Ekim Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Yıldızlar, gezegenler ve ay her zaman yaratıcı değildir. Astrologlar, şansın sizi en elverişsiz anlarda bırakabileceği Ekim ayının beş gününe kendinizi alıştırmanızı öneriyor.

Tehlikeli günlerde, ana tehlike kaynağı oldukları için olumsuz düşüncelerle uğraşmamak önemlidir. Üç etkili yöntem, olumsuz duyguların üstesinden gelmenize ve ayakta kalmanıza yardımcı olacaktır.

2 Ekim – Koç Dolunay

En tehlikeli Dolunay her zaman Koç burcunda gerçekleşir ve bu sefer bir istisna olmayacak. Ay, hayatımızın tüm alanlarını olumsuz yönde etkileyen maksimum yıkıcı enerji yayacaktır. Yıkıcılık açısından kuşkusuz ilk üç arasında yer alan çok tehlikeli bir gün olacak. Astrologlar bu gün yeni bir işe başlamamanızı şiddetle tavsiye ediyor.

Cuma günü olacağı için, Pazartesi günü işte ve iş yerinde önemli konuları ve endişeleri bırakmamanız tavsiye edilir. Bir günlük çalışma sırasında ve sonrasında uzmanlar, strese karşı onaylama ve nefes alma tekniklerinin kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu iki teknik, herhangi bir mesleğin temsilcileri ve her yaştan insan için son derece yararlı olacaktır.

14 Ekim – Merkür Gerilemesinin Başlangıcı

Ayın 14’ünde, Merkür, mali ve iş planlarımızı ciddi şekilde bozabilecek ters harekete başlayacak. Bu gün çok önemli bir şeyi unutmanız mümkündür. Karmaşaya kapılmamak ve daha önce verdiğiniz sözleri unutmamak için yapılacaklar listesi yapmalı ve planları izlemelisiniz.

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ve özellikle 14 Ekim’de, insanlar dikkatle ve hafızayla ilgili sorunlar yaşayacaklar. Bilgi akışları bozulacak, bu da dedikodu ve aldatmacada artışa yol açacak. Bu gün pahalı alımlar yapmamalısınız. Satıcı sizi aldatabilir ve istemeden değişikliği kaçırabilirsiniz. Bu gün bile maaş ödemelerinde gecikmeler beklenebilir. Astrologlar borç almayı ve borçlanmamayı tavsiye ediyor.

18 Ekim – Kıskançlık Ve Cimrilik Günü

Akrep’te büyüyen bir ay, çoğumuzun mülk sahibi olmasını sağlayacaktır. Birinin kıskançlıkla ve motive edilmemiş öfke veya olumsuzlukla mücadele etmesi gerekecek. Başkalarının başarıları kıskançlığın ortaya çıkmasına neden olacaktır. Venüs ve Neptün’ün muhalefeti durumu daha da kötüleştirecek. Bu iki gezegenin muhalefeti olumsuz bir yön değildir, ancak böyle bir birlik, insanlar arasındaki ilişkilerde sürekli olarak bir tür eksikliğin ortaya çıkacağı anlamına gelecektir.

Bu, çok anlaşılmaz ve öngörülemez bir gündür, çoğu kişi kendi başına değil, başkasının mutluluğuna odaklanmak isteyecektir. Sorunlardan kaçınmak için başkalarının hayatına dikkat etmemek yeterli olacaktır. Kendinizde, ruhunuzda ve kalbinizde neler olup bittiğine bakmanız gerekir.

21 Ekim – Kavgalar ve Bencillik Günü

Oğlak burcunda büyüyen Ay neredeyse her zaman bir sorundur, ancak bu sefer her şey biraz daha ileri gidecek. 21. sayı, Ekim ayının en tehlikeli günleri listesine güvenle eklenebilir, çünkü Dünya’nın unsurlarının etkisi altındaki aktif Ay, insanları kendi çıkarları için düşüncelere kaptıracak. Yolda sizinle tanışan herkesin karşılığında hiçbir şey vermeden bir şeyler almak istemesi mümkündür.

Bunun için kin tutmaya gerek yok. Böyle günlerde kırılan ve skandal başlatan herkes şansını kaybeder. Biri yardım isterse, şartları müzakere etmek gerekir. Astrologlar insanlara bedavaya yardım etmeyi tavsiye etmezler. Bir çeşit karşı iyilik istemelisiniz.

25 Ekim – Güneş ve Merkür’ün Kavuşması

Bu bağlantı, hem katılımcılarının hem de Dünya’nın aynı hizada olduğu bir yöndür. Bu, Güneş’in Dünya’da parlayacağı ve Merkür’ün doğrudan onun önünde yer alacağı anlamına gelir. Böyle bir birlik genellikle birçok sorunu beraberinde getirir. Gerçek şu ki, Merkür Ateş elementine aittir, ancak Güneş’le birlikte gezegenin olumlu etkisini artırmaz, aksine bastırır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Aynı elementin nesneleri bir araya geldiğinde, bu uyumsuzluğa yol açar. Sonuç olarak, Merkür bu günde insanlara yardım etmeyecek, ancak planları bozacak, onları sersemletecek ve açıkça yanlış yolda ilerlemeye zorlayacak. Bu bakımdan astrologlar önemli kararlar vermemeyi tavsiye ediyorlar. Her zamanki işinize devam etmek ve risk almamak daha iyidir: Bu, sorunun üstesinden gelmenin tek yoludur.