Manevi Bir Hediyeye Sahip Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret (3 Numaraya Dikkat Edin)

Tüm insanlar manevi bir yönle doğar, ancak hepsi bunun farkında değildir. Gerçek şu ki, varlığımızın bu tarafını hepimiz çözebiliriz. Bunun farkına vardığınızda, sunduğu hediyelerin varsayılan olarak size geldiğini fark edeceksiniz.

Bu tarafın kilidini açma süreci çok sezgisel, incelikli ve kendiliğindendir. Aslında, bunu okuyorsanız, manevi yönünüzü daha iyi anlama yolunda da olabilirsiniz. Ve bu 6 işaretten herhangi birini tanırsanız, o zaman gerçekten manevi bir armağanınız var demektir.

1.Rüyaları Kolay Ve Düzenli Olarak Hatırlayabilmek

Birçoğu uyandıktan birkaç dakika sonra rüyalarını unutmaya meyilli olsa da, her bir parçasını canlı bir şekilde hatırlama alışkanlığınız var. Bu hediye, uyku sırasında bilinçaltınızın aldığı mesajları okumanızı sağlar.

Bu, bilinçli zihnin sessiz kaldığı ve yüksek farkındalık planlarından saf bilgi akışına izin verdiği zamandır. Bu bilgi önemsiz görünse de, bir rüya günlüğüne yazmak bağlantıyı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bu hediyeye sahipseniz, hayallerinizden çok şey öğrenmek için kullandığınızdan ve hayatınızı değiştirmenize yardımcı olabilecek gizli mesajları anladığınızdan emin olun.

2.Genellikle Gerçekleşen Vizyonlar

Bu vizyonların, normal görüşünüzü birdenbire engelleyen bir film gibi görünmesi gerekmez. Rüyalarda gelebilirler (farkı anlayacaksınız) ve yoğun duyumlar eşliğinde zihinsel imgeler şeklinde uyanık bir duruma gelebilirler.

Bu tür ‘müdahaleci düşünceler’, uyanıklık sırasında her an ortaya çıkabilir ve bunların normal bir düşünce türü olmadığını bilirsiniz. Bu tür vizyonlar yaşarsanız, gördüklerinize dikkat edin ve kafanızda geri sarın.

Bazen bu vizyonlar sizin veya tanıdığınız biri için yaşam ve ölüm arasında bir fark anlamına gelebilir. Ayrıca, bu resimlerle gelen duyguları gözlemleyin – bu, hediyenizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

3.Sabah 3-4’te Uyanmak

Eğer uyku zamanınıza saygı duyuyorsanız ve hala sabah 3 ile 4 arasında uyanıyorsanız, bunun nedeni sizden önemli bir ruhsal mesaj almanızı isteyen bir şey olmasıdır. Özel saat olarak da bilinen bu, enerji akışının en sakin olduğu zamandır ve daha yüksek bilgiye en açık olduğumuz zamandır.

Gecenin bu saatlerinde uyanırsanız, bu bir banyo çağrısı değil, ruhani bir çağrıdır. Kendinizi en huzurlu ve rahat hissettiğiniz bir yere oturun. Bazı fantastik vizyonlar alamayabilir veya sesler duymayabilirsiniz (eğer beklediğiniz şey buysa), ancak zihniniz, zamanla kilidini açacak olan kodlanmış daha yüksek ruhsal bilgi elde etmek için ayarlanacaktır.

4.Yoğun Kabuslar

Spiritüel kanallar size normal bir şekilde ulaşamadığında, zihniniz bu mesajları kabusa dönüştürme eğilimindedir. Bununla birlikte, size ne kadar korkutucu görünse de, bu hala geçerli bir iletişim şeklidir.

Bunun nedeni, zihninizin bu mesajları farklı şekilde yorumlamaya hazır olmamasıdır – bunu bir çocuğunki ile karşılaştırın. Çocuklar enerji açısından çok alıcıdır, ancak zihinleri bu mesajların ne anlama geldiğinin henüz farkında değildir.

Biraz rüya farkındalığı (bir rüya günlüğü yazarak) ve farkındalık pratiği yapmak, hayalperest olmanızı sağlayacaktır. Bunun bir kabus olduğunu anladığınızda, dinlemeyi ve korkmamayı unutmayın.

5.Aşırı Empati

Aşırı empati vakaları, diğer kişinin yaşadığı aynı fiziksel rahatsızlığı yaşamasına bile yol açabilir. Örneğin, yakınınızdaki bir kişi sağlık sorunları yaşıyor ve aniden benzer semptomlar yaşamaya başlıyorsunuz (aslında hasta olmasanız da).

Bu, insanlarla çok güçlü bir şekilde bağlantı kurma yeteneğinizin olduğunu ve bu hediyeyi onların iyileşmesine yardımcı olmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Kişinin acısını, duygularını, sorunlarını anlamak, onları deneyimlemek demektir. Empatlar şifacıdır, siz de öylesiniz.

6.Yüksek Sezgi

Hepimiz bir dereceye kadar sezgiye sahibiz. Bazıları onu takip ediyor, diğerleri görmezden gelmeyi seçiyor – ama hepimiz buna sahibiz. Ve bir de sezgisi çok yüksek olanlar var. Bu tür bir sezginiz varsa, yardım edemezsiniz ama her an onun mesajlarıyla yaşarsınız.

Yüksek sezgi, farkındalığınızın birkaç bilinç düzlemine yayıldığı ve her birinden kolayca bilgi toplayabileceğiniz anlamına gelir. Böyle bir yeteneğe sahip olduğunuzda, yüksek sezgi olarak tanımlananın sadece içgüdüsel duygu olmadığının farkında olmalısınız.

Yüksek sezgi hayallerinizi, uyanık halinizi ve hatta bilinçsiz tepkilerinizi yayabilir ve etkileyebilir. Deneyimlerinizi dikkatle izleyin ve onları onlardan önce sahip olabileceğiniz duygularla ilişkilendirin. Bu, sezginizi daha da artırmanıza yardımcı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu işaretlerden herhangi birine sahip olmak, takdir etmeniz ve pratik yapmanız gereken manevi bir armağana sahip olduğunuz anlamına gelir. Hediyenizi artırmak için kendinizi daha çok sevmeyi öğrenin, sağlığınıza ve iyiliğinize dikkat edin.