Negatif Enerjinin Yaşamlarımız Üzerindeki Etkisi

Bu dünyada, negatif enerjiler her yerdedir ve farkında olsak da olmasak da hayatımızı etkiler. Varlıklarını daha iyi anlamak ve günlük yaşantımızda onlarla mücadele etmek önemlidir.

Hem negatif hem de pozitif enerjiler her gün oluşur. Onlar bizim hissettiklerimizden, yaptığımız şeylerden ve çevremizdeki insanların hayatlarımızı etkilemesine nasıl izin verdiğimizden gelirler. Negatif enerjiyi önlemek için pozitiflik ile ne kadar çok çalışırsak kendimizi o kadar iyi hissedeceğiz. Ancak, çoğu zaman olumsuzları görmezden gelir ve hayatımıza kurulmasına izin veririz. Eğer kendinizi bunalmış ve gerçekten tükenmiş hissediyorsanız, o zaman temizlenmesi gereken negatif enerjilere sahip olma ihtimaliniz vardır.

Önünüzdeki olumsuzlukları beslemeden bu dünyayı gerçekçi ve rahat bir şekilde hareket ettirebilirsiniz, ancak bunu yapabilmek için farkında olmalısınız. Hem pozitif hem de negatif enerjiler önemlidir, kendi anlamlarını ve size verdiği dersleri anlamak ve sizin için çalışanları dengelemenin bir yolunu bulurken, Dünya’da geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmak çok önemlidir. Şimdi, kişisel enerjinizden beslenen negatif enerjiler söz konusu olduğunda, onlarla savaşmaya başlamak için meditasyon yapmak genellikle en iyi yoldur.

Negatif enerjileri pozitif enerjilere dönüştürmek için meditasyon yapabilir veya enerjilerinizi bir bütün olarak yok etmelerini önlemek için beyaz ışık meditasyonu yapabilirsiniz. Bunu evden ayrılmadan önce ve eve geri geldiğinizde yapabilirsiniz. Bu, negatif enerjilerin evinizi işgal etmesini önleyebilir.

Negatif enerjiler sizi ciddi bir şekilde tuttuğunda, enerjiniz olmayacaktır. Şansınız kötü gidecek ve ciddi bir motivasyon eksikliğiniz olacak. Her şey gerçekte olduğundan çok daha ağır hissettirecek ve bazı durumlarda, en küçük şeyler bile sizi engelleyecek. Hayatınızdan negatif enerjileri çıkarmaya çalışmak bir zorunluluktur.

Size kendinizi kötü hissettiren ve enerjisi kötü olan birisiyle karşılaşırsanız, onlarla iletişiminizi derhal sınırlamanız gerekecektir. Bu insanlar enerji vampirleri dediğimiz şeydir ve izin verirsek pozitifliğimizden beslenirler. Bilinçaltı varlığınız sizi onların varlığı konusunda uyarmaya çalışacaktır, ancak sezgisel tarafınızı dinlemiyorsanız, notu kaçırabilirsiniz.

Kendinizi olumsuz hissetmiyorsanız, muhtemelen bu güçlerin hayatınızda tutunmasına izin veriyorsunuz. İşlerin ne kadar sürdüğüne bağlı olarak baş ağrısı, karın ağrısı, sinirlilik, gerginlik ve hatta karışıklık yaşayabilirsiniz. Görüyorsunuz, eğer bu şeyleri filtrelemezsek, kendilerini oldukça tatsız olarak değerlendirdiğimiz şekilde gelişir ve sunarlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Dramanın sizi her yerde takip ettiğini düşünüyorsanız, asla mutlu olamıyorsanız, her zaman etrafınızda olan şeyler için kendinizi suçluyorsanız, büyük olasılıkla negatif enerjilerden uzun zamandır etkileniyorsunuzdur.