PSİŞİK YETENEK BELİRTİLERİ

Her birimizin farklı bir yeteneği var. Birisi güzel şarkı söylüyor diğeri güzel resim çiziyor bazılarının ise çeşitli psişik yetenekleri var.

Psişik, aşırı duyarlılıktır. Bu, değerli dünyayı iç dünyadan ve çevreleyen gerçeklikten çıkarma yeteneğidir. Farklı türden aşırı duyusal yetenekler vardır, ancak bunların temelinde her zaman özü ayırt edebilme yeteneği vardır.

Psişik Yeteneğinizin Olduğunu Gösteren İşaretler

1.Genellikle Canlı Rüyalar Görürsünüz

Eğer sık sık rüyanızda seyahat ediyorsanız ve gerçekleşen her şeyin bir rüya olduğunu bile fark ederseniz, kesinlikle dışsal algılamaya eğilimli olursunuz. Bir rüyada, zaman içinde seyahat edebilir, arkadaşları ve yabancıları ziyaret edebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu arada, kişisel olarak sizin için yararlı olmayabilir ama sevdiklerinizin neyi bilmesi gerektiğini görürsünüz.

2.Ellerinizle Başkalarına Şifa Verirsiniz

Sadece hasta bir yere elinizi koyarak kendinizin ve başkasının acısını hafiflettiğinizi fark ettiyseniz, büyük olasılıkla psişik yeteneklere sahipsiniz demektir. Genellikle kadınlarda bulunabilir, ancak erkekler de elleriyle tedavi edilebilir.

3. Dilekleriniz Oldukça Hızlı Ve Doğru Bir Şekilde Gerçekleşiyor.

Dileklerinizin yerine geldiğini farkettiğiniz zamanlar oldu mu? Psişik yetenekleri olan insanlar, muazzam bir arzu gücüne sahiptir: dilekleri gerçekleşir. Bunun nedeni, psişiklerin gerçekten güçlü bir enerjiye sahip olmaları ve onu hedefe nasıl yoğunlaştırmaları gerektiğini bilmeleridir, o zaman bu enerji gerçekten de her yerdedir.

4. Güçlü Sezgileriniz Vardır

Geleceği önceden görebiliyorsanız (veya geçmişi tahmin ederseniz), psişik yeteneklere sahipsiniz demektir. Ayrıca, nereye gideceğinizi veya nereye döneceğinizi sezgisel olarak tahmin edebilirsiniz. Bunların hepsi aşırı duyusal algı belirtileridir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5. Başkalarının Duygularını Hissedebilirsiniz

Empatlar gerçek medyumlardır. Diğerlerinin endişeli ya da mutlu olduğunu hissettiğini bulmak için herkesin ruhuna girebilirler.