Endişelerinizi Bırakın, Ruhunuz İçin Önemli Bir Planı Var !!!

Her şey size karşı yığılıyormuş gibi hissettirse bile, ruhunuzun sizin için bir planı vardır.

Bu dünyaya gelmeden önce, hangi yoldan gideceğinize ve hangi dersleri öğreneceğinize karar verdiniz. Elbette, bunlardan bazılarıyla yüzleşmek zor, ancak hepsi sonunda anlayacağınız nedenlerle önünüzde. Her zaman hissedemeseniz veya göremeseniz bile, yüksek benliğiniz her şeyi kontrol altında tutar. Zaman zaman bu gezegene öğrenmek ve büyümek için geliyoruz, böylece sonunda kaynak ile nihai şekilde yeniden bir araya gelebileceğiz ve siz bunun için çalışıyorsunuz.

Elbette düşebiliriz ve bazen başarısız olabiliriz ama sonunda, umduğunuz her şeyi başaracaksınız. Kendinizden vazgeçmeyin. Ne kadar çok çabalarsanız, o kadar çok öğrenirsiniz ve daha çok öğrenirseniz, her zaman olmak istediğiniz kişiyle o kadar uyumlu hale gelirsiniz. Evren her zaman bizim lehimize çalışıyor ve ona ne kadar çok inanırsanız o kadar ileri gideceksiniz.

Şu anda yaşadığınız hayat, büyük resmin sadece küçük bir parçası. Bu Dünya’da daha önce defalarca bulundunuz ve muhtemelen bildiğinizden daha çok kez geri geleceksiniz. Hepimiz kendi seyahatlerimizdeyiz ve zamanla bu yolculuklar büyük şekillerde karşılığını alacak. Bazılarımız başkalarına yardım etmek için buradayız ve bazılarımız da başkalarından yardım almak için buradayız, işler böyle gidiyor. İster yukarıda olun ister aşağıda olun, yaşadığınız şeyler sizi şekillendirecek.

İster sevdiklerinizle çevrili olun, ister her zamankinden daha fazla yalnız hissedin, her şeyin her zaman göründüğü gibi olmadığını bilin. Koruyucularınız her zaman yanınızda. Ruh sözleşmeleri imzaladınız ve bu hayatta asla tam olarak anlayamayacağınız şeyler üzerinde çalışıyorsunuz, ancak bu onların gerçek olmadığı anlamına gelmez.

Şu anda içinde bulunduğunuz formda tezahür etmeden çok önce bu sefer burada size ne olacağını biliyordunuz ve bunu atlatabileceğinizi biliyordunuz. Gerçekten güçlü enerjik bir varlıksınız. Zamanla işler daha da iyi olacak.

İleriye dönük olarak sizin için yerinde bir plan olduğunu unutmayın. Daha fazlası için çalışıyorsunuz. Zamanında yolunuzu bulabilirsiniz ve bulacaksınız. Bu hayat her zaman göründüğü kadar kötü değil.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kendinizle bu kadar mücadele etmeyi bırakın ve gerçekten içsel çalışmalarınızın yükselmesine izin verin. Kalbiniz ve ruhunuz sizi bir şeye doğru çekiyorsa, bunun için gidin. Hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını ifade ediyorsunuz. Başınızı dik tutun, sadece beklediğiniz büyük yerlere gidiyorsunuz.