Anında İyi Şans Çekmene Yardımcı Olacak Basit Bir Uygulama

Her birimizin şansa ihtiyacı var. Anında yapılan bir uygulama, güven kazanmana ve gelecek vaat eden fırsatları kaçırmamana yardımcı olacaktır.

Komplolar çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır ve sözün gücü, daha iyi bir sonuca olan inançla birlikte, mutlu bir yaşam için gerekli olan her şeyi çekmeye yardımcı olur. Günlük pratik yapmanı tavsiye ederim ve hiçbir şeyin imkansız olmadığı fikrine uyum sağlamanın yanı sıra anında iyi şans çekebilecek bir uygulamada yapmalısın.

1. İş hayatında iyi şans için bir olumlama, şansın hemen gerekli olduğu bir zamanda söylenmelidir. Sözleşme imzalarken, pozisyon belirlerken, işi bitirirken, biraz şans gerektiğinde şöyle söyle: “Beni seçiyorlar, beni herkese örnek gösteriyorlar. İyi şansı çekiyorum, her yerde zamanım var ”. Böyle bir olumlama, iş ilişkilerinde şans çekmek söz konusu olduğunda her durumda okunabilir.

2. Aşkta iyi şans için kullanacağın olumlama, dikkat çekmen, kavgadan kaçınman veya uyum bulman gerektiğinde okunur: “Aşk başarısızlıkları bilmez, mutluluk kapıyı çalar, şans beni terk etmez.” Bu cümle, kendini olaylardan ve sıkıntılardan korumana yardımcı olacaktır.

3. Okulda iyi şans çekmek için kullanacağın olumlama, güven kazanmana ve herhangi bir zorlukla kolayca başa çıkmana yardımcı olacaktır: “İyi şansla doğdum, hayatımı onunla geçiriyorum, her gün onunla arkadaş oluyorum. Ne kadar zor olursa olsun, her şeyin üstesinden gelebilirim.” Böyle bir cümle, sınavlardan önce okunabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

4. Şans her an gereklidir. Durum ne olursa olsun, anlık bir uygulama şansın dikkatini çekmeye yardımcı olacaktır. Kendini şanssız hissettiğin zamanlar şu olumlamayı kullanabilirsin. “Şans her zaman benimle. Şanssız yürümem, her yerde şansı bulurum”