Bunları Asla Yatağınızın Altına Koymamalısınız !!!

Feng Shui, serbest hareket eden enerji ilkeleri, evinizdeki her nesnenin genel titreşimi ve dolayısıyla yaşamınızı etkileyen kendi titreşim özelliklerine sahip olduğu fikri üzerine çalışır.

Yaşam alanınızın nasıl çalışması gerektiğine dair birçok kural vardır, bunların çoğunun yaşam alanlarımızın temel kurallara göre tasarlanmadığı gerçeğiyle ilgili olarak uygulanması zordur.

Bununla birlikte, yaşam kalitenizi artırabilecek diğer birçok kuralın uygulanması oldukça kolaydır ve çok hızlı bir şekilde büyük bir değişiklik getirebilir. Örneğin, dağınıklığa neden olan nesneler gibi enerji akışındaki engeller ve geçmişte bizi sürüklüyor gibi görünen eşyalar dakikalar içinde kolayca halledilebilir.

Dahası, derhal ilgilenilmesi gereken bazı şeyler var – özellikle bunlar uyku sırasında aldığınız enerji şarjınızı engelliyorsa…

Hayatınızın üçte birinden fazlasını yatağınızda geçirdiğinizi ve enerjisel olarak konuşursak uyku sırasında en savunmasız olduğunuzu akılda tutarak, yatağa evinizin en önemli yerlerinden biri olarak bakılması gerektiği açıktır.

Yatağınızın feng shui’si kötüyse, negatif enerji akışı doğrudan sağlığınızı etkilediği için fiziksel ve zihinsel sağlığınızın bozulmasını bekleyin. Ancak, enerjileri artırmak basit bir konudur ve sadece yatağınızın üzerinde ve altında ne depoladığınıza dikkat etmenizi gerektirir.

Bir şeyleri altında tutmak, titreşimlerinin enerjinizi etkilemesine izin vermek anlamına gelir Sağlığınız, ilişkileriniz, ilerlemeniz ve hatta şansınız gibi hayatınızın farklı yönlerini etkileyebilirler.

Alan kısıtlamaları bir şeyleri yatağın altına koymanızı gerektirdiğinde, bunların ekstra temiz ve uyku ile ilgili olduğundan emin olun. Tabii ki, temel hijyen (yatağınızın altındaki yeri sık sık ziyaret etmeseniz bile) ve biraz enerjik temizlik gereklidir.

Evinizi negatif enerjiden arındırdığınızda, aynı işlemi yatağınıza, özellikle de yatağınızın altına uyguladığınızdan emin olun. Temizlik özellikle beyaz adaçayı, tütsü veya fesleğenle yapıldığında etkilidir.

Dahası, yatağınızın altında saklamamanız gereken bazı şeyler var. Özellikle kaçınmanız gerekenler:

Size kötü anıları hatırlatan şeyler: Onların enerjisi, kendileriyle ilgili olumsuz duygularla programlanmıştır ve bu olumsuzluk, enerjinize hızla karışacaktır.

Geçmiş ilişkilerden alınan hediyeler veya resimler: Geçmiş geçmişte kalmalıdır ve bunları yatağınızın altında tutmak yalnızca mevcut ilişkilerinizde ve romantik yaşamınızda bir dengesizliğe neden olur.

Eski Yırtık Giysiler, Ayakkabılar veya Kirli herhangi bir şey: Bu giysilerden bazılarının tembel bir günde işe yarayacağını düşünebilirsiniz ve haklı olabilirsiniz. Ama canlılığınızı tüketecekleri için yatağınızın altında asla saklamamalısınız.

Ölü Bitkiler: Ölü bitkiler ölü enerji yayar, bu basittir. Böylece hastalıkları kolayca çekebilirsiniz.

Hasar görmüş veya kırılmış eşyalar: kırılmış olmaları, titreşimlerinin de hasar gördüğü ve dolayısıyla size zarar verdiği anlamına gelir. Bu öğeler şansınızı sabote edecek ve şansınızı kötüye dönüştürecektir.

Eski aletler: yalnızca eski oldukları ve artık onları gerçekten kullanmadığınız için değil, aynı zamanda Feng Shui’deki unsurlardan biri olan metale karşılık geldikleri ve yatağınızın altında tutmanın sizi kontrolsüz durumlara ve korkulara götürebileceği için eski aletleri yatağınız altında asla bulundurmamalısınız.

Your Page Title

Sonuç olarak, yatağınızın altında doğrudan yatak için tasarlanmamış bir şey saklamak sahip olduğu titreşimle enerjinizi etkileyecektir. Güvenli tarafta kalın ve yatağınıza saygı gösterin, çünkü yatağınız enerjinizi yenilediğiniz ve iyileştiğiniz yerdir.