Çoğu Empatın Bilmediği 12 Gizli Özelliği Vardır

 

Empatlar diğer kişilerin neler yaşadığını hissetme ve bilme yeteneğine sahiptir. Fakat bir empat hakkında bilinmeye değer başka şeyler de vardır.

İşte empatlar için ortak olan ve onları daha iyi anlamanıza yardımcı olacak 12 özellik.

1. Çok kolay yoruluyorlar. Hemen hemen her fırsatta başkalarının duyguları ve enerjileri tarafından hareket edildiğinde günlük yaşamda manevra yapmak kolay değildir. Onları daha da kötüleştiren şey, enerjilerini çekmek için empatları arayan, enerji vampirlerinin kesin olması.

2. Bağımlılık yapan bir kişilik türünden muzdariptirler. Şimdi, bu arzu edilecek bir şey değil, fakat çoğunlukla benimsendi, çünkü onların yaşamla başa çıkmalarına yardımcı oluyor. Onlar için bir koruma görevi görüyor ve enerjilerine sürekli saldıranları engellemelerine yardımcı oluyor.

3. Doğal olarak yeteneklidirler. Bir empat, oldukça etkileyici tabloları veya müzik parçalarını ortaya çıkarmayı kendi içinde bulur. Ancak tam olarak ne kadar yetenekli olduklarının farkında değillerdir.

4. İlk bakışta, diğerleri empatları utangaç ve karamsar insanlar olarak düşünebilirler, ancak çok fazla ezici düşüncelerle başa çıktıkları için bazen böyle görünüyorlar. Onlara zaman verirseniz, açılacaklar ve etrafınızda sahip olacağınız en iyi insanlar olacaklar!

5. Ne isterseniz deneyin, ama özellikle sevmediği bir şeyle ilgilenen bir empat göremezsiniz. İnsanlar genellikle bunu tembel olarak yanlış anlarlar, ancak hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamaz.

6. Empat’lar içe dönük olma eğilimindedir. Bunun nedeni, onlar için büyük bir grup insanla uğraşmak çok zorlayıcı ve boşa gidiyor. Buna karşılık, aynı anda bir ya da iki kişiyle uğraşmak zorunda kalırlarsa, enerjilerini kontrol etmeyi daha kolay bulurlar.

7. Kendilerini şarj etmek ve daha sonra dünyayla başa çıkabilmek için yalnız zamanın adil payına ihtiyaçları var. İnsanların etrafında mükemmel frekansları yakalayan bir radyonuz olduğunu ve nereye giderseniz gidin her zaman arka planda çaldığını hayal edin. Yapabileceğiniz en iyi şey, sesini kısmaktır. Radyonun tamamen kapatılabileceği bir yerde dinlenmek istemez miydiniz?

8. Çok büyük bir kalpleri vardır ve doğaları gereği çok vericidirler. Cömertliklerinin onları sömürmek için kullanıldığı birçok kez olmasına rağmen, terk etmeden başkalarını önemsiyorlar.

9. Sezgileri çok güçlüdür. Ve onları daha da etkili kılan şey, iç seslerini dinlemektir.

10. Yardımlarına ihtiyaç duyanlara yardım ederler ve ihtiyaç duydukları desteği aldıklarını görürler.

11. Doğaları gereği tüm türlerin hayvanlarına karşı naziktirler çünkü yaratılışın en saf varlıkları olduklarını düşünüyorlar. Ve genellikle doğanın iyileştirici kucağına sığınırlar, zamanlarını yeşilliklerle çevrili geçirmeyi severler.

Your Page Title

12. Ayrıca kolayca sıkılırlar. İlgi Alanlarını artıracak bir şeye ihtiyaçları vardır.