Senden Enerji Emen Eterik Kordonları Kes

Bazen, ilişkileri kestikten sonra insanlar enerjimizi almaya devam eder. Sevdiğin biriyle ilişkilerini koparttın, ondan uzaklaştın ve bu kişinin, artık iletişim kurmasan bile, üzerindeki gücü elinde tutuyormuş gibi, düşüncelerini sürekli olarak yüklediğini fark ettin mi? Eğer böyleyse, aranızda “enerji kordonları” denilen enerji seviyesinde negatif bir ilişki olma ihtimali çok yüksektir. Eterik ipler, seni başka bir kişiye bağlayan özel bir bağlantıdır. Bu herhangi biri olabilir – akrabalar, eski partnerin, çocuklar, mevcut partner, yakın arkadaş ve hatta iş arkadaşı.

Enerji seviyesindeki bu ara bağlantı, çakralarını birbirine bağlayan belirli huniler tarafından üretilir. Genellikle enerji, hiç kimseyi mahrum bırakmadan insanlar arasında serbest dolaşım halindedir. Ama aynı zamanda enerjinin hareketinin tek taraflı olarak gerçekleştiği de olur. “Enerji bağlama” adı verilen bu ilişkidir. Böyle bir ilişki olumsuzdur ve bir kez oluşturulduysa uzun süre devam edebilir. Bu, bir kişinin hayatımızdan tamamen kaybolduğu göründüğünde yıllarca sürebilir, ancak gerçekte durum böyle değildir. Sadece bu ilişki yoluyla enerjini çalmaya devam ediyor. Burada fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığını korumak için böyle bir bağlantıdan kurtulmak için önlemler alman gerekiyor. Hayatından tamamen çıkaramayacağın biriyle, örneğin sevilen biriyle, tükenen bir ilişki bulursun. Panik yapma, burada enerjini korumak için bu bağlantıyı kesebilirsin.

Negatif bir enerji ilişkisini gösteren işaretlerin listesi:

– Geçmişle ilgili olarak, güçlü bir üzüntü ve öfke tarafından ziyaret edilirsin; – Düşüncelerindeki kişiyle sürekli tartışmalar;
– Geçmişte bazı insanların nasıl kötü şeyler yaptığını hatırlamaya devam ediyorsun; – Her zaman bir şeyi unutuyorsun;
– Hala geçmişten bir kişinin sosyal ağlarına göz atıyorsun;
– Artık hobin, işin veya mevcut ilişkin ile ilgilenmiyorsun;
– Sık kendi kendinle konuşma;
– Geçmiş koşullardan intikam alma arzusu;
– Duygular açısından sık gözyaşı ve boşluk hissi;
– Uyku sorunları;
– Geçmişle ilgili çok fazla hatıra veya duygu;
– Tek bir yerde zamanı işaretlediğin ve ilerleme olmadığı hissi;
– İhtiyacın olmayan ilişkilere geri dönmeyi deneme arzusu;
– Her zaman birinin geçmişte söylediği sözleri düşünürsün;
– Kendini yeni tanıdıklarla bağ kurma şansından mahrum ediyorsun;
– Sürekli geçmişi düşünüyorsun;
– Artık yanında olmayan bir insanı düşünmeyi bırakamazsın;
– Geçmişten gelen bir kişinin hoş olmayan eleştirisi seni hala rahatsız ediyor; – – Geçmişin tutsağı olduğun ve ondan kurtulamadığın hissi.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Enerji Bağlanmasından Nasıl Kurtulursun

Seni tüketen enerji düzeyindeki takıntılardan kurtulmak için önce sessiz ve huzurlu bir yerde olman gerekir. Sonra gözlerini kapat ve senden yayılan ve uzakta bir yerde kaybolan enerji iplerini olabildiğince gerçekçi bir şekilde hayal et. İpler farklı şekillerde, renklerde olabilir, fiziksel kabuğun farklı bölümlerinden gelebilir, hepsi kurtulmak istediğin ilişkiye bağlıdır. Etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için acele etme ve olan bitenlere açık ol. Ardından, elinde büyük bir altın kılıcı gözünde canlandır. Kılıcın gücünün vücudunu nasıl doldurduğunu hisset. Ve bu kılıcı ellerinle sıkıca kavra, kaldır, vücuttan çıkan tüm ipleri nasıl kestiğini hayal et. Ve kılıcı sallarken, “Korkuya dayalı takıntıları arzuluyorum ve vazgeçiyorum” de. İplerin uçları kaybolmaya başladığında, üzerine altın ve beyaz ışığın düştüğünü gözünde canlandır. Taç çakradan geçer ve tüm vücudu huzurla doldurur. Bu ışıkla dolduğunu hissettiğin anda, altındaki sağlam zemini hissederek yavaş yavaş gerçek dünyaya dön. Olumsuz ilişkilerin ruhunu tükettiğini hissettiğinde, bu tekniği tekrarla. Çok basit görünebilir, ancak sonrasındaki etki inanılmaz!