Her Gece Aynı Saatte Uyanırsanız Bu, Sizinle İlgili İnanılmaz Şeyler Ortaya Çıkarabilir

Gece boyunca sürekli aynı saatte uyanmak, daha yakından dikkat etmeniz gereken bir şey olabilir.

Uyku sırasında çeşitli işlemler gerçekleşir ve geleneksel Çin tıbbına göre vücudun gündüz ve gece izlediği katı bir program vardır.

Bu programın vücuttaki enerji akışıyla çok fazla ilgisi vardır ve her organın, duygunun ve sürecin genel olarak zirve bir dönemi vardır.

Enerji bir engele geldiğinde, vücut tıkanıklığı gidermek için çaba sarf eder ve bu yüzden gece uyanıyor olabilirsiniz.

Bu sık sık oluyorsa, söz konusu sürece daha yakından dikkat etmelisiniz.

21:00 – 23:00 SAATLERİ ARASINDA UYKU SORUNLARI

Bu dönem, insanların yatağa girdiği en yaygın dönemdir. 21:00 – 23:00 saatleri arasında uykuya dalmakta güçlük çekmek aşırı stres ve endişeye işaret eder. Bu, rahatlamanız ve sorunlarınızı yarın yüzleşmek için bir kenara bırakmanız gereken zamandır.

Meditasyon yapmayı, olumlu bir mantrayı tekrarlamayı veya sadece sizi rahatlatmak için hafif bir egzersiz yapmayı deneyin. Bu kesinlikle uykuya dalmanıza yardımcı olacaktır.

23:00 – 03:00 ARASI UYANMA

Bu süre içinde uyanmak iki şeye işaret ediyor.

İlk durumda, karaciğer detoks sürecinden etkilenir, bu da karaciğerinize bir mola vermek için aldığınız toksinleri azaltmanız gerektiği anlamına gelir.

Diğer neden, özellikle duygusal hayal kırıklığı tarafından tetiklenen duygusal bir temeldir. Bu sık sık başınıza geliyorsa, kendinizi ve başkalarını sevmeyi, kabul etmeyi ve affetmeyi öğrenin.

03:00 – 05:00 ARASI UYANMA

Günün bu periyodu, akciğerlerden geçen enerji meridyeni ile ilişkilidir. Bu akışta oluşabilecek tıkanma, üzüntü duygusundan kaynaklanıyor olabilir. Bu dönemde uyanırsanız, biraz yavaş ve derin nefes almayı deneyin.

Bu bölge (akciğerler ve kalp) yüksek benliğinize bağlıdır. Gecenin bu saatinde uyanmak, yüksek benliğiniz tarafından size gönderilen mesajlara dikkat etmeniz için uyarıldığınızı gösterebilir.

Bu, kendinizi daha yüksek amacınıza uymaya hazır olduğunuz ve işaretleri fark etmeniz gerektiği anlamına gelir.

05:00 – 07:00 ARASI UYANMA

Sabahın bu saatinde, enerji akışı büyük ölçüde kalın bağırsaklara odaklanır. Bastırılmış olumsuz duygular tarafından engellenebilir.

Tekrar uyumanıza yardımcı olması için kendinizi esnetmeyi veya tuvaleti kullanmayı deneyin.

BU ÖNEMLİ!

Gece aniden uyandığımızda, beynin karar verme ve kendi kendini kontrol etmekten sorumlu olan kısmı olan prefrontal korteks henüz uyanık değildir. Bu sizi akıllı düşüncelerden mahrum bırakır, bu nedenle önemli kararlar vermekten kaçının.

DAHA YÜKSEK AMACINIZI GERÇEKLEŞTİRMEK VE 03:00 – 05:00 ARASI UYANMA

Uyku, bilinçaltınızın ortaya çıkması, gün boyunca sizi meşgul eden düşünceleriniz ve kendinizle ilgili ayrıntıları ortaya çıkarması için en uygun zamandır.

Aynı zamanda, yüksek benliğinizle iletişim kurduğunuz ve içinizdeki ilahi olandan mesajlar aldığınız zamandır.

Gecenin bu döneminin, enerji akışının kalp ve akciğer bölgesine odaklandığı zaman olduğunu akılda tutarak, şunu bilmeniz gerekir;

Kalp ve akciğer bölgesi, sizi oluşturan maddi ve manevi özellikler arasında köprü olan enerjik bir merkeze sahiptir. Aynı zamanda yüksek benliğinizle iletişim kuran merkezdir.

Bu merkeze güçlü bir mesaj geldiğinde, fiziksel bedeniniz de mesajın yoğunluğundan uyanacağı için, uyanmak olabildiğince doğaldır.

Çok önemli mesajlar çok yoğun olanlardır ve eğer onlar tarafından uyanmanız için tetiklenirseniz, bu onlara dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Yükselişe inansanız da inanmasanız da, gün içinde bu belirli işaretlere dikkat etmeye başlarsanız, bilincinizde bir değişim yaşadığınızı göreceksiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sonunda, hayatınız üzerinde taşıdığı mantığı ve yaşıyor olabileceğiniz değişiklikleri keşfedeceksiniz.