Kaderin Kodu: Neden Sürekli Olarak Aynı Rakamlara Rastlıyoruz

Numeroloji, sayısal kombinasyonların (veya sık sık tekrarlanan olayların) ilişkiler ve insan yaşamı üzerindeki etkisine olan inanca dayanan bir bilim olarak yorumlanır.

Numeroloji aynı zamanda isimlerdeki ve başlıklardaki belirli harflerin gizli anlamını anlamanıza izin verir. Çoğu zaman, bu bilim (muhtemelen şimdiye kadar) bilimsel bir açıklaması olmayan fenomenler bağlamında algılanır.

Aynı sayıyı (veya sayıların birleşimini) günde birkaç kez karşınıza gelecek şekilde hiç gördünüz mü? Bunun bir anlamı olabileceğini hiç düşündünüz mü? Belki de bu sayı, sevdiğiniz birinin doğum günü ya da bu dünyayı çoktan terk etmiş birinin doğum günüydü?

Her yerde benzer işaretleri görebiliriz. Örneğin, metroda, saat ekranında, bir reklam standında ve restoran menüsünde.

Çoğu zaman bu işaretleri görmezden geliriz. Bunun sadece bir tesadüf olduğuna inanırız. Ve belki de, bu işareti görmeden önce ne düşündüğünüzü ve ne istediğinizi hatırlamakta fayda var.

Ezoterik dünyada, böyle işaretlerin yardımı ile Evrenin bize mesajlarını ilettiğine inanılmaktadır.

Profesyonel numerolog Greer Jonas şöyle açıklıyor: “Hayatın en önemli anlarında, 45 sayısı bana her yerde rastlamaya başladı. Ürkütücü görünebilir, ama artık beni korkutmuyor. 45 Çocukken yaşadığım evin sayısı. 4 (ev, toprak) + 5 (enerji, değişim, iletişim) = 9 (dönüşüm ve tamamlanma). Kural olarak, bu sayıyı hayatımdaki ciddi bir olaydan kısa bir süre önce ya da önemli bir karar vermem gereken anda görüyorum. ”

Yaşamınızda aynı numara tamamen farklı bir anlam kazanabilir. Farz edelim ki sık sık bir çift sayı kombinasyonuna rastlıyorsunuz. Örneğin, 11:33. Bu çok önemli bir işaret. Bu tür sayı kombinasyonlarına eşdeğer denir. 11 ilham anlamına gelir ve 33 kendini ifade eder. Bu kombinasyonun anlamı, yaratıcı düşünme yeteneğinizi gösterir.

Aynı zamanda, benzer bir işaretin gözünüze çarptığında ne hissettiğinizi anlamanız da önemlidir. Bir güç dalgası hissettiniz mi, yoksa tam tersi, ruhunuzda bir şey mi kırıldı? Bu sayı sana kötü bir şey olduğu tarih mi? Bu yüzden, Evren, tekrar bu ana geri dönmenizi ve sonuna kadar her şeyle başa çıkmanızı önerir.

Bu sayıyı görünce neşe, mutluluk hissediyor musunuz? Demek evren, olumluya odaklanmanı istiyor.

“Bazen hayatın bize verdiği her şeyin yarın olduğu düşüncesiyle ziyaret edilir. Bugünün tekrarı için bu günün bize verildiğine inanıyoruz. Hayatlarımıza dikkatlice bakarsak, her gün içinde öncekinden farklı olduğunu göreceğiz. Her yeni sabah bir hediyedir. Her gün eşsizdir ve bir daha asla olmayacaktır.

Gün boyunca çok fazla duygu yaşıyoruz. Akşamları, belirli bir sayı kombinasyonunun sizde nasıl uyandığını hatırlamanın zor olmasının nedeni budur. Bu nedenle, “gözlemlerinizi” bir not defterine kaydedebilirsiniz. Bir çıkmaza girdiğinizde, bu işaret listesini görebilirsiniz.

İşte Bazı Rakamların Bir Listesi;

1 – Ego ve yeni bir başlangıç.

2 – Genel ve öz-anlayışın yanı sıra kendinden şüphe duyulan ilişkiler.

3- Kendini ifade etme ve bir şey için yeterince iyi olmadığınız korkusu.

4 – Ev, kökler.

5 – hareket ve sosyal yaşam.

6 – Toplum ve çevre. Toplum tarafından kabul edilmeme korkusu.

7 – Maneviyat

8 – Güç

Your Page Title

9 – Dönüşüm ve yaşamdaki önemli kararlar.