Her Zaman Yanınızda Bulunması Gereken Şifa Kristalleri

Bazı kristallerin iyileştirici özellikleri binlerce yıldır bilinmektedir. Şifa Kristallerinin içerdikleri enerji nedeniyle farklı amaçları vardır. Bu taşların iyileştirici enerjisinden kendinize yakın tutarak, bir mücevher olarak ya da yatağınızın yanında bulundurarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca ev temizliği ve uyum için de mükemmeldir. Onları evinizdeki belirli odaların özel köşelerine yerleştireblirsiniz.

Şimdi Şifa Kristallerinin özelliklerine bir göz atalım:

Akik:

Güzel mavi bir kristaldir. Vücudunuzu arındırma yeteneğine sahip olduğu için onu yakınınızda tutmalısınız. Ayrıca kaygı ile mücadelede büyük bir müttefiktir.

Ametist:

Bu taş oldukça güçlüdür. Ametist taşını alnınıza yerleştirdiğinizde yorgunluğunuzun ve baş ağrınızın geçmesinde yardımcı olduğu gibi birçok faydası vardır. Yastığınızın altında tutarsanız, rahatlamanıza ve iyi rüyalar görmenize yardımcı olur. Ametist ayrıca kemikler, eklemler ve parlayan güzel bir cilt için mükemmeldir.

Akuamarin:

Bu güzel mavi kristal sindirim sistemi için inanılmaz iyileştirici enerjiye sahiptir. Binlerce yıldır gastrointestinal bozuklukların ve hatta reflünün iyileşmesinde kullanılır.

Kantaşı:

Adından da anlaşıldığı gibi, bu kristal vücutta akan kan için önemlidir. Kan basıncını düzenler, dolaşım sistemine bağlı hastalıkların iyileştirilmesinde kullanılır. Bunun yanı sıra soğuk algınlığı tedavisinde de sıklıkla kullanılır.

Sitrin:

Bu güzel sarı kuvars hafızamız için harikadır. Sitrin konsantrasyonu ve hafızayı artıran çok güçlü bir kristaldir. Ayrıca yaratıcılığa yardımcı olur ve yeni fikirler getirir.

Lal:

Bu şaşırtıcı kristal kas-iskelet sistemimizin sağlığı için önemlidir. Sırt ağrısı için harika bir iyileştirici kristaldir. Dokuların yenilenmesine yardımcı olur. Lal ayrıca kalsiyum eksikliğinin tedavisinde çok etkilidir.

Yeşim:

Yeşim, böbreküstü sistemine bağlı hastalıkların tedavisinde büyük bir müttefiktir. Ayrıca baş ağrısını da iyileştirir.

Lapis Lazuli:

Bu güzel çivit mavisi kristal bağışıklık sistemine bağlıdır. Bu şifa kristali binlerce yıldır migren için eski bir ilaç olarak kullanıldı.

Opal:

En güzel kristallerden biridir. Opal, inanılmaz tasarımı ve dokusu nedeniyle ilham ve yaratıcılık getiriyor. Ayrıca sıklıkla baş ağrısı ilacı olarak kullanılır.

Topaz:

Gençleştirici kristaldir. Topaz, yaşlanma ile mücadelede büyük bir müttefiktir. Ayrıca, hormonları dengelemek için harikadır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Artık bu Şifa Kristallerinin gerçek faydalarını bildiğinize göre, onları kendinize yakın tutmalısınız. Onları ihtiyacınız olduğunda sıklıkla kullanın.