Duru Görü Yeteneğine Sahip Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret

Birçoğunun sorduğu soru, ben duru görü yeteneğine sahip miyim? Duru görü yeteneğine sahip olup olmadığınızı bilmek için bunun anlamını anlamalısınız.

Duru görü ne demektir? Cevap oldukça basit, duru görü görsel bilgileri sezgisel olarak alan birisidir.

Çoğunlukla duru görü yeteneğine sahip olan kişiler bilgileri görsel olarak alırlar, bazıları bunu üçüncü göz vizyonu veya ikinci görüş olarak adlandırır. Duru görü yeteneğine sahip olanlar, görme, dokunma, ses, koku veya tat kullanmadan insanlardan ve nesnelerden bilgi alabilirler.

Durugörü yeteneği olan kişiler olayları veya kişileri başka bir zaman veya boyutta görselleştirebilir. Bu çoğunlukla üç ayrı kategoriye ayrılır.

Tanıma: Henüz gerçekleşmemiş olayları tahmin etme veya görme yeteneğidir.

Retrobiliş: Geçmiş olayları ve hatta insanları görme yeteneğidir.

Uzaktan İzleme: Gerçekleşmekte olan ancak düzenli görüşümüzün ötesinde olan mevcut olayları görme yeteneğidir.

Şimdi duru görünün ne olduğunu bildiğimize göre, soruyu cevaplamaya devam edebiliriz, ”Benim duru görü yeteneğim var mı” Bulmanın en iyi yolu işaretleri aramaktır, bu yüzden yaygın olan işaretleri sizler için hazırladım.

1. Güçlü Sezgi

İyi ya da kötü olsun, her zaman güçlü bir sezginiz var. Çoğu insanın çok az sezgisi olduğunu bilmelisiniz, bu yüzden güçlü bir önseziye sahip olmak benzersizdir. Psişik sezgi bir durugörü için çok önemlidir.

2. Detaylı Rüyalar

Rüyalarınız canlı, çok ayrıntılı ve kesindir. Duru görünün arkasında ayrıntılı bir hikaye olan yaratıcı rüyalar vardır. Eğer rüyalarınız çok detaylı ve yaratıcıysa, burada bazı yetenekleriniz olduğu açıktır.

3. Renk ve Işık Görüntüleri

Duru görü yeteneğine sahip olan insanlar üçüncü gözleriyle görme yeteneğine sahiptirler, genellikle renk girdapları veya ışık parlamaları görürler. Flaşlarda rasgele sayılar veya semboller görüyorlar.

Bu flaşlar aynı zamanda hayaller de olabilir; ilk başta yönetilmesi oldukça zor olabilir, ancak kabul ettiğinizde daha kolay hale gelir.

4. Hayalperest

Hep bir hayalperest miydiniz? Hayal kurmanın, özellikle beyniniz gelişirken büyümenin doğal bir parçası olduğuna inanılıyor, bu nedenle duru görü yeteneğiniz olabilir.

Hâlâ hayal kuruyorsanız ve belirli ayrıntıları görselleştirebiliyorsanız, bu doğal bir durugörü yeteneğiniz olduğunu gösterir.

5. Planlarınızı Kafanızda Görselleştirme

Bir ürünü planlayıp görselleştirebiliyor musunuz? Belki bir odayı yeniden dekore etmek, hatta çevre düzenlemesi gibi birçok şeyi zihninizde canlandırabilirsiniz. Eğer bu konuda yetenekliyseniz, o zaman durugörü yeteneğine sahipsiniz demektir.

6. Yön Duygusu

Her zaman iyi bir yön duygunuz vardır. Bazı insanlar haritaları okurken veya yorumlarken zorlanırlar. Ama siz bir yere giderken sürekli haritaya bakmanıza gerek yoktur çünkü haritaları okumak sizin için çok kolaydır.

Your Page Title

Sonuç:

Durugörü yeteneğine sahip olmak oldukça heyecan verici değil mi? Bu yeteneklere sahip olmaktan daha önemli olan, onları daha da güçlü hale getirebilmenizdir.