Paranı Artırmana Yardımcı Olacak 5 Sır

Parayı hayatına nasıl çeker ve her seferinde çoğalmasını sağlarsın? Bunu yapmak için parayı enerji olarak doğru bir şekilde kullanman gerekir. Sihir ve ezoterizm açısından para enerjidir ve ona sahip olmak için onu akıllıca kullanman gerekir. İşte gelirini artırmana yardımcı olacak bazı sırlar.

1.Mutfağını Ve Koridorunu Temiz Tut

Eski zamanlarda, evdeki bu yerler en önemli olarak kabul edildi. Para, her zaman dağınıklığın olduğu kirli bir eve gelmez. Temizlik ve düzenin olduğu yer paradır.

2.Paranı Boşa Harcama

Para alan birçok kişi hemen orada bir şeyler satın almaya çalışır ve böylece finansal şansı kendinden uzaklaştırır. Kendini paranın yerinde hayal et. Bir kişinin yanına gittin ve kişi zaten senden kurtulmak istiyor. Yine de onun yanına gider misin. Parayı aldığın ilk gün harcaman önerilmez. Alınan miktardan bir kuruş alma. Geceyi evinde geçirmelerine izin ver. Ertesi gün onları harcayabilirsin.

3.Doğru Cüzdan

Para cüzdanında rahat olmalıdır. Faturaları katlayamaz, madeni paralarla karıştıramaz, dağınık halde tutamaz ve finansal enerjiyle ilgisi olmayan biletler, fotoğraflar, çekler vb. cüzdanına koyamazsın.

4.Para Sayılmayı Sever

Parayı daha sık saymayı bir kural haline getir çünkü hesabı gerçekten seviyorlar! Son derece temiz ellerle ve gün boyunca haftada birkaç kez say. Böylece her seferinde onların enerjisini harekete geçireceksin ve buna ek olarak ne kadar paran kaldığını her zaman fark edeceksin.

5.Vermeyi Bil

Para söz konusu olduğunda, “açgözlülük” kelimesi açıkça gereksizdir. Sürekli her şeyi biriktiren, iyi işler için veya yardım için para ayıranlar hayatlarını kötü bir şekilde sonlandırır. Paradan nasıl ayrılacağını bil, birikimlerinin bir kısmını hayır kurumlarına bağışla. Gerçekten de, Evrenin yasalarından birine göre, yapılan iyilik her zaman daha da büyük miktarlarda geri döner.

Para kazanma becerini sürekli geliştirmeyi unutma. Sonuçta, hareketsiz kalırsan, mali durumun da duracaktır. Ayrıca gelirini arttırmak ve para sorunlarından kurtulmak istiyorsan eğitimime buradaki linkten katılabilirsin. https://www.udemy.com/course/bollukbereket/?referralCode=15168BF9EE8AA554787E

Your Page Title