok geçmiş yaşam anısını ortaya çıkarırlar.

Geçmiş Yaşam Bağlantıları Neden Önemli Derslerdir

Biriyle geçmiş yaşam bağımız olabilir ve onlarla anında bağlantı kurabiliriz, bu büyülü bir şeydir. Bundan sonra sanki sonsuza kadar hayatımızdaymış gibi ne söyleyeceklerini tahmin edebiliriz.

Bu kişi için sahip olduğumuz rahatlık ve duygu seviyesi açıklanamaz, sevgiyle onların ruhuna yerleştirilirsiniz ve onlar sizin ruhunuza yerleştirilir – kozmik olarak iç içe.

En derin bağa sahip olduğumuz, birlikte öğrenmek ve anlamayı seçtiğimiz ruhlarla birlikteyiz.

Onlar bize en derin dersleri veren insanlardır. Dersler kolay olmayabilir ve hepsi sevgi ve mutlu sonla bitmeyecektir.

Bazen birimiz veya ikimiz de dersi öğrenmekte başarısız oluruz veya ruh düzeyinde affetmeyi öğreniriz. Bu bizim karmamız ve geri gelmeye devam edeceğiz. Sınava tekrar girmek için geri dönen öğrenciler gibiyiz.

Geçmiş Yaşamdan Birini Tanımak – İşaretler

Şiddetli Rekabet

Hayatınızda size meydan okuyan biri var mı? Her zaman onlarla rekabet eder misiniz?

Bu geçmiş hayatınızdan biri oldukları anlamına gelebilir. Onlarla hep bir rekabet yaşadınız.

Aşinalık

Biriyle ilk kez tanıştığınızda, onlarla derin bir bağlantı hissettiniz. Bu, birbirini tanıyan ruhların bir aşinalığıdır.

Eşzamanlılık

Başka bir işaret de, onlarla hemen senkronize olursanız, geçmiş yaşamda onlarla tanışmış olduğunuzun iyi bir göstergesidir.

İyi Anlaşmak

İkiniz de iyi anlaşıyorsunuz ve tartışmıyorsunuz. İkiniz de enkarne olmadan önce her şeyi çözdünüz.

Öğretmen

Bu kişi, daha büyük resmi görmek için mücadele ettiğinizde dikkatinizi çeker. Size önemli hayat dersleri veriyorlar.

Güven

İkiniz de çok şey yaşadınız ve sorgulamadan onlara güveniyorsunuz. Sizinle aynı sayfada olan biri.

Pozitif Duygular

Sizin üzerinizde olumlu bir etkiye sahipler, siz aşağıdayken sizi her zaman yukarı kaldırıyor gibi görünüyorlar. Sizde ihtiyaç duyduklarında onlara yardım ediyorsunuz.

İkiz Alev

Onlarla tanışacak kadar şanslıysanız, ikinizin de birlikte geçmiş bir hayatı paylaştığınızı zaten biliyorsunuzdur. Hatta birçok hayatı birlikte paylaşmış olmanız bile mümkündür.

Your Page Title

Geçmiş yaşamınızdan biriyle tanıştınız mı, yorumlarda paylaşabilirsiniz…