Ben Psişik miyim? Hadi bulalım!

Psişik olup olmadığını veya psişik yeteneklerin olup olmadığını merak ettin mi? Birçok insanın kendi olası psişik becerileri ve yetenekleri hakkında güçlü bir merakı vardır. İnsanlara yardım ettiğini ve sorunlarını çözdüğünü hayal ediyor musun? Çaresizce cevap arayanlara rehberlik ve destek sunduğunu düşünüyor musun?

‘Yeteneğinin’ olup olmadığını merak etmen ve kendine ‘Ben psişik miyim?’ diye sorman oldukça doğal, bu yüzden endişelenme, aklını kaybetmiyorsun.

Burada psişik yeteneklere sahip olduğunu gösteren işaretlerin bir listesini bulacaksın.

1.Düzenli Olarak Deja vu Yaşarsın

Kendini sürekli tanıdık bir yerde buluyorsan, zaten tanıdığını düşündüğün insanlarla tanışıyorsan ve şu andaki deneyiminin daha önce yaşadığın bir deneyim olduğunu düşünüyorsan, Deja Vu yaşıyorsun demektir. Deja Vu, psişik yeteneğe sahip olanlar arasında son derece yaygındır ve bir tür yüksek farkındalıktır. Bu deneyimleri tesadüf olarak görmezden gelme eğilimindeysen, sahip olabileceğin yetenekleri asla keşfedemezsin. Yaşadığın her bir deneyimi kaydetmeye başla ve bir günlük tut. Bu deneyimlerden giderek daha fazlasını yaşadığını fark edersen psişik olabilirsin.

2.Olayları Olmadan Önce Görüyorsun

Olayların gerçekleşmeden önce vizyonlarını görme eğilimindeysen ve daha sonra bunların gerçekten gerçekleştiğini görüyorsan, muhtemelen yetenekli bir psişiksindir. Psişikler düzenli olarak birçok vizyona sahip olma eğilimindedirler

3.Sezgin Her zamankinden Daha Yüksek

Sezgilerin çok yüksekse psişik yeteneklerin olabilir. Örneğin, telefonun çalmadan önce seni kimin arayacağını bilirsin veya bir etkinliğin olacağını biliyorsun ve gerçekten oluyor. Bunlar küçük olaylar veya yaşamı değiştiren büyük olaylar olabilir. Bazen ‘içgüdüsel his’ olarak da adlandırılan sezgi, güçlendiğinde oldukça güçlü olabilir ve psişik alemin giderek daha fazla keşfedilmesine yol açar.

4.Bir Sorun Geleceğini Biliyorsun

Kötü bir şeyin olacağını her zaman gerçekleşmeden önce biliyorsan, yetenekli bir psişiksin demektir. Bu yetenek sayesinde, kişisel erişiminde olan kötü şeylerin olmasını engelleyebilirsin. Geleceği gerçekleşmeden önce gerçekten değiştirebileceğin için çoğu kişi bunu üstün bir hediye olarak görür. Örneğin, çocuğunun kalabalık bir caddenin ortasında bisikletten düştüğünü görürsen ve görüşünde ona doğru koşan bir araba görürsen, çocuğunun o gün bisiklete binmesini engelleyebilirsin.

5.Rüyaların Oldukça Gerçekçi

Rüyalarında parlak renkler, mükemmel grafikler ve etkileyici görüntüler görüyorsun. Her sabah onları hatırlıyorsun. Çoğu insan sabahları rüyalarında gördüklerini unutma eğilimindeyken psişikler rüyalarının her ayrıntısını açıklayabilir ve tanımlayabilir. Rüya kalıplarını tanımlayabilmek için bir rüya günlüğü tutmayı dene. Bu, herhangi bir psişik yeteneği tanımlamana yardımcı olacaktır.

6.Büyük Bir Tarihi Olayı Tahmin Ettin

Büyük ölçekli tahminlerin varsa ve dünyayı etkileyen bazı önemli olayları tahmin ettiysen, psişiksin demektir. Bu tür tahminler birdenbire ortaya çıkar ve genellikle kişi için şok etkisi yaratır.

7.Deneyimleri Hissedip Tanık Olursun

İnsanlar arasında fiziksel temas, kişisel eşyaları tutma veya belirli bir mekâna adım atma gibi durumlarda ortaya çıkan duygu ve gözlemler, psişik yeteneklere dair işaretler olabilir. Bu tür deneyimlerde, duyuların ötesinde bir bağlantı kurma veya bilgi algılama yeteneği, psişik duyarlılığı gösteriyor olabilir. Bir kişiye dokunduğunda, onun kişisel bir nesnesini tuttuğunda veya bir odaya girdiğinde bir deneyim hissediyor ve görüyorsan, büyük olasılıkla psişik yeteneğin var demektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Hepimizin içinde bir tür psişik güç vardır, ancak bunun daha ruhsal bir düzeyde açılması gerekir, o yüzden umudunu kaybetme. Hangi psişik yeteneğe sahip olabileceğin konusunda daha iyi bir anlayışa ulaşmak için biraz daha derine in, psişik alemi ve ilgili her şeyi keşfetmeye başla.