Uyanmış Bir Ruh Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret

Uyanmış Kişi Nedir?

İlk olarak, uyanmış bir kişinin gerçekte ne olduğunu açıklığa kavuşturmamız gerekir. Uyanmış bir insan ruhunun anlaşılmasında bazı farklılıklar olabilir, ancak her “aydınlanmış ruhta”bulacağınız bazı yönler vardır.

“Uyanık” terimi, form ve materyalizm yanılsamasından kurtulma ve ışığın parlamasına izin verme sürecini ifade eder. Her gün hayal dünyamızdan uyanıyormuşuz gibi, uyanma sürecinde olan insanlar da öyledir. Yavaş yavaş ya da bazen aceleyle, bildiğimiz gibi gerçekliğin bir rüyadan başka bir şey olmadığını fark ederiz.

Bilinçsiz insanlara göre dünyayı tamamen farklı görüyoruz. Dünyayı daha “bütün” gördüğümüzü de söyleyebiliriz, çünkü tüm noktaların birbiriyle bağlantılı olduğunun farkındayız. Örneğin, “normal” insanlar yalnızca bir hayvanın maddi değerini ve yararlılığını görürken, Birlik yolculuğunda olanlar, bizimle aynı hayatı paylaşan ilahi bir ruh olarak görür.

Doğu Dünyasında uyanmış kişilere Yogiler, Gurular veya Mistikler denir. Görüşlerini diğer insanlarla paylaşıyorlar ve onları akıl yapımı hapishanelerinden kurtarıyorlar. İnsanlar öğretileri sayesinde kendi parlayan ışıklarını görebilecekleri ve dünyayı onunla nasıl aydınlatacakları becerileri ve yolları öğrendiler.

Ancak “modern” Topluluğumuzda bu hiç işe yaramıyor. İnsanlar aydınlanmış varlıkları tuhaf olarak etiketlemeyi tercih ediyor. Zihne bağlılık, insanların “materyalist” olmayan veya ölçülebilen bir şeye inanmalarını zorlaştırdı. Ve hatta kim olduklarını öğrenen varlıklar bile, çoğu zaman manevi egonun tuzağına düşer ve Aydınlanma mesajını yalnızca güç kazanmak için yanlış yönlendirirler.

Uyanmış Bir Ruh Olduğunuzun 6 İşareti

1.Doğada Yalnızlık Ararsınız:

Gerçekte kim olduğunuzun daha çok farkına vardıkça, çevrenizdeki bilinçsizliğin de daha fazla farkına varırsınız. Negatif veya bilinçsiz insanlar etrafında zaman geçirmek, özellikle onları tanımıyorsanız, sizin için bir yüktür. Enerjinizi tek başınıza ya da doğa ile bağlantı kurduğunuzda geri yükleme ihtiyacını takip etmediğinizde, kendinizi hasta, depresyonda ve hayal kırıklığına uğramış hissedersiniz. Doğayı dinleyerek de çok şey öğreneceksiniz.


2. Anlamlı İşler Arıyorsunuz:

Sanırım hepimiz denedik… normal iş. Ama çoğumuz için bu bir ceza gibi göründü, kabul edemeyeceğin ya da anlayamayacağın kurallara uyman gereken bir hapishane. Pek çok insan başarılı bir kariyer peşinde koşmadığınız için deli olduğunuzu düşünür, ancak derinlerde biliyorsunuz ki hiçbir maddi başarı kalbinizi doldurup sizi mutlu edemez.


3. Derin Bilgiye Sahipsiniz:

Bu bilgi, insan zihninden daha derindir. Bu nedenle bunu açıklamak zor. Sadece aydınlanmış bir varlık olduğunuzu ve hayatta özel bir amacınızın olduğunu bilmeniz gerekir. Hiç şüphesiz, derinlerde kim olduğunuzu biliyorsunuz. Sadece formlar dünyasında ve illüzyonunda kendinizi kaybedebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, gerçek her zaman gün ışığına çıkacaktır.


4. İnsanlara Tavsiye Veriyorsunuz:

Daha doğrusu insanlar sizden tavsiye istiyorlar. Kardeşiniz, arkadaşınız veya hatta tamamen yabancı olabilir. Bilgeliğinizi herkesle paylaşırsınız. Sanki bir filmin sonunu bildiğinizde, sadece diğer kişiye söylemek istiyorsunuz. Bu bilgeliğin bu kadar çekici olmasının nedeni, daha derin bir boyuttan gelmesidir. Her şeyin mümkün olduğu ve her fikrin doğduğu bir boyut. Bu nedenle insanlar size çekilir.


5. Psikolojiye Artan Bir İlginiz Var:

Zihinsel hastalığın tüm ıstırabımızın nedeni olduğunu bildiğiniz için (ayrıca fiziksel), psikolojiye ve bunun size ve başkalarının iyileşmesine nasıl yardımcı olabileceğine olan ilginiz artmaktadır. Dahası, diğer insanların sorunlarının çok daha fazla farkındasınız. Onları bir kitap gibi okuyabilirsiniz.


6. Başkalarına Olan Sevginiz Sınırsızdır:

Sevgi, kalbinizin konuşmasına izin vermek için değerli bir yetenektir. Uyanık olduğunuzda, siz de koşulsuz sevmeye başlarsınız. Tuhaf bir duygu çünkü daha önce hiç hissetmediğiniz bir aşk (belki de çocukken). Bu sevgi, bilinçsiz insanların acılarını görmenizi ve onlara şefkat ve sabırla yardım etme arzusunu ortaya çıkarmanızı sağlar. Sizi sakinlik ve huzurla doldurur, hiçbir ödüle ihtiyaç duymaz, o kadar tatmin edicidir ki ihtiyacınız olan tek şey sevgi vermektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu 6 işaret, uyanık olup olmadığınızı veya uyanma sürecinde olup olmadığınızı anlamanıza yardımcı olabilir.