İnanılmaz Derecede Şifa Verme Gücüne Sahip Olduğunuzu Gösteren 18 İşaret

Bunun farkında olup olmamamız fark etmez, her birimizin içinde özel güçler var.

Aramızda yaşayan pek çok insan şifa verme yeteneğine sahiptir. Onlardan biri de siz olabilirsiniz. Bu kişilerin bir çoğu, yeteneklerini öğrenmeden hayatlarını yaşamaya devam ederler.

Bu yazıda gerçek bir şifacı olduğunuzu gösteren 18 işaretten bahsedeceğiz:

1.Şefkat Dolusunuz

Siz çevrenizdeki en şefkatli insanlardan birisiniz. Diğer insanlar neden böyle bir insan olduğunuzu anlamıyor, ancak gerçekten bu kaliteye sahipsiniz ve bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

2. Sezgilerinizi Geliştirdiniz.

Sezgileriniz, yaşamınız boyunca size çok yardımcı oluyor ve çevrenizdeki insanlar için inanılmaz görünüyor. Sezgilerinizi dinlediğiniz için olduğunuzdan çok daha güçlüsünüz. Siz her şeyi en şekilde bilen birisiniz.

3. Harika Bir Dinleyicisiniz.

İnsanların size söylediklerini gerçekten duyabiliyorsunuz. Dertlerini ve sıkıntılarını yorum yapmadan ve yargılamadan dinliyor onlara çözümler üretiyorsunuz.

4. İnsanlar Genellikle Tavsiye İçin Size Gelir.

İnsanlar tavsiye almak için sıklıkla size gelir. Hatta hiç tanımadıklarınız bile. Sizde başkalarının ilgisini çeken bir şeyler var.

5. Bu Dünyayı Siyah Ve Beyaza Bölmüyorsunuz.

Dünyayı olduğu gibi görüyorsunuz. Çevrenizin çoğundan çok daha derin şeylere bakıyorsunuz. Çoğu insan bu dünyadaki her şeyin bir şekilde ya da başka bir şekilde düzenlendiğini düşünürken, siz bu dünyanın çok açık olmadığını anlıyorsunuz.

6. Çatışmaları Hızlı Bir Şekilde Bitirebilirsiniz

Geri kalanlar birbirleriyle savaşırken, bu çatışmalarda siz barışçı davranıyorsunuz. Çekişmenin kalbine çok hızlı bir şekilde ulaşmayı başarıyorsunuz.

İki kişi veya insan grupları arasındaki yanlış anlamaların çözülebileceğini çok iyi biliyorsunuz.

7. Hayatınızda Birçok Tesadüf Var.

Her zaman tekrarlanan sayıları fark eder ve sık sık insanlarla tanışırsınız. Eşzamanlılık, evrenin bize doğru yolda olduğumuzu söyleme şeklidir.

8. Genellikle Psikolojik Problemlerle Uğraşmak Zorundasınız.

Yetenekleriniz sizi depresyon veya anksiyete gibi psikolojik bozukluklara karşı daha duyarlı hale getirir. Mesele şu ki, başkaları gibi çevrenizde olan olaylardan etkileniyorsunuz. Bazen kendinizi, içinden çıkmanın kolay olmadığı psikolojik bir boşlukta buluyorsunuz.

9. Başkalarına Yardım Etmeyi Seviyorsunuz

Her zaman yardım isteyenlerin yanında olacak olan kişi sizsiniz.Siz başını belaya sokanlara asla sırtını dönmeyecek bir kişisiniz.

10. Doğal İlaçların Gücüne İnanıyorsunuz.

İlaçlar yerine, doğal “bitkisel” ilaçları kullanmaya çalışıyorsunuz. Elbette, modern ilaçların kullanımının çoğu zaman yeterli olmadığını biliyorsunuz. Ancak bununla birlikte, bunun sürekli kullanmamız gereken şey olmadığını anlıyorsunuz.

11. Çevrenizdeki Dünyaya Açıksınız.

Her zaman bilinmeyen her şeye açıksınız. Her zaman yeni bir şeyler öğrenmeye ve deneyimlemeye çalışırsınız.

12. Enerjiniz ve Diğer İnsanların Enerjilerini İyi Hissediyorsunuz

Kendi enerjinizin farkında olabilirsiniz, bu yüzden olması gerektiği kadar pozitif olduğunuza dair hiçbir şüpheniz yok.

Bu anları, başka bir kişinin negatif enerjisiyle boğulmuş olduğunuz zaman da hissedebilirsiniz. Ve ona yardım edebilirsiniz. Her zaman olumlu bir tutum yaratırsınız.

13. Hayvanlarla Ortak Bir Dil Buluyorsunuz.

Hayvanları seviyorsunuz. İhtiyacınız olduğunda rahatlıkla sizin yanınıza gelirler. Hayatınızdaki hayvanlar diğer insanların hayatınızda olmasından daha büyük bir rol oynar.

14. Büyük Zorluklar Yaşamak Zorunda Kaldınız.

Son ana kadar, kaygısız bir yaşam sürdünüz. Ancak son zamanlarda gerçekten zor bir yaşam süresinden geçmek zorunda kaldınız. Ama bu test sizi daha da güçlendirdi.

15. Bütün İnsanların Birbirleriyle Derinden Bağlı Olduklarını Anlıyorsunuz.

Hepimizin tek bir bütün oluşturduğunu, bu dünyadaki her şeyin birbiriyle bağlı olduğunu diğerlerinden daha iyi anlayan sizsiniz. Hepimizin aynı önemi var ve hepimiz eşitiz.

16. Diğer İnsanları Kolayca Okuyabilirsiniz.

Etrafınızdaki birinin kötü niyetli olması durumunda, hemen hissedersiniz. Yalan söyleyen bir kişiyi kolayca anlayabilirsiniz.

17. Siz Bir Empatsınız

Empatlar diğer insanların duygularını hissedebilir. Bu durumda, yakınınızdaki kişinin deneyimlerinin derinliğini hissedersiniz. Bu yetenek sizin için harika bir hediye.

Your Page Title

18.Kalabalık Ortamlarda Duygusal Yorgunluk Hissediyorsunuz.

Kalabalık ortamlara girdiğinizde, depresyona girmeye başlarsınız. Bu oldukça garip bir duygudur. Bunun bir kısmı empatik yeteneklerinizden kaynaklanıyor.