Rüyalarda Geleceği Mi Görüyoruz – Gördüğünüz Rüyaları Asla Göz Ardı Etmeyin

Rüya görme, insan bilincinin en önemli ve temel işlevlerinden biridir. Fakat aynı zamanda insan bilincinin en az anlaşılan unsurlarından da biridir ve rüyaların anlamları psikolojiden metafiziğe kadar değişir.

Bazen, uzun bir süredir görmediğimiz kişileri rüyamızda görürüz ve ertesi gün bu kişiler bizimle iletişime geçebilirler. Bazen de ölmüş olan kişiler bizi rüyalarımızda ziyaret eder ve sanki hayattalarmış gibi konuşurlar. Rüya dünyasındaki tüm bu deneyimler, bilinçaltının psişik gücünü ortaya çıkarmaktadır.

Zihnimiz, uyurken gerçek dünyanın sınırları tarafından engellenmez ve astral düzlemdeki manevi rehberlerle etkileşime girer.

Farklı Psişik Rüya Türleri

Psişik rüyalar sayısız farklı şekillerde ortaya çıkar ve onları yorumlamak size kalmıştır. Rüyaların yorumlanması o kadar önemlidir ki, sadece astral düzlemden gelen mesajları başarılı bir şekilde anlarsak, bilinçaltımız, psişik rüyaların potansiyelini tamamen açığa çıkarabilir.

Bazıları rüya görmenin, uyku sırasında zihnin manzarasından geçen rastgele düşüncelerin bir sonucu olduğunu düşünüyor. Ve rüyalarımızın çoğu, zihnimizin günlük yaşamımızdaki olayları işlemesinin bir yolu olabilir.

Rüyalarımızın bizimle nasıl iletişim kurduğunu anlamak için önce ne tür bir rüya gördüğümüzü anlamalıyız. Bazı rüyalarda normal hayatımızdan kesitler görürken, diğer rüyalar bizi sarsarak gerçekliğimizi sorgulamamıza neden olur.

Bu videoda sizlere psişik rüyaların bir listesini hazırladım;

Durugörü Rüyaları

Bunlar, gerçek hayatta olan bir şeyi rüyanızda gördüğünüz zamandır. Örneğin, rüyanızda bir uçak kazası görürsünüz, ertesi gün veya o hafta içerisinde gerçek bir uçak kazası olduğunu öğrenirsiniz.

Bu gibi durumlarda, duru görü rüyaları astral düzlemde siz uyurken gerçek dünyada olan bir şey hakkında bir mesaj almayı içerir.

Bazı insanlar bir depremin kaos ve trajedisini rüyasında görür ve hatırlar. Daha sonra dünyanın diğer tarafında bir deprem olduğunu öğrenir. Bu tür vizyonlar, birçoğumuzda doğuştan gelen psişik potansiyeli kanıtlar.

Öngörülü Rüyalar

Bu rüyalar gelecekte olabilecek bir şeyin habercisidir. Olaylar doğada olumlu veya olumsuz olabilir. Birinin ölümü veya yaklaşan bir düğünü görme vizyonunuz olduğunda, bu kehanet dolu bir rüyadır.

Öngörülü rüyalar yoğunluğa göre değişir ve bazı insanlar onlara diğerlerinden daha duyarlıdır.

Yaşamları boyunca düzenli olarak öngörülü rüyalar yaşayan birçok insan onlara alışır ve titiz bir şekilde ‘Evet, bunu daha önce rüyamda gördüm der.

Diğer insanlar için, öngörü rüyaları rahatsız edicidir. Nadiren veya hiç öngörü rüyası yaşamayan insanlar için, genellikle ilkleri ani bir ölüm ya da kaza gibi trajik bir olayın önceden uyarılmasıdır. Bu olaylar genellikle ilk rüyadan sonra hızla geçer.

Bu korkunç bir deneyim olabilir – ancak, astral düzlem size bir amaç için mesaj sunar, kişi ile bağlantı kurmak ve etrafındaki insanları desteklemek olabilir.

Duruişiti Rüyalar

Duruişiti rüyalarını, çoğu zaman bir mesaj ileten, çok farklı olan bir ses veya belirli bir ses ile görebilirsiniz.

Telepatik Rüyalar

Bunlar, genellikle çok yakın olan iki kişi arasında bir mesaj, fikir veya duygu taşıyan vizyonlardır. Kişi, ilgili diğer kişi ile rüya içeriğini paylaşır ve her ikisi de rüya yoluyla telepatik iletişim olduğunu fark ettiğinde rüya doğrulanabilir.

Bazen, uykudayken de rüya halinde olan diğer insanlarla bağlantı kurabilir, hayatlarımız, düşüncelerimiz ve hislerimiz hakkında bilgi paylaşabiliriz.

Bir rüyada tanıdığınız biriyle karşılaşırsanız ve ondan sağlık durumu veya duygusal refahı hakkında bilgi alırsanız, ertesi gün rüyanızda gördüğünüz her şeyin doğru olup olmadığını öğrenmek için tanıdığınız kişi ile iletişime geçip rüyanızı doğruladığınızda telepatik bir rüyaya sahip olduğunuzu bilirsiniz.

Telepatik rüyalar, astral düzlemde düşüncelerini ve duygularını size yansıtan hayatımızdaki kişilerle bağlantı kurmak için psişik alemden gelen bir mesajdır.

Karşılıklı Rüyalar

Bunlar, iki veya daha fazla insanın aynı rüyayı aynı anda veya aynı gece gördüğü zaman ortaya çıkar. Bunlar genellikle yakın olan insanlar arasında olur.

Uyarı Rüyaları

Adından da anlaşılacağı gibi, gelecekte olacak kötü bir şey hakkında rüya gördüğünüzde aldığınız mesajlar uyarı rüyalarıdır. Tabii ki, gerçek hayatta gerçekleşmediği sürece, bunun bir uyarı rüyası olduğunu bilmenin bir yolu yoktur.

Rüyalarınızı Takip Etmek

Tüm bu psişik vizyonları takip etmek zor olabilir, ancak herkesin pratikle yapmayı öğrenebileceği bir şeydir. Henüz yapmadıysanız öncelikle rüyalarınızı hatırlayabilmeniz gerekir.

Rüyanızı hatırlamanın en önemli unsuru tutarlı ve sürekli olarak bir günlük tutmaktır. Yatağınızın yanında bir defter tutun ve her sabah uyandıktan sonra gece gördüğünüz rüyalarınızla ilgili hatırlayabileceğiniz her şeyi yazın. Özellikle güçlü bir rüyanız varsa ve gecenin ortasında uyanırsanız, rüyanızı unutmadan defterinize yazın.

Rüyalarınızı yazmak iki şeyi gerçekleştirir. İlk olarak, rüyalarınızı daha iyi hatırlamak için zihninizi eğitir. İkincisi, size gelecekte psişik rüyaların içeriğini doğrulamak için kullanabileceğiniz bir kayıt verir. Rüyalarınızdaki desenleri görmeyi öğreneceksiniz ve zamanla rüyalarınızı manipüle etmeyi bile öğrenebilirsiniz.

Rüyalarınızı hatırlamanıza yardımcı olacak 7 ipucu, böylece sizi ne tür şeylerin beklediğini anlayabilirsiniz.

1.Bir Rüya Günlüğü Tutun

Uyanır uyanmaz ilk yapmanız gereken şey hareketsiz kalmaktır. Hareket etmeye başladığınızda, rüyanızda görmüş olabileceğiniz her şeyi unutmaya başlarsınız. Her zaman yatağınızın yanında bir defter ve kalem bulundurun. Hatırlayabildiğiniz her şeyi, sadece bir parça olsa bile, ayrıntılı bir şekilde yazın. Bunu ne kadar çok yaparsanız, rüyalarınızdaki büyük parçaları hatırlamakta o kadar iyi olursunuz.

2. Ne Yediğinizi ve Ne İçtiğinizi İzleyin

Yediğimiz ve içtiğimiz şeyler, rüyalarımızı hatırlama yeteneğimizi büyük ölçüde engelleyebilir. Süt ürünleri gibi bazı yiyecekler çok garip rüyalara hatta kabuslara neden olabilir. Rüyalarınızı hatırlamak istiyorsanız, uykudan önce ağır yemekler yemekten kaçının.

3. Düzenli Uyku Zamanlamasını Koruyun

Uyku düzeninizi sürekli değiştirirseniz, Rüyanızı hatırlamak sizin için zor olabilir. Her gece aynı saatte yatmaya ya da mümkün olduğu kadar çok gece uykusu almaya çalışın. Çünkü vücut tutarlılık ister. Eğer uyumakta zorluk çekiyorsanız, yatmadan önce meditasyon yapmayı deneyin. Bu aynı zamanda çok canlı rüyalar görmenize de yardımcı olacaktır.

4.Kendinize Hatırlamak İstediğinizi Söyleyin

Gün boyunca mümkün olduğunca kendinize, rüyalarınızı hatırlamak istediğinizi söyleyin. Bu, beynin sizin için önemli bir şey olduğunu programlamasına yardımcı olur. Ayrıca, rüyalarınızda görmek istediğiniz belirli bir şeyi yatmadan önce yüksek sesle belirtmeyi deneyin. Hatta rüya günlüğünüze bile yazabilirsiniz. O gece o şeyi rüyanızda görürseniz şaşırmayın.

5.Dağınıklıktan Kurtulun

Uyumak için hoş bir ortam oluşturun. İster inanın ister inanmayın, ancak dağınıklık rüyalarınızı hatırlamanızı engelleyen en büyük şeylerden biri olabilir. Yataktaki ya da etrafınızdaki dağınıklığı temizleyin. Dağınıklık, uykudayken veya uyanıkken net düşünmenizi engeller.

6.Sembol ve Desenleri Not Edin

Psişik vizyonları uygun şekilde yorumlamak, tekrar eden sembollere veya desenlere dikkat etmeyi gerektirir. Rüyanızda tekrar tekrar gerçekleşen desenler, hayatınızın içinde ötesinde bir şeyle ilgilidir ve gelecek denemeleri önleyebilir.

Rüyalarınızdaki sembollere ne kadar çok dikkat ederseniz, aldığınız mesajları ve bunların hayatınızla ve başkalarının hayatlarıyla nasıl ilişkili olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

7.Onaylama

Olası bir dedektif gibi psişik rüyalarda aldığınız tüm mesajları takip edin. Birini rüyanızda sürekli olarak görüyorsanız, bilgileri onaylamak için onlarla iletişime geçin. Rüyanızda bir doğal afet görüyorsanız, dünyada doğal afetlerin olup olmadığını görmek için haberleri kontrol edin.

Genellikle psişik bilgileri aktarırken vizyonlar daha mecazi olacaktır.

Rüyanızda bir mutfağın etrafında esen rüzgar görüyorsanız ve ertesi gün haberlerde bir kasırga varsa – bu psişik bir rüyadır.

Bu yüzden yorumlamadaki hassasiyet, rüyadaki astral düzlemlerden alınan ince rezonansların farkında olmak için çok önemlidir.

Rüyalarınızı Yorumlama

Ne zaman bir rüya görürseniz, internetten anlamını öğrenmek çok cazip olabilir. Ancak, kendinizin en iyi tercüman olduğunuzu unutmayın.

Örneğin, rüyanızda yılan görüp, gerçek hayatta seviyorsanız, bu sizin için olumlu bir işaret olabilir.

Yılanlardan korkan biri, rüyasında yılan görüyorsa, rüyadaki yılanla ilişkilendirilen şeylerden kaçınmaları gerektiğinin bir göstergesi olabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Rüyalar ilk başta çok kafa karıştırıcı olsa da, kişisel rüya dilinizi anladığınızda bir fırsat dünyası açılır. Rüyalarınız yalnızca uyanma durumunuzda meydana gelenlerin bir uzantısıdır. Rüyalarınızdaki yaşamınızda ustalaşmaya başlayabilirseniz, uyanık yaşamınızda da ustalaşabilirsiniz.