HOLOTROPİK SOLUNUM: SIKINTIDAN KURTULUN VE RUH HALİNİZİ İYİLEŞTİRİN

Ruh halini arttırmak ve enerjiyi iyileştirmek için en ünlü tekniklerden biri holotropik solunumdur. Giderek daha fazla insan bu tekniği öğreniyor, bu yüzden bu teknik giderek popüler hale geliyor.

Dünyamızda, bilinmeyen ve anlaşılmaz olanlardan korkmak gelenekseldir. Holotropik nefes ilk başta, ruh halini iyileştirme ve sorunlardan kurtulma yönteminin tamamen anlaşılmaz olduğu düşünülüyordu, ancak zamanla biyoenerji uzmanları bunu kabul etti ve ses meditasyonu ile eşitledi.

Yöntemin Oluşturulmasının Tarihi:

Holotropik yöntemin yazarları Amerikalı Stanislav ve Christina Grof’tir. Eğitim sırasında, geleneksel psikolojik geleneklerde yetiştirildiler. Daha sonra, en iyi psikologların standart çalışmalarını gözden geçirmeye ve onları biyoenerji ile ilişkilendirmeye karar verdiler.

Stanislav, iyi bir ruh halini uyandırmanın ve sorunlardan kurtulmanın en iyi yönteminin, bilinçteki geçici bir değişime dayanan yöntemler olduğu sonucuna vardı. Bilim insanı bazen kendi vücudunu terk etmenin ve hayatına yandan bakmanın yararlı olduğuna inanıyor.

Holotropik Solunumun Özü

Bu, hastanın bilinç durumundaki bir değişime dayandığı bir terapidir. Bir kişi bu duruma girebilir, ancak daha sonra yardıma ihtiyacı olabilir. Öncelikle, akciğerleri mümkün olduğunca çabuk solumak gerekir. Çok çabuk nefes almalı ve çok çabuk nefes vermelisiniz. Zamanla kan oksijen ile doyurulacak ve çoşku hissedeceksiniz. Aşırı yaparsanız, halüsinasyonlar bile görebilirsiniz, çünkü bu tür nefes alma vücutta gaz zehirlenmesine benzer işlemlere neden olur.

Seans sırasında beyninizi etkileyebilecek trans müziğine ihtiyacınız vardır.

Bu teknik modern bir yenilik değil, çünkü binlerce yıl önce Doğu dünyasının insanları bu tekniği özel bir duruma getirme yöntemini zaten biliyorlardı. Onu meditasyon ve yogada enerji ve manevi başlangıçlar ile iletişim kurmak için kullandılar.

Ruh Halinizi İyileştirme ve Sorunlardan Kurtulma

Bunu enerji artışı ile yapabilirsiniz. Uzmanlar, holotropik Solunumun depresyonu iyileştirebileceğini, iyi şanslar sağlayabileceğini ve ruh halini yükseltebileceğini iddia ediyor. Sizi rahatsız eden her şey, makul sınırlar içinde holotropik solunum ile çalışırsa uzaklaşacaktır.

İlk önce uzanmalısınız. Sonra solunum yoğunluğunu ve hızını arttırarak kanı oksijen ile zenginleştirirsiniz. Ağzınızla derin nefes alın, ağzınızla nefes verin. Bacaklarınız ağırlıksız olduğunda özel bir durum hissedeceksiniz. Bu duyguyu hiçbir şeyle karıştırmazsınız.

Your Page Title

Özel müzik, sizi problemlerden kurtaracak özel bir atmosfer yaratmaya yardımcı olacaktır. Holotropik solunum, beyninizi gereksiz her şeyden temizleyerek yeniden başlatır. Ağırlıksız bir duruma geldiğinizde, iyi düşünün. Çok güçlü bir etkiye sahip olan hızlı bir meditasyon türüdür. Bu yöntem çok etkilidir, bu nedenle haftada en fazla 1 kez kullanılmalıdır.