ENERJİNİZİ EMEN ETERİK KABLOLARI KESİN!!!

Bazı insanlarla olan tüm ilişkilerinizi koparsanız bile, gücünüzün ve enerjinizi tükendiğini hissedebilirsiniz.

Hiç kendinizi tamamen tükenmiş hissettiniz mi? Bu duygu özellikle birini hayatınızdan uzaklaştırmaya çalıştığınızda daha da güçlenir.

Sevdiklerinizle olan ilişkinizi kopardığınızda, düşüncelerinizde düzenli olarak görünmeye devam ettiğini, sanki bilinmeyen bir şekilde, artık iletişim kurmak istemiyor olsanız bile, zihninizdeki güçlerini ellerinde tutuyorlar mı?

Bu sorulardan her hangi birine “evet” cevabı verdiyseniz, o zaman yüksek bir olasılıkla, siz ve başka bir kişi arasında, genellikle “enerji bağı” olarak adlandırılan negatif bir enerji bağlantısı var demektir.

Enerji bağları, sizi diğer insanlara “bağlayan” özel türden bir bağlantıdır. Bu insanlar herhangi biri olabilir – kardeşler, ebeveynler, eski eşler, çocuklar, mevcut eşler, yakın arkadaşlar ve hatta meslektaşlar.

Enerji seviyesindeki bu bağlantılar, çakralarınızı diğer insanların çakralarıyla bağlayan bir tür huni oluşturur. Sıradan şartlar altında enerji, insanlar arasında yoksun bırakılmaksızın özgürce akar … Ancak, enerji akışının tek yönlü olduğu zamanlar vardır. Böyle bir enerji bağlantısına “enerji bağlanması” denir.

Bu, ne yazık ki, bir kez kurulduğunda, uzun süre devam edebilen çok olumsuz bir enerji bağlantısıdır. Bazen o kişinin hayatınızdan tamamen kaybolduğu görülse bile,sizi bağlayan enerji bağları sayesinde sizden gücünüzü ve enerjinizi emmeye devam eder.

Bu durumda, fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığınızı korumak için bu bağları kesmeniz gerekir.

Ayrıca, hayatınızdan tamamen çıkarılmasına izin veremeyeceğiniz bir insanla örneğin, yakın bir akrabanız ise yıkıcı ve yorucu bir iletişiminiz olur.Ancak umutsuzluğa kapılmayın bu durumda bile, kendi enerjinizi korumak için bu bağları kesebilirsiniz.

Negatif enerji bağlarının belirtileri:

1.Geçmişinizle ilgili olarak hüzün, öfke ve depresyon duygularını sürekli yaşarsınız.

2.Sürekli birileriyle tartışırsınız.

3.Geçmişte size haksızlık edildiğini düşünüyorsunuz.

4.Sürekli olarak unutkanlık yaşarsınız.

5.Geçmişinizden birini sosyal medya aracılığıyla veya canlı olarak sürekli takip ediyorsunuz.

6.Hobilerinize, işinize veya mevcut ilişkinize olan ilginizi kaybettiniz.

7.Sık sık kendinizle konuşuyorsunuz.

8.Geçmişte olan bir şey için intikam almak istiyorsunuz.

9.Sık sık ağlıyorsunuz ve duygusal olarak kendinizi tükenmiş hissediyorsunuz.

10.Uyku sorununuz var.

11.Anılarınızın veya duygularınızın birçoğu geçmişten biriyle bağlantılı.

12.Tek bir yerde “sıkışmış” gibi görünüyorsunuz ve dafa fazla ilerleyemiyorsunuz.

13.Geçmişte söylediğiniz kelimeleri sık sık hatırlıyorsunuz.

14.Yeni insanlarla yakınlık kurmak istemiyorsunuz.

15.Sürekli olarak geçmişte yapmış olduklarınızı düşünüyorsunuz.

16.Artık yanınızda olmayan birini düşünmeden edemezsiniz.

17.Geçmişten gelen bir kişinin eleştirisi sizi hala daha incitiyor.

18.Geçmişin sizi yakaladığını ve gitmenize izin vermek istemediğini hissediyorsunuz.

Enerjinizi Emen Bağları Nasıl Kesersiniz.

Sizi olumsuz etkileyen bu bağları kesmeyi denemek için, öncelikle kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği sessiz bir yer bulmanız gerekir. Daha sonra gözlerinizi kapatın ve zihninizi sakinleştirin,vücudunuzdan çıkan ve uzakta bir yerde kaybolan enerji kordonlarını hayal edin. Bu kordonlar temsil ettikleri ilişki türüne bağlı olarak farklı renklerde olabilir veya vücudun farklı bölümlerinden gelebilir.

Bu yöntemin etkili olabilmesi için, süreci zorlamamaya ve size neler olup bittiğine açık kalmaya çalışın.

Şimdi elinizde büyük bir altın kılıç olduğunu hayal edin. Doldurulmuş gücün ellerinizden aktığını hissedin. Ve sonra, kılıcı sıkıca tutun, kaldırın ve tüm kabloları kestiğini hayal edin. Kılıcı sallayın, şu sözleri yüksek sesle söyleyin: “Korku üzerine olan bütün bağlılıkları bırakmaya hazırım.”

Kordonların kalıntıları ve negatif bağlar vücudunuzdan uzağa düştüğünde, altın-beyaz ışığın yukarıdan nasıl döküldüğünü, başınızın üstündeki taç çakradan nasıl geçtiğini ve vücudunuzu rahat bir sıcaklıkla doldurduğunu hayal edin. Bu ışıkla dolduğunuzu hissettiğiniz zaman, yavaşça gerçekte olduğunuz yere geri dönün, ayaklarınızın altındaki dünyayı hissedin.

Your Page Title

Olumsuz duygusal bağlantıların sizi mahvetmek üzere olduğunu her hissettiğinizde bu alıştırmayı tekrarlayın. Sizin için çok basit görünebilir, ama inanılmaz derecede etkilidir.