Bilinçaltının 7 Yasası: Düşüncelerin Güçlü Gücünü Kontrol Etmeyi Öğrenmek

Çoğu ezoterizm alanındaki psikologlar ve uzmanlar, bir kişinin hayatındaki ana itici gücün bilinçaltı olduğuna inanırlar. Kendini ve hayatını nasıl yöneteceğini öğrenmek için, bilinçaltının çalıştığı yasalara aşina olman önemlidir.

Zihnin ve bilinçaltının gücü, kaderimizi kontrol etmemize yardımcı olur. Düşüncelerimizi şekillendiren etrafımızdaki dünya değildir.

Gerçekliği nasıl değiştireceğini, bilinçteki bloklardan ve engellerden nasıl kurtulacağını öğrenmene yardımcı olacak bilinçaltının 7 yasasından bahsedeceğim.

1.Düşünce İkamesi Yasası

Gerçekten endişelenmeyi veya bir şey hakkında düşünmeyi bırakmak istiyorsan, öylece gidemezsin. Herhangi bir düşünce başkaları tarafından değiştirilmelidir. Olumsuz deneyimleri unutmak istiyorsan, iyi bir şey düşünmeyi öğrenmelisin. Aklında sadece olumsuz düşünceler varsa, onları yavaş yavaş olumlu olanlarla değiştirmen gerekecek. Sihirli değnek ile her şeyi düzeltemezsin.

2.Gevşeme Yasası

Olumsuz tutumların üstesinden gelmek ve onları olumlu olanlarla değiştirmek için zihnini gevşetmen gerekir. Meditasyon bu konuda mükemmel bir yardımcıdır. Gevşeme ve kopma durumu, kendini dışarıdan görmene ve bilincin derinliklerine bakmana yardımcı olur.

3.Sabitlik Yasası

İnsan zihni her zaman aktiftir: uykuda, iş sırasında, meditasyon sırasında vb. Ne yaparsan yap, zihnin her zaman çalışıyor. Bu, olumsuz duygulara ve olaylara odaklanmanın bilinçaltına kötü bir şey getirdiği anlamına gelir. İyiye ve olumluya odaklanmak, kendine güvenmeye başlamana yardımcı olur. Şimdi öğrendiklerimiz bugünümüzü ve geleceğimizi belirler.

4.Esneklik Yasası

Kendine başarısız olduğunu söylersen, zihnin sonunda bu dalgaya uyum sağlar ve bu nedenle şansını kaybedersin. Kendine “Sağlıklıyım”, “Mutluyum” dersen, zamanla öyle olursun. Sağlık ve şifa, finansal başarı, stres, kaygı ve mutluluk için olumlamalar kullan. Zamanla viral düşünceler kaybolacak, bilinçaltın yeniden inşa edilecek ve kendinin daha iyi bir versiyonu olacaksın.

5.İyilik Yasası

Düşmanlarına gücenmeyi, öfke ve kıskançlık beslemeyi bırak. Bütün bunlar bilincini kirletir ve seni mutsuz eder. Rahatsız olmana gerek yok, sadece affetmen gerekiyor. Affetmek, en zayıf olanı, en güçlü yapan şeydir.

6.Zaman Yasası

Bilinçaltımızdaki ve hayatımızdaki değişiklikler ancak gerçekten ihtiyacımız olduğunda ortaya çıkar. Arzularının ve düşüncelerinin ruh halinle örtüşmesi gerekir. Bir şeyin şekillenmesi için tüm içgüdülerinle arzu etmelisin.

Your Page Title

7.Kalkınma Yasası

Mükemmelliğin sınırı yoktur. Her gün ve her dakika iyi düşün. Böylece bilincin daha parlak hale gelecektir. Ne kadar pozitif olabileceğinin bir sınırı yok. İyi düşün ve hayattan sadece iyilik almak için hareket et.